Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

BKS

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez ZIZ » sobota, 3 mar 2012, 11:19

@ man / Nie upraszczaj i nie ściemniaj :(
Daj link do całej historii stadionu miejskiego, opisz dlaczego bks go utracił, jak stadion przeszedł pod własność fsm-u a potem WWR FSM-u, o prywatyzacji tych firm, będących własnością skarbu państwa a nie B-B, bankructwie WWR-u i odkupieniu od skarbu państwa przez gminę B-B swojej dawnej własności zrabowanej przez komuchów na rzecz państwa.
Ja już pare razy to publicznie tłumaczyłem więc ręce opadają :( :( :(
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zbożowy » sobota, 3 mar 2012, 11:25

TSP jest z Komorowic a nie od nas z miasta.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez ZIZ » sobota, 3 mar 2012, 11:35

zbożowy napisał(a):TSP jest z Komorowic a nie od nas z miasta.

Ale argument :(
A @zbożowy jest ze Złotych Łanów; za czasów świetności BKS-u były tam pola, łąki, zagajniki :lol:
Elektrociepłownia to były już peryferie. A Komorowice były kiedyś odzielną gminą i tak możemy sobie wymyślac rózne tere-fere :P

ps. @zbożowy / mam nadzieję, że się nie obraziłeś :)
Ostatnio edytowano sobota, 3 mar 2012, 13:23 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 3 mar 2012, 12:53

Czyli w sumie ta nienawiść jest tylko po to by była. Jest drugi klub w mieście to trzeba go nie lubić i występować przeciwko niemu ponieważ tak wypada. To nic że ten klub i kibice nie odwzajemnia wrogości. Mam nadzieję że takie ciągłe dążenie do konfrontacji się kiedyś poprostu znudzi :) Mnie najbliżej jest w Bielskiej piłce do Rekordu Bielsko-Biała i osobiście się trochę obawiam bo w razie awansu do III ligi to nagle Rekord może stać się obiektem "niechęci".
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Addi » sobota, 3 mar 2012, 12:59

Na początku ruchu kibicowskiego w Komorowicach, BKS jeździł razem z nimi nawet na wyjazdy i wspierał - kiedy się popsuło? Oni (BKS) uważają stadion miejski za swój i nie podoba im się że TSP gra na nim a także to co wyżej napisane, że miasto bardziej dba o Podbeskidzie - co zrozumiałe patrząc co wyprawiają fani aluprofu.
Patrzę na moje miasto. Kocham je... :)
Addi
użytkownik
 
Posty: 215
Na forum od: 14 lis 2007, 17:48
Lokalizacja: Mały Wiedeń

Postprzez zbożowy » sobota, 3 mar 2012, 18:55

ZIZ napisał(a):
zbożowy napisał(a):TSP jest z Komorowic a nie od nas z miasta.

Ale argument :(
A @zbożowy jest ze Złotych Łanów; za czasów świetności BKS-u były tam pola, łąki, zagajniki :lol:
Elektrociepłownia to były już peryferie. A Komorowice były kiedyś odzielną gminą i tak możemy sobie wymyślac rózne tere-fere :P

ps. @zbożowy / mam nadzieję, że się nie obraziłeś :)

@Zbożowy mieszkał kiedyś zaraz przy stadionie i z kolega przez płot przełaził by na stadionie sobie w piłkę pograć. Także na stadionie regularnie miał w-f.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez ZIZ » sobota, 3 mar 2012, 19:17

zbożowy napisał(a):
ZIZ napisał(a):
zbożowy napisał(a):TSP jest z Komorowic a nie od nas z miasta.

Ale argument :(
A @zbożowy jest ze Złotych Łanów; za czasów świetności BKS-u były tam pola, łąki, zagajniki :lol:
Elektrociepłownia to były już peryferie. A Komorowice były kiedyś odzielną gminą i tak możemy sobie wymyślac rózne tere-fere :P

ps. @zbożowy / mam nadzieję, że się nie obraziłeś :)

@Zbożowy mieszkał kiedyś zaraz przy stadionie i z kolega przez płot przełaził by na stadionie sobie w piłkę pograć. Także na stadionie regularnie miał w-f.

@ZIZ natomiast po drugiej stronie rzeki Białej w Alejach Sułkowskiego; co prawda wf na "Żeromie" ale na stadionie kopaliśmy na treningowym często :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Eta3 » sobota, 3 mar 2012, 20:12

Spieracie się a nie macie o co...
W Bielsku nie ma kiboli, mecze są bezpieczne... O dziwo tu się nic nie dzieje pomimo braku zabezpieczenia...
Nie wiem jakim cudem Podbeskidzie tak dobrze sobie radzi w Ekstraklasie...
Aczkolwiek to takie zamienione proporcje pomiędzy Legią a Polonią...
Czyli Podbeskidzie lepiej gra a BKS ma bardziej dorosłych kibiców!
W Wawie jest odwrotnie, na Polonię chodzą same dzieci, a klub jest do....
Za to Legia ma i oprawę i wyniki...
Zostawmy Bielsko tak jak jest - cisza, spokój, nie widać nienawiści
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez joyo1982 » sobota, 3 mar 2012, 20:24

Nie wiem Eta skąd się wziąłeś ale pierdzielisz głupoty, nie będę tego komentował bo szkoda klawiatury może ktoś inny się rozwinie na ten temat.
joyo1982
użytkownik
 
Posty: 531
Na forum od: 14 cze 2011, 21:56
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Eta3 » sobota, 3 mar 2012, 20:26

z kosmosu joyo1982, z kosmosu;p
jak nie będziesz komentował to po prostu zamknij... klawiaturę;)
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez ZIZ » sobota, 3 mar 2012, 20:41

@Eta3 / A to były krasnoludki:
http://www.bielsko.biala.pl/21243,aktualnosci
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Eta3 » sobota, 3 mar 2012, 20:44

ZIZ taaak ale zadyma ^^
Popatrz na komentarze...
Litości...
Czy Bielsko jest aż tak zacofane?
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez ZIZ » sobota, 3 mar 2012, 21:01

Eta3 napisał(a):ZIZ taaak ale zadyma ^^
Popatrz na komentarze...
Litości...
Czy Bielsko jest aż tak zacofane?

Nie, jest aż tak do przodu, prawie jak GB.
Tutaj rozrabiaka trfia do paki. W rankingach ustawek na stronach kibolskich jest tylko BKS.
Ale poczekaj jeszcze troszkę, może wejdą specustawy przed euro i każdy złapany zadymiarz będzie bankrutem do końca życia, takie grzywny mu się naliczy.

W GB gostki w pomarańczowych kamizelkach pucują stadiony z petów i śmieci a na plecach mają wyrażnie, tak by w tv można było przeczytac, napis: To ja jestem tym huliganem który zrobił (...to a to..). I pucują zgodnie z prawomocnym wyrokiem sądu a kumple się z nich śmieją. I jest spokój, grzywny zaczynqają się od tysiaka funtów i w góre do nieba.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Jovanka » sobota, 3 mar 2012, 21:44

kategoria:sport-adminie gdzie jesteś?
są chwile...
Jovanka
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 17 maja 2011, 14:03

Postprzez ZIZ » sobota, 3 mar 2012, 22:12

Jovanka napisał(a):kategoria:sport-adminie gdzie jesteś?

Też się zastanawiam, czy nie trollujemy, ale co to za spor - rozmowa o rozróbach kiboli w kontekście jednego klubu. Gdzie admin ma to umieścić? Może nowy dział: kosz :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości