Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

T-MOBILE EKSTRAKLASA PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez Eta3 » niedziela, 6 maja 2012, 01:48

dziś wielki dzień, zobaczymy czy panienki z konwiktorskiej nadal rzucają swoimi flagami oraz czy Bielsko jest przygotowane...
Piszę to z wielką niechęcią ale wyjątkowo będę kibicować cholernemu ts akurat w tym meczu ;(
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 6 maja 2012, 07:21

Eta3 napisał(a):dziś wielki dzień, zobaczymy czy panienki z konwiktorskiej nadal rzucają swoimi flagami oraz czy Bielsko jest przygotowane...
Piszę to z wielką niechęcią ale wyjątkowo będę kibicować cholernemu ts akurat w tym meczu ;(

Nie cholernemu a bielsko bialskiemu TSP :) Fajnie że Legia nie będzie mistrzem :D
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez klinek » niedziela, 6 maja 2012, 07:41

Fajnie czy nie fajnie(z naciskiem na fajnie;D)ale patrząc obiektywnie -Nie zasłużyła jak żaden inny klub, wystarczy przeanalizować ostatnie 10 kolejek i wtedy widać piękną równię pochyłą.
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 6 maja 2012, 15:36

Eta3 napisał(a):dziś wielki dzień, zobaczymy czy panienki z konwiktorskiej nadal rzucają swoimi flagami oraz czy Bielsko jest przygotowane...
Piszę to z wielką niechęcią ale wyjątkowo będę kibicować cholernemu ts akurat w tym meczu ;(

Zdrowyś panie ?
Albo sie kibicuje albo nie ...
Nie rozumiem tej niechęci do TSP ...
Cracovia spadła z ligi z budżetem dużo wyższym niż TSP, ŁKS wchodził razem z TSP do ekstraklasy i co ? Na dole, a co niektórzy dalej po TSP sie wożą!
Zazdrość to choroba !

A co do Ligi to chyba żadna z tych drużyn w tym sezonie na mistrza nie zasłużyła.
Ostatnio edytowano niedziela, 6 maja 2012, 15:39 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez ZIZ » niedziela, 6 maja 2012, 19:34

RONNIE, nie gorączkuj się ,Eta3 to kobitka w dodatku ze stolicy :)
Panienki z Konwiktorskiej nie miały jak rzucać, bo nie wpuszczono je na stadion, sektor gości - klatka była pusta. Tak samo jak głowa sędziego - za co był ten karny dla Polonii doprawdy nie wiem. Może jak obejrzę jakieś filmiki.
Mecz wyglądał na sparing, Polonia po wielu cienkich meczach tu jednak miała przewagę.
Marnie widzę sprzedaż karnetów na przyszły sezon.

Kibice nie zawiedli. Mimo rozlicznych protestów komentatora dopingowali głośno i niecenzuralnie pana prezesa Marka Glogazę.
Też jestem za transferem "za płot" :lol:

Co do Cracovii byłbym ostrożny w ferowaniu wyroku, nie z takimi problemami pan Filipiak dawał sobie radę :) . Przed nami sezon "Lato przy zielonym stoliczku", Nie takie problemy Ekstraklasa "Kręci-na" spadki i awanse. Może będzie fuzja Termaliki Bruk-Bet z Cracovią?

TS Podbeskidzie na 12-tym miejscu ale z najgorszym bilansem bramkowym spośród drużyn, które się utrzymały. Obrona wymaga wzmocnienia.
Tymczasem mogą być osłabienia w ofensywie - Sylwa w ostatniej minucie strzelił karnego ale obawiam się, ze to jego ostatni gol dla Podbeskidzia. Lechia czeka.

A co do Ligi - Ruch zasłużył na mistrza ale dr Jorg nie :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 6 maja 2012, 20:10

To oczywiste że muszą się wzmocnić, w tym sezonie byli pchani ambicjami, chęcią udowodnienia że beniaminek z Bielska da rade mimo przeciwnością.
Ale kolejny sezon już taki nie będzie i bez wzmocnień może być problem.

W każdym bądź razie powinniśmy ich wspierać bo dzięki TSP o Bielsku-Białej Polska usłyszała.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez tren_d » niedziela, 6 maja 2012, 22:25

Wg telewizji Canal + (nie wiem jak to sprawdzili) najgorsi kibice w Ekstraklasie w tym sezonie byli to kibice.......Podbeskidzia. Czyli coś z naszym kibicowaniem chyba nienajlepiej.
Ostatnio edytowano niedziela, 6 maja 2012, 22:25 przez tren_d, łącznie edytowano 1 raz
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez davnbb » niedziela, 6 maja 2012, 22:30

ZIZ napisał(a):A co do Ligi - Ruch zasłużył na mistrza ale dr Jorg nie :lol:

Ja Cie proszę - Ruch mistrzem Polski? Przecież dla tej grupy RAŚ-owców policzkiem byłoby zdobycie mistrza Polski.
Obiektywnie patrząc zaszli wysoko w lidze (nikt przed sezonem nie dawał im szans na walkę o tytuł) ale wynikło to ze słabości "wielkich przegranych". Mnie akurat mistrzostwo Śląska W. cieszy - mam nadzieje, że powalczą o LM i utrą nosa tym, którzy już teraz skazują ich na porażkę.

tren_d napisał(a):Wg telewizji Canal + (nie wiem jak to sprawdzili) najgorsi kibice w Ekstraklasie w tym sezonie byli to kibice.......Podbeskidzia. Czyli coś z naszym kibicowaniem chyba nienajlepiej.

Na drugi rok jak wejdzie Nieciecza jest szansa abyście nie byli ostatni.
Ostatnio edytowano niedziela, 6 maja 2012, 22:35 przez davnbb, łącznie edytowano 1 raz
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez 10RONNIE10 » poniedziałek, 7 maja 2012, 00:13

tren_d napisał(a):Wg telewizji Canal + (nie wiem jak to sprawdzili) najgorsi kibice w Ekstraklasie w tym sezonie byli to kibice.......Podbeskidzia. Czyli coś z naszym kibicowaniem chyba nienajlepiej.

A oni to obliczają pod względem tego że kibice Podbeskidzia się nie leją po mordach ?
Jeśli tak, to faktycznie chce być najgorszym kibicem w kraju !
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Eta3 » poniedziałek, 7 maja 2012, 00:26

10RONNIE10 spokojnie, jesteś;)

czy Wy tam dzisiaj mieliście do diabła chusteczki??!

co się stało, że panienek nie wpuściliście? przecież oni robią jeszcze mniej niż Wy, są już ładnie wytresowani...
sorry, oni czasem rzucają swoimi barwami, a tsp po prostu ich nie ma
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez SP&C » środa, 9 maja 2012, 18:36

Semir Stilic, to jest gość :D
http://www.youtube.com/watch?v=-FxQxCC69eM
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez pf » środa, 9 maja 2012, 19:13

pf
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 9 maja 2012, 19:10

Postprzez Eta3 » piątek, 11 maja 2012, 09:38

SP&C napisał(a):Semir Stilic, to jest gość :D
http://www.youtube.com/watch?v=-FxQxCC69eM

no, no dokładnie...
jego styl bycia bardzo mocno przypomina "kibiców" tsp ;D
przed meczem "my Was lubimy, szanujemy..." tuż po opuszczeniu Bielska przez kibiców napinka na maxa:D

ale spokojnie, jak coś się nie będzie układało zawsze można... chusteczką...

jak JEDEN kibic Wisły mógł przez moment sparaliżować wam "młyn"???
jak możecie być za ochroną??


Jeżeli w przyszłym sezonie tsp nie będzie grało w tych samych godzinach co normalne Kluby
( a zapewne nie będzie bo C+ ...) to zaczynam chodzić na mecze aby się z was na żywo pośmiać !

jedno mnie zastanawia, kto jest bardziej żałosny: wy, czy ci ... z polonii, zgoda by wam się przydała ;) wspólne rzucanie swoimi barwami w lecie, a zimą śnieżkami...
moglibyście sobie zrobić konkurs na to kto głębiej schowa szalik, kto go szybciej odda itd:D


popatrzcie na innych kibiców (nie tylko z ekstraklasy) nie wpadliście na to, że dla ludzi, którzy kochają swoje kluby, kibice tsp to czyste pośmiewisko...?

przez ostatni rok widziałam tu przynajmniej 3 osoby w szaliku lub czapce Legii (oczywiście nie mówię o meczu)...
natomiast ostatnio zobaczyłam AŻ JEDNEGO menela w czapeczce tsp!!!
wstydzicie się klubu, tacy z was kibice ... :(
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 11 maja 2012, 10:00

Eta3 - jak rozumiem, jesteś tru, wojownik, zawszewierny i takie tam bezdety???
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 11 maja 2012, 10:51

Eta3 napisał(a):popatrzcie na innych kibiców (nie tylko z ekstraklasy) nie wpadliście na to, że dla ludzi, którzy kochają swoje kluby:(

hehehe kochacie kluby? Rozumiem że to forma terapii dla zagubionych, słabych jednostek które w kupie czują siłę a solo nie znaczą nic. Bo tak są odbierane przez normalnych ludzi-kibiców.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron