Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielsko-Biała - wspólne bieganie, nowa grupa biegowa

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez Tomek K » niedziela, 17 paź 2010, 20:39

Witam wszystkich

Jestem tutaj nowy ... i również moja przygoda z bieganiem zaczęła się na nowo ...
Ruszyła w Bielsku-Białej akcja współorganizowana przez Polskie Radio Trójka i zapaleńców biegania z cyklu - BIEGAM BO LUBIĘ.

Spotkania - w każdą sobotę o godz. 10.00 na stadionie przy ul. Jaworzańskiej 120, atmosfera super !!! Fajni ludzie zaczynający swą przygodę z bieganiem, powracający po przerwie jak i zaawansowani od których można się wiele nauczyć - Aniela Nikiel, Jarek Gniewek, Wojtek, Arek Koźmin.
Zapraszam jako uczestnik BO NAPRAWDĘ WARTO !!!

Szczegóły i kilka zdjęć na zachętę znajdziecie tutaj: http://www.facebook.com/album.php?aid=3 ... 3665028042

Mam propozycję - Biegam w poniedziałki w okolicach lotniska. Zapraszam zainteresowanych wspólnym bieganiem o 18.00 koło karczmy pod lotniskiem - Bielsko-Biała ul. Zwardońska 38.

Czekam na sugestie odnośnie dni tygodnia i godziny.
Do zobaczenia.
Tomek K
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 17 paź 2010, 20:34

Postprzez kam » środa, 20 paź 2010, 13:45

Biega ktoś jeszcze w Bielsku? Chętnie do kogoś dołącze wieczorami ;)
kam
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 20 paź 2010, 13:42

Postprzez GP » środa, 20 paź 2010, 18:28

Ja będę biegał od przyszłego roku, bo w grudniu będę miał w końcu odpowiednie buty do biegania :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lobbo » środa, 27 paź 2010, 18:33

Witam.
To ja też dopisuję się do wspólnego biegania.
Napiszcie może gdzie biegacie i jaka pora wam odpowiada...
lobbo
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 28 cze 2009, 09:03


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron