Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez coloeus » wtorek, 27 wrz 2011, 20:21

Hej czy każdy może sobie wejść na stadion w Wapienicy i potrenować?
coloeus
użytkownik
 
Posty: 23
Na forum od: 11 sie 2010, 11:06

Postprzez lupus » poniedziałek, 3 gru 2012, 10:39

Mam pytanie. Czy ktoś przy takiej pogodzie odsnieza stadion?
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez Fizjo_Pasja » piątek, 21 gru 2012, 21:26

Stadion jest otwarty dla wszystkich od 9 do 17 w tym czasie BBOSir go administruje.
Avatar użytkownika
Fizjo_Pasja
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 21 gru 2012, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez Luk83bb » wtorek, 1 sty 2013, 14:22

może mam pecha, ale kiedy jestem to jest zamknięty, więc pozostaje niski płotek od strony ulicy :)- chyba, że jest jakieś inne wejście?
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez priv » środa, 29 maja 2013, 15:57

Luk83bb napisał(a):może mam pecha, ale kiedy jestem to jest zamknięty, więc pozostaje niski płotek od strony ulicy :)- chyba, że jest jakieś inne wejście?


Jak bardzo niski jest ten płotek? Zamierzam czasem wieczorem wpadać tam na rowerze, żeby pobiegać trochę, ale jak mnie tam zamkną to gleba, bo do łażenia po płotach i drzewach nigdy smykałki nie miałam (lęk wysokości), do tego rower który chciałabym wprowadzić na teren stadionu a nie zostawiać pod.
priv
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 29 maja 2013, 12:00
Lokalizacja: BB

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez Luk83bb » środa, 29 maja 2013, 16:11

niski jest...spokojnie przekroczysz i z rowerem...ale może nie będzie potrzeby (zależy jak późno się wybierasz), bo ostatnio zawsze było otwarte dla ludu...
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez priv » czwartek, 30 maja 2013, 10:37

Niby pisze na stronie, że jest otwarty od wschodu do zmierzchu ale przedzwonię tam sobie jutro dla pewności.
Chciałabym się jeszcze dowiedzieć, czy jak tam trenują kluby to wówczas też można by było sobie tak boczkiem pobiegać. Ewentualnie czy przy piłkarskim jest bieżnia dookoła, bo na gogle nie widać żeby była, a na stronie pisze że jest.
Płotek na zbliżeniach gogle wygląda na niski, niemniej nie ma w pobliżu żadnego człowieka co by tak dla porównania było.
A mój rower do lekkich nie należy.
Poza tym przebywanie na stadionie gdy wejścia są pozamykane to chyba takie raczej niedozwolone? Z drugiej strony, jak je ktoś zamyka to chyba widzi, że w środku ktoś jest, że ktoś tam biega - więc pewnie jakieś przyzwolenie jest?
priv
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 29 maja 2013, 12:00
Lokalizacja: BB

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 30 maja 2013, 11:22

Stadion JEST OTWARTY i można przyjść pobiegać na pewno do 19-20. Jeśli odbywa się tam trening możesz biegać ALE TORAMI ZEWNĘTRZNYMI aby nie przeszkadzać biegającym szybciej po torach wewnętrznych. Plotek jest niski - można przeskoczyć chociaż z rowerem może być trudniej.
Na "stadionie" piłkarskim jest bieżnia "rozgrzewkowa" około 200 metrów zbudowana na MP - bo takie były wymogi
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez priv » sobota, 1 cze 2013, 09:25

Ale mnie kusi, żeby właśnie tam zacząć biegać ;)
Ciekawe czy bym dała radę chociaż jedno okrążenie na początek zrobić....
priv
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 29 maja 2013, 12:00
Lokalizacja: BB

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez Luk83bb » sobota, 1 cze 2013, 17:25

sama sprawdź...:)
ale pewnie dasz, skoro ja ważę dużo powyżej tego co powinienem a kilkanaście kółek wolnym tempem spokojnie robię
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez priv » sobota, 1 cze 2013, 20:37

Sprawdzę, sprawdzę - myślę że na dniach.
Chudziną nie jestem, ale mimo jakieś tam nadwagi, na rowerze na raz potrafię zrobić 60-70-80 km, nawet raz mi się w tym miesiącu zdarzyło wykręcić 100km. Więc jakaś tam kondycja jest.
Tylko zdaję sobie sprawę, że jazda na rowerze to jest praca innych mięśni niż w trakcie biegu, więc mogę polegnąć.
Ale motywacja jest więc będę próbować :-)

Jeszcze jedna ważna rzecz, spoglądam właśnie na jeden profil w endomondo, którego właściciel właśnie biega na tym stadionie i widzę, że biega w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara - rozumiem, że jest to właściwy kierunek?
Przyznam się szczerze że się na tym nie znam, a wybierając się tam pobiegać i akurat nikogo by nie było, to pobiegłabym w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, bo taki wydaje mi się właściwy - z punktu widzenia laika.

Dla rasowego biegacza dużym zdziwieniem by było zobaczyć takiego osobnika biegnącego "pod prąd"?
priv
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 29 maja 2013, 12:00
Lokalizacja: BB

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez lupus » środa, 5 cze 2013, 11:09

Tak, wszyscy biegają w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
Nie widzialem do tej pory poza okrazeniami rozgrzewkowymi aby ktos sunął w druga stronę :P
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez priv » poniedziałek, 10 cze 2013, 15:18

A ja będąc tam 3 razy już widziałam, najpierw pan sobie biegał jak należy, a po jakimś czasie zmienił kierunek. Ale biegał szybko, to może w głowie mu się zakręciło ;-)

Inne obserwacje:
za drugim razem, dziadek woził swojego wnuczusia samochodem zdalnie sterowanym po bieżni właśnie, pan z ochrony szybko zareagował i pogonił dziadka ku jego niezadowoleniu...
a ostatnio czyli mój 3 raz, zauważyłam osoby, które przyszły ze swoimi pupilami (3 sztuki) pobiegać, podejrzewam że wprowadzanie czworonogów jest zakazane ale tym razem pan z ochrony (inny pan) nie zareagował
a ja decydując się na bieganie właśnie w tym miejscu brałam pod uwagę, że nie będę musiała uważać na: samochody, rowery, dzieciaki i wściekłe kundle, które widząc że ktoś biegnie to trzeba go obszczekać i co gorsza pogonić... bo uciekinier, szczerze mówiąc kiepski ze mnie...
priv
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 29 maja 2013, 12:00
Lokalizacja: BB

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez Pedros » poniedziałek, 17 cze 2013, 13:33

Problemem na tym stadionie jest to pomimo wywieszonego regulaminu jak to u nas w PL ludzie się do niego nie stosują.
W regulaminie jest wyraźnie napisane że psów wprowadzać nie wolno ( dlaczego chyba tłumaczyć nie trzeba), na rowerach, rolkach itd również po tartanie jeździć nie należy. Dodatkowo ludzie biegający wolniej powinni używać torów skrajnych tj. 7,8. Im bliżej wewnętrznej tym biegamy szybciej.
Nawet nie wiecie jak tam biegało się jeszcze rok lub dwa temu - przychodziło się wieczorkiem i bieżnia była pusta, ludzie mało a ci którzy byli wiedzieli jak się zachować :D
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion lekkoatletyczny w Wapienicy. Wstęp wolny?

Postprzez priv » poniedziałek, 17 cze 2013, 16:57

Mnie tam nie przeszkadza że po bieżni biegają sobie inni, raz chyba z nudów, przeliczyłam i wyszło mi 20szt ;-)
Ale biegające bez składu i ładu dzieci mogą troszkę poddenerwować, chociaż zauważyłam, że dorośli uczulają młodych na to jak należy się poruszać więc to nie jest taki problem jak psy, czy dzieci w wózkach, chodzikach, autkach czy rowerkach na bieżni. Po dwóch tygodniach biegania (8 treningów) jestem bardzo zadowolona. I z racji żem jest z tych człapających pomału, biegam zawsze na 8 torze.
priv
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 29 maja 2013, 12:00
Lokalizacja: BB

Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości