Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dawno temu Budowlanka, obecnie Rekord

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 10 lip 2011, 20:35

co do finansowania też wiem niewiele. Chodziło mi o to że moim zdaniem znaczne już pieniądze wydawane na zawodników i ich kontrakty mogłyby zabić to czym jest teraz Rekord.

davnbb
a w to nie wątpię, widziałem na stronie 90minut.pl ze zawsze na meczy Rekordu 100 osób jest. Więc ktoś tam zawsze jest mało ale jest i dobrze. Sam zamierzam chodzić w tym sezonie na mecze tego zespołu. Choć szczerze mówiąc jak przyjechałem do Bielska to po tygodniu tutaj widząc wszechobecność napisów/vlepek/kibiców itp. myślałem że jest tutaj tylko jeden klub. Byłem bardzo zaskoczony jak dowiedziałem się że są jeszcze dwa i mało tego pełen stadion jest na tej mi nie znanej drużynie a na znanym zaledwie ok 200 ludzi. Myślę że jeśli Rekord awansowałby do III ligi to i na Rekord przychodziłoby tyle ludzi co na BKS teraz. Przy uwzględnieniu że BKS awansuje do II ligi czego im życzę.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez JiB2 » czwartek, 12 lip 2012, 17:19

Odświeżam, bo jakoś przeszło bez echa. Tak jak Piotrek napisał w watku o wypadku samochodowym, tak nasze media prawie tego nie zauważyły.
A szkoda. Oto cytat ze strony Rekordu

"Brazylia – Polska w trzech aktach

W poniedziałek reprezentacja Polski w futsalu, z dwójką „rekordzistów” w składzie, udała się w podróż do Brazylii, gdzie w dniach 11-15 lipca rozegra mecze towarzyskie z aktualnymi mistrzami świata."

http://www.bts.rekord.com.pl/index.php? ... Itemid=117

A jest to szczególnie istotne w kontekście takiego faktu

http://www.90minut.pl/news/192/news1923 ... tsalu.html
Ostatnio edytowano czwartek, 12 lip 2012, 17:28 przez JiB2, łącznie edytowano 1 raz
prentki.blog.pl
JiB2
użytkownik
 
Posty: 527
Na forum od: 24 lut 2009, 16:17

Re: Dawno temu Budowlanka, obecnie Rekord

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 1 lip 2013, 07:17

SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości