Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kto się pod tym podpisuje?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez staszeks » czwartek, 14 cze 2012, 00:16

10RONNIE10 napisał(a):A ja się pod tym nie podpisuje.
Dostali czego chcieli.
Flaga ZSRR na stadionie, docinki .... Jakoś z innymi problemu nie ma.
Niemcy też by mogli się czuć zagrożeni a jednak żaden w ryj nie dostał ....
Sprawa prosta co się będzie znowu kacap w Polsce panoszył jak by był u siebie i do tego nie wiadomo kim, jest 16 reprezentacji a te by chciały żeby na rękach nosić i w dupke całować ! We łbach sie popi****lo i tyle.

Jednym słowem jeżeli ty komuś naplujesz w twarz to on ma prawo dziabnąć cię nożem?
Toż o ile się nie mylę tylko w Starym Testamencie było oko za oko ząb za ząb.



A filmik robi furrorę również za granicą.
http://www.gazeta.ru/video/sport/draka_ ... ssia.shtml
Ostatnio edytowano czwartek, 14 cze 2012, 00:18 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez davnbb » czwartek, 14 cze 2012, 00:52

Pan Kazimierz napisał(a):
davnbb napisał(a):najwiecej do powiedzenia maja ci, ktorych nie bylo w Wa-wie. Ruskie ekipy "sportowe" krazyly po miescie i same polowaly na Polakow.

Spytam z ciekawości byłeś? Widziałeś?
Bo jeśli to prawda co piszesz to byłby kolejny dowód na to jak media kreują rzeczywistość.

Bylem 3 dni w Warszawie - spędziłem trochę czasu na mieście jak również byłem na meczu.
Teraz za "przepraszanie" biora sie osoby, ktore gowno wiedza o tym co sie dzialo.

Ja osobiscie nie moge patrzec na to jak po naszych ulicach bezkarnie lazi swolocz z sierpem i mlotem - a tym bardziej nie moge patrzec na Polakow (?) ktorzy sobie z nimi przybijaja piatki i robia pamiatkowe foto.
Ostatnio edytowano czwartek, 14 cze 2012, 01:04 przez davnbb, łącznie edytowano 1 raz
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 14 cze 2012, 01:24

staszeks napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):A ja się pod tym nie podpisuje.
Dostali czego chcieli.
Flaga ZSRR na stadionie, docinki .... Jakoś z innymi problemu nie ma.
Niemcy też by mogli się czuć zagrożeni a jednak żaden w ryj nie dostał ....
Sprawa prosta co się będzie znowu kacap w Polsce panoszył jak by był u siebie i do tego nie wiadomo kim, jest 16 reprezentacji a te by chciały żeby na rękach nosić i w dupke całować ! We łbach sie popi****lo i tyle.

Jednym słowem jeżeli ty komuś naplujesz w twarz to on ma prawo dziabnąć cię nożem?
Toż o ile się nie mylę tylko w Starym Testamencie było oko za oko ząb za ząb.



A filmik robi furrorę również za granicą.
http://www.gazeta.ru/video/sport/draka_ ... ssia.shtml

Jeżeli naplujesz mi w twarz musisz się liczyć z tym że dostaniesz w morde.
Dla mnie pluciem w twarz było łażenie ruskich z flagami ZSRR i jawne prowokowanie.
Nikt nikogo nożem nie potraktował więc nie przeginaj.
A na całych mistrzostwach to wlasnie ruskie przeginają.

Jak idziesz do kogoś w gości kto jest powiedzmy czarny to zakłądasz czapke ku klux klanu ? Bo dla mnie lazenie z flaga ZSRR wiedzac co to zrobilo z naszym krajem i ile kosztowalo zeby sie z tego wyzwolic powinno byc z miejsca tępione.
Jak Niemcy wywieszą sfastyke po czym dostaną wpier***l też ich bedziesz bronil ? wez mnei nie rozsmieszaj.
Ostatnio edytowano czwartek, 14 cze 2012, 01:27 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 14 cze 2012, 07:35

10RONNIE10 napisał(a):A ja się pod tym nie podpisuje.
Dostali czego chcieli.
Flaga ZSRR na stadionie, docinki .... Jakoś z innymi problemu nie ma.

Też się pod tym nie podpisuje - za sektorówkę podczas hymnu. Nie można pozwalać sobie na takie gesty. Jeśli jedzie się w gości to wypada się zachowywać poprawnie.
Ciekawe jakby się skończyło rozwinięcie sektorówki z Piłsudskim w Moskwie na meczu? Można się domyślić. Niech ruskie nie wymagają od nas szacunku jak sami nas nie szanują.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Santos » czwartek, 14 cze 2012, 07:37

Miodzik na serduszko dla niektórych /elektorat.... /
http://www.tokfm.pl/blogi/pisany-wieczo ... im_kraju/1
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez Del_Rey » czwartek, 14 cze 2012, 09:52

Pan Kazimierz napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):A ja się pod tym nie podpisuje.
Dostali czego chcieli.
Flaga ZSRR na stadionie, docinki .... Jakoś z innymi problemu nie ma.

Też się pod tym nie podpisuje - za sektorówkę podczas hymnu. Nie można pozwalać sobie na takie gesty. Jeśli jedzie się w gości to wypada się zachowywać poprawnie.
Ciekawe jakby się skończyło rozwinięcie sektorówki z Piłsudskim w Moskwie na meczu? Można się domyślić. Niech ruskie nie wymagają od nas szacunku jak sami nas nie szanują.

W Moskwie pewno by siedzieli cicho, bo by dostali w pier... Za duzy to kraj. Ale na Litwie, czy innym małym kraju, nie takie rzeczy widziano.
Prawo silniejszego dziala w obie strony.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 14 cze 2012, 10:21

Pan Kazimierz napisał(a):A Rosjanie też będą przepraszać czy tylko my Polacy?
Po za tym niech przepraszają MEDIA bo to one "nakręcają" takie sytuacje.

Tu nie chodzi o to, czy Rosjanie, Czy Polacy. Głupole są po jednej i po drugiej stronie. Mnie jest nieswojo, że ta głupota wychodzi na wierzch. Z zabawy robi się święto niemal państwowe, wydarzenie najwyższej rangi, a tak na prawdę to jest gówno warte. Ci którzy kręcą na tym kasę wmówili szaraczkom, że to jest coś nadzwyczajnego., że trzeba się ekscytować kibicować i... kupować, kupować, kupować... I masy buractwa podnoszą sobie poziom hormonów... co owocuje szapraczkami... DEBILIZM w czystej postaci. A niechże sobie nawet wywieszą falegę z rosołem z Orła i co? ubyło kogoś? My sobie wywieśmy flagę na której orzełek dyma misia w kakao - i co ubędzie któregoś ruskiego? Otóż nie. Tylko media mają pożywkę, bo na takiej głupocie robią co? KASĘ.. a Wy głupole skaczcie sobie do gardeł. To jest właśnie przykład tych wartości, co to są ponoć najlepsze.. i na "ch...". Dla mnie czysta żenada i wstyd.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Postprzez staszeks » czwartek, 14 cze 2012, 10:44

10RONNIE10 napisał(a):
staszeks napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):A ja się pod tym nie podpisuje.
Dostali czego chcieli.
Flaga ZSRR na stadionie, docinki .... Jakoś z innymi problemu nie ma.
Niemcy też by mogli się czuć zagrożeni a jednak żaden w ryj nie dostał ....
Sprawa prosta co się będzie znowu kacap w Polsce panoszył jak by był u siebie i do tego nie wiadomo kim, jest 16 reprezentacji a te by chciały żeby na rękach nosić i w dupke całować ! We łbach sie popi****lo i tyle.

Jednym słowem jeżeli ty komuś naplujesz w twarz to on ma prawo dziabnąć cię nożem?
Toż o ile się nie mylę tylko w Starym Testamencie było oko za oko ząb za ząb.



A filmik robi furrorę również za granicą.
http://www.gazeta.ru/video/sport/draka_ ... ssia.shtml

Jeżeli naplujesz mi w twarz musisz się liczyć z tym że dostaniesz w morde.
Dla mnie pluciem w twarz było łażenie ruskich z flagami ZSRR i jawne prowokowanie.
Nikt nikogo nożem nie potraktował więc nie przeginaj.
A na całych mistrzostwach to wlasnie ruskie przeginają.

Jak idziesz do kogoś w gości kto jest powiedzmy czarny to zakłądasz czapke ku klux klanu ? Bo dla mnie lazenie z flaga ZSRR wiedzac co to zrobilo z naszym krajem i ile kosztowalo zeby sie z tego wyzwolic powinno byc z miejsca tępione.
Jak Niemcy wywieszą sfastyke po czym dostaną wpier***l też ich bedziesz bronil ? wez mnei nie rozsmieszaj.

W tym wypadku tak.
Od reakcji na takie czyny podobno Polska ma odpowiednie służby i nie Twoją
(przepraszam) zasrana sprawą jest bić komuś mordę.
Twoją sprawą jest zgłosić odpowiednim służbom. które powinny dalej poprowadzić sprawę.
Głównym boChaterom (błąd celowy) filmików powinni dać darmowy bilet do Moskwy
i dopilnować aby tam dojechali i to z dużą planszą na plecach informującą, kim są.
Nawet deklaruję składkę na taki bilet.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 14 cze 2012, 10:56

staszeks napisał(a):W tym wypadku tak.
Od reakcji na takie czyny podobno Polska ma odpowiednie służby i nie Twoją
(przepraszam) zasrana sprawą jest bić komuś mordę.
Twoją sprawą jest zgłosić odpowiednim służbom. które powinny dalej poprowadzić sprawę.
Głównym boChaterom (błąd celowy) filmików powinni dać darmowy bilet do Moskwy
i dopilnować aby tam dojechali i to z dużą planszą na plecach informującą, kim są.
Nawet deklaruję składkę na taki bilet.

Staszku masz rację że sprawą powinny zająć się odpowiednie służby ale powiedz nam jakie i jak się zajęły tematem? Nie jestem osobiście za biciem po mordach przypadkowych ludzi ale i prowokatorzy po obu stronach powinni zostać ukarani.
Ogarnia mnie tylko pusty śmiech jak czytam dzisiaj o karach dla bandytów którzy bili: czyli mandaty i areszt w zawieszeniu. Oznacz to że bandyci ci mogą stawić się we Wrocławiu w pełnej gotowości. Żenada i tyle.
Ostatnio edytowano czwartek, 14 cze 2012, 10:57 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez davnbb » czwartek, 14 cze 2012, 11:53

Pan Kazimierz napisał(a):Staszku masz rację że sprawą powinny zająć się odpowiednie służby ale powiedz nam jakie i jak się zajęły tematem?

Tutaj masz odpowiedź jak reagują polskie służby na zgłoszenie w sprawie noszenia symboli totalitarnych:

http://www.youtube.com/watch?v=f9jfE0douT4

Eksperci twierdzą, że noszenie koszulki z sierpem i młotem nie jest propagowaniem ustroju totalitarnego
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... caid=1ea0c

Ciekaw czy tak samo stwierdzą gdy ktoś będzie nosił koszulkę ze swastyką.

staszeks napisał(a):Głównym boChaterom (błąd celowy) filmików powinni dać darmowy bilet do Moskwy
i dopilnować aby tam dojechali i to z dużą planszą na plecach informującą, kim są.
Nawet deklaruję składkę na taki bilet.

Część tych osób wybierała się na pewien mecz rewanżowy do Moskwy. Na granicy tak mnożono problemy aż nastała godzina, o której było wiadomo, że nie zdążą na mecz i wtedy dano zgodę na wjazd do Rosji. Tak więc mimo szczerych chęci nie udało się im dojechać.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez lag » czwartek, 14 cze 2012, 13:12

Eta3 napisał(a):
lag napisał(a):Football to sport dla plebsu.

powiadasz, że grywasz? ;))

Ostatnio grałem jakieś 10 lat temu i nie zamierzam, ale i tak bardziej szanuję osoby które grają same, niż starych nudziarzy którzy grali kiedyś 30 lat temu i teraz ekscytują się tym w TV. Dlatego sport dla plebsu.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 14 cze 2012, 13:27

lag napisał(a):Ostatnio grałem jakieś 10 lat temu i nie zamierzam, ale i tak bardziej szanuję osoby które grają same, niż starych nudziarzy którzy grali kiedyś 30 lat temu i teraz ekscytują się tym w TV. Dlatego sport dla plebsu.

Rozumiem że ty grałeś sam? To jak odbijałeś piłką o ścianę i wołałeś : PODAJ ? Czy może strzelałeś bramę za bramą na bramkę bez bramkarza?
Nie grasz teraz bo brzuszek przeszkadza co??? :)

Fajna logika - piłka nożna jest sportem dla plebsu ponieważ piłkarze którzy 30 lat temu osiągali dobre wyniki rozmawiają o niej w TV. Po prostu geniusz z ciebie i tyle.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez staszeks » czwartek, 14 cze 2012, 13:35

davnbb napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Staszku masz rację że sprawą powinny zająć się odpowiednie służby ale powiedz nam jakie i jak się zajęły tematem?

Tutaj masz odpowiedź jak reagują polskie służby na zgłoszenie w sprawie noszenia symboli totalitarnych:

http://www.youtube.com/watch?v=f9jfE0douT4

Eksperci twierdzą, że noszenie koszulki z sierpem i młotem nie jest propagowaniem ustroju totalitarnego
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... caid=1ea0c

Ciekaw czy tak samo stwierdzą gdy ktoś będzie nosił koszulkę ze swastyką.

staszeks napisał(a):Głównym boChaterom (błąd celowy) filmików powinni dać darmowy bilet do Moskwy
i dopilnować aby tam dojechali i to z dużą planszą na plecach informującą, kim są.
Nawet deklaruję składkę na taki bilet.

Część tych osób wybierała się na pewien mecz rewanżowy do Moskwy. Na granicy tak mnożono problemy aż nastała godzina, o której było wiadomo, że nie zdążą na mecz i wtedy dano zgodę na wjazd do Rosji. Tak więc mimo szczerych chęci nie udało się im dojechać.

Wydawało mi się, że rozmawiamy o EURO2012
Poinformuj mnie, proszę jakiż to mecz rewanżowy odbywa się w MOSKWIE.
Ja co prawda sportem w ogóle się nie interesuję i moje wiadomości w tym zakresie są mizerne.
Faktycznie nawet nie wiem gdzie wybudowano lub zmodernizowano stadiony.
Wydawało mi się, że była to jednak Ukraina a nie Rosja.
Czyżbym przespał jakąś kolejną rewolucję?
A tak nawiasem mówiąc to powinniście za to wysłać podziękowania, bo być może dzięki
temu jeszcze możecie pisać.
Natomiast do p.Kazimierza.
Jeżeli służby nie robią tego co powinny, to jeszcze nie znaczy, ze te służby
należy zastępować (wtedy dalej nie będą nic robić).
Wtedy należy podjąć działania zmuszające te służby do wykonywania obowiązków.
Ale do tego trzeba myśleć czymś więcej niż pięścią i butem.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez davnbb » czwartek, 14 cze 2012, 18:53

staszeks napisał(a):Wydawało mi się, że rozmawiamy o EURO2012
Poinformuj mnie, proszę jakiż to mecz rewanżowy odbywa się w MOSKWIE.
Ja co prawda sportem w ogóle się nie interesuję i moje wiadomości w tym zakresie są mizerne.

O EURO i wydarzeniach wokol niego. Chciales wyslac uczestnikow tych zdarzen do Moskwy to opisalem jak to bylo z ich wyjazdem do tego miasta na mecz rewanzowy Spartak - Legia (z tego co pamietam byl to sierpien 2011).
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 14 cze 2012, 21:48

staszeks napisał(a):Jeżeli służby nie robią tego co powinny, to jeszcze nie znaczy, ze te służby
należy zastępować (wtedy dalej nie będą nic robić).
Wtedy należy podjąć działania zmuszające te służby do wykonywania obowiązków.
Ale do tego trzeba myśleć czymś więcej niż pięścią i butem.

NO tylko że szkoda że te nasze "włądze" polską stronę nazywają bandytami i kibolami a kacapów "KIBICAMI" nosz kurw .... albo wsadzamy do jednego worka albo w ogole sie nie odzywamy.
Należało się ruskim i możecie tutaj wypisywać sobie co chcecie prawilniaki ....
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości