Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Lato - powinien, czy nie powinien?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez Wonny » wtorek, 19 cze 2012, 14:07

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/grze ... tykul.html - i znowu wychodzi na to, że jak się ktoś do koryta dostanie, to już nie odpuszcza chodź by się waliło i paliło! Człowiek bez honoru, niesłowny i w dodatku przez nic nie robienie zarabiający krocie z naszych podatków!
Avatar użytkownika
Wonny
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 19 cze 2012, 13:40

Postprzez davnbb » wtorek, 19 cze 2012, 19:30

Człowiek co ma więcej włosów niż honoru ;-)
Powinien się znaleźć w końcu w rządzie ktoś odważny kto rozpieprzy całą tą skorumpowaną bandę spod znaku PZPN. Należy to zrobić i nie patrzeć się na ew. sankcje ze strony FIFY czy UEFA. Co nam zrobią? Wykluczą z el. MS, które znowu będą popisem działania naszego związku? Nasze drużyny nie zgrają w europejskich pucharach? Przebolejemy to, że przez jakiś czas nie będzie obecni w europejskiej i światowej piłce, w której i tak nic nie znaczymy. Ważne aby wyczyścić to bagno i wrócić później mocniejszymi niż jesteśmy teraz (no bo gorzej już chyba nie może być). Należy zainwestować w system szkoleniowy dla dzieci i młodzieży, wspierać kluby, w których grają Polacy a do władzy w polskiej piłce powołać ludzi znających się na rzeczy -specjalistów. Bez drastycznych kroków będziemy dalej tkwić w tym śmierdzącym bagnie a ludzie pokroju Laty będą nam wmawiać, że pachnie i jest super (inkasując za to miliony do własnej kieszeni).
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez staszeks » wtorek, 19 cze 2012, 20:50

davnbb napisał(a):Człowiek co ma więcej włosów niż honoru ;-)
Powinien się znaleźć w końcu w rządzie ktoś odważny kto rozpieprzy całą tą skorumpowaną bandę spod znaku PZPN. Należy to zrobić i nie patrzeć się na ew. sankcje ze strony FIFY czy UEFA. Co nam zrobią? Wykluczą z el. MS, które znowu będą popisem działania naszego związku? Nasze drużyny nie zgrają w europejskich pucharach? Przebolejemy to, że przez jakiś czas nie będzie obecni w europejskiej i światowej piłce, w której i tak nic nie znaczymy. Ważne aby wyczyścić to bagno i wrócić później mocniejszymi niż jesteśmy teraz (no bo gorzej już chyba nie może być). Należy zainwestować w system szkoleniowy dla dzieci i młodzieży, wspierać kluby, w których grają Polacy a do władzy w polskiej piłce powołać ludzi znających się na rzeczy -specjalistów. Bez drastycznych kroków będziemy dalej tkwić w tym śmierdzącym bagnie a ludzie pokroju Laty będą nam wmawiać, że pachnie i jest super (inkasując za to miliony do własnej kieszeni).

a tu się z tobą zgadzam.
Od któregoś końca trzeba by zacząć sprzątać....Polskę.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Piotrek » środa, 20 cze 2012, 06:12

davnbb napisał(a):Człowiek co ma więcej włosów niż honoru ;-)
Powinien się znaleźć w końcu w rządzie ktoś odważny kto rozpieprzy całą tą skorumpowaną bandę spod znaku PZPN. Należy to zrobić i nie patrzeć się na ew. sankcje ze strony FIFY czy UEFA. Co nam zrobią? Wykluczą z el. MS, które znowu będą popisem działania naszego związku? Nasze drużyny nie zgrają w europejskich pucharach? Przebolejemy to, że przez jakiś czas nie będzie obecni w europejskiej i światowej piłce, w której i tak nic nie znaczymy. Ważne aby wyczyścić to bagno i wrócić później mocniejszymi niż jesteśmy teraz (no bo gorzej już chyba nie może być). Należy zainwestować w system szkoleniowy dla dzieci i młodzieży, wspierać kluby, w których grają Polacy a do władzy w polskiej piłce powołać ludzi znających się na rzeczy -specjalistów. Bez drastycznych kroków będziemy dalej tkwić w tym śmierdzącym bagnie a ludzie pokroju Laty będą nam wmawiać, że pachnie i jest super (inkasując za to miliony do własnej kieszeni).

Dokładnie tak samo myślę, zresztą dyskusje na temat naprawiania polskiej piłki już tutaj były i toczyły się bardzo długo, i podobne wnioski wyciąga większość Polaków i nic to nie daje, a banda pasożytów tak samo jest nie do ruszenia. Gdyby rzeczywiście zacząć od młodzieży to nie musielibyśmy dla reprezentacji tworzyć nowych obywateli. Wstyd żeby kilkudziesięciomilionowy kraj nie potrafił stworzyć systemu, który wyselekcjonowałby dwudziestu ludzi mających talent do gry w piłkę nożną. Pozostaje tylko wstyd no to co najważniejsze w tym sporcie w Polsce czyli kasa. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez basianek » środa, 20 cze 2012, 07:00

Ja uważam, że Lato powinien odejść, a Smuda zostać i nadal próbować zrobić coś z tą drużyną, która jest w eliminacjach do MŚ. A nie powoływać nowego trenera, który stworzy nową kadrę, która na nowo będzie się musiała zgrać...
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez Wonny » środa, 20 cze 2012, 10:49

basianek napisał(a):Ja uważam, że Lato powinien odejść, a Smuda zostać i nadal próbować zrobić coś z tą drużyną, która jest w eliminacjach do MŚ. A nie powoływać nowego trenera, który stworzy nową kadrę, która na nowo będzie się musiała zgrać...

I również się pod tym podpisuje. Zmiany trenera to zupełnie inna taktyka, zawodnicy i za rok jak się nie uda znowu wymówka: "to jest młoda drużyna". Ta drużyna ma potencjał, Smuda niech tylko zmieni swoich wszystkowiedzących konsultantów i postawi na porządnych trenerów i fizjoterapeutów, aby przygotowanie fizyczne było na europejskim poziomie. Ot, co potrzeba zrobić. Zmiana trenera nic nie da. Ten obrazek świetnie obrazuje, dlaczego nasze orły nie grały 90 minut:
Obrazek
Avatar użytkownika
Wonny
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 19 cze 2012, 13:40

Postprzez davnbb » środa, 20 cze 2012, 20:03

sorry - za taki obraz gry odpowiada wlasnie Smuda. Przygotowanie fizyczne i technike zawodnicy wynosza z klubow gdzie pracuja nad nia codziennie. Na zgrupowaniu kadry mozna wylacznie cos doszlifowac. Dobor zawodnikow i taktyka to pole do popisu dla selekcjonera. I tutaj wlasnie zawiosl Smuda.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 20 cze 2012, 20:55

ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 20 cze 2012, 20:56

davnbb napisał(a):sorry - za taki obraz gry odpowiada wlasnie Smuda. Przygotowanie fizyczne i technike zawodnicy wynosza z klubow gdzie pracuja nad nia codziennie. Na zgrupowaniu kadry mozna wylacznie cos doszlifowac. Dobor zawodnikow i taktyka to pole do popisu dla selekcjonera. I tutaj wlasnie zawiosl Smuda.

Smuda ponosi wine bo umiejętności były tylko taktyka z dupy.
Jednym gościem grac w ataku jak wiadomo ze go zaraz osaczą? Ciagla defensywa ? Bez Jaj .. Smuda jak i ten caly PZPN powinien SPIE....Ć w podskokach.
Ja chcę znowu Engela :(
Ostatnio edytowano środa, 20 cze 2012, 20:58 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez SP&C » środa, 20 cze 2012, 21:54

za weszlo.com , może co poniektórzy, co śpiewali "Polacy nic się nie stało" których porwał piłkoszał, może choć trochę pomyślą...

Początkowo sądziłem, że osobą, która z Euro 2012 wyjdzie najbardziej skompromitowana będzie Smuda, ale teraz stwierdzam, że statuetka idioty przyznawana w kategorii „żenada roku” należy się Jakubowi Błaszczykowskiemu. Im więcej czasu mija odkąd kapitan od siedmiu boleści po raz ostatni otworzył usta, tym bardziej nie wierzę, że faktycznie powiedział, co powiedział. Zaleciłbym mu długi rozpęd i wyrżnięcie o najmocniejszą ścianę w Truskolasach, ale wiem, że i tak się do tej rady nie zastosuje, ponieważ jest bardzo przywiązanych do głoszonych przez siebie mądrości.

Nie wiem, czy Błaszczykowski chciał się bawić w konika, czy chciał mieć na stadionie swój sektor, skandujący nazwisko darczyńcy, ale nie mogę zrozumieć, jak to możliwe, że zawodnikowi nie wystarczyło osiem biletów od PZPN. Ile on chciał ich dostać? Albo inaczej – ile jego zdaniem mu się należało? Osiem to w sam raz, żeby dać bilety żonie (raz), teściom (dwa, trzy), babci (cztery), wujkowi Brzęczkowi i cioci (pięć, sześć), bratu (siedem) i najlepszemu kumplowi (osiem). Oczywiście, mógł uznać, że potrzebuje więcej, dało się przecież kupić miejsce na loży VIP – stać go, prawda? Pieniądze za „startowe” – czyli ponad 60 tysięcy złotych – mógł zainwestować w wejściówki do najdroższej strefy. Koniec końców, i tak zapłaciłby za nie PZPN.

Wychodzi Błaszczykowski z szatni i pierwsze co mówi – to o biletach. I jeszcze bierze dziennikarzy na litość: - Wy też macie rodziny, dla was też rodzina jest najważniejsza… Wracałem z kolegami z Wrocławia i trzymałem stronę Kuby, bo uwierzyłem mu, że on rzeczywiście tych biletów nie dostał w ogóle, albo dostał ze dwa, a sześć obiecanych mu ktoś podwędził z koperty. Teraz się okazuje, że chłopak chciał dostać gruby plik wejściówek. Ejże, tobie, kapitanie szanowny, nie należy się dwadzieścia biletów, należy ci się miejsce na murawie i dosłownie kilka na trybunach. Stadion nie jest z gumy, a pomieścić ma jeszcze całą rzeszę normalnych kibiców, którzy – w przeciwieństwie do ciebie – za bilety płacą.

Mamy chyba najbardziej obciachowego kapitana w XXI wieku, z bardzo roszczeniową postawą wobec świata, nawet nie skamlącego o bilety, ale stanowczo się ich domagającego (bo wszystko mu się należy). Ale to przecież nie koniec, a początek zdarzeń wstydliwych, bo jeszcze ten sam kapitan kłócił się z Grzegorzem Lato o pięć tysięcy euro na głowę. Nie chcę mi się nawet sprawdzać, ile Kuba zarabia rocznie, ale piątkę euro ma jeśli nie w jeden dzień, to w dwa, trzy albo cztery. Kiedy słyszę, że zmartwieniem zawodników było startowe – czyli kasa za nic – to nóż mi się w kieszeni otwiera. 15 tysięcy euro (64 tysiące złotych) to za mało, trzeba było licytować do 20 tysięcy euro (85 000 złotych)? Czy naprawdę ta grupa piłkarzy przed takim turniejem nie miała w głowie nic innego niż pieprzone pięć tysięcy euro?! Czy oni widząc miliony Polaków na ulicach myśleli sobie: potrzeba jeszcze po piątce na głowę?

- Wiadomo, że nie gramy w kadrze dla pieniędzy, aczkolwiek… - jak słyszę takie zdanie wypowiadane przez Błaszczykowskiego to ręce mi opadają. Jak nie grasz dla pieniędzy to nie ma żadnego pierdolonego „aczkolwiek”, rozumiesz? Albo nie grasz dla pieniędzy, albo grasz dla pieniędzy i ta sprawa zajmuje twoją głowę. Jeśli ty przed meczem z Rosją rozmawiałeś z prezesem PZPN na temat pięciu tysięcy euro to przestań opowiadać, że kasa cię nie interesuje. Powinieneś na koszulce mieć napis „Bła$zczykow$ki”! Gdy wybuchł skandal z brakiem godła na strojach jakoś schowałeś odwagę do kieszeni. No tak, ale to przecież były koszulki firmy Nike, z którą masz kontrakt. Więc wtedy mieliśmy „orzełka dynamicznego”. Siedziałeś cicho, bo kasa się zgadzała, czy tak?

Teraz się nie zgadza. Bo Błaszczykowski nie gra dla pieniędzy, ACZKOLWIEK…

Jeszcze żeby oni kłócili się o milion dolarów. Ale o pięć tysięcy euro? Ludzie, którzy zarabiają takie pieniądze w klubach? Startowe wymyślił kiedyś Tomasz Hajto, argumentując, że to pieniądze potrzebne w czasie zgrupowań na „taksówki i soczki”. O ile dobrze znam ceny taksówek i soczków, to jednak 15 tysięcy euro by mi starczyło, nie potrzebowałbym tej dodatkowej piątki.

Czuję się strasznie rozczarowany, gdy słyszę, czym ta drużyna zajmowała się w czasie historycznego turnieju. Co za banda nastawionych na kasę, pazernych typów. Nie wszyscy tacy są, ale skoro akceptowali Błaszczykowskiego jako swojego kapitana to niestety i na nich spada ten cały wstyd. Bileciki, kasa, premie… Mam nadzieję, że był jeszcze czas na rozmowy o futbolu? Z tymi premiami to też ciekawa sprawa, bo zawodnicy uparli się, by płacić im nie za realizowanie kolejnych etapów celu (wyjście z grupy), ale za każdy zdobyty punkt, nawet jeśli te punkty na koniec miałyby przynieść klęskę, a nie zwycięstwo. Teraz ci co grali zgarną pewnie po 200 tysięcy złotych na głowę. Oczywiście nie grają dla pieniędzy, ACZKOLWIEK…

Upieranie się przy takim sposobie premiowania świadczy o samych piłkarzach, no i o kapitanie – czy wierzyli w swoje siły, jak bardzo pewni byli własnej wartości? Kiedyś w teleturniejach słyszeliśmy pytania typu: „Wygrała pani toster. Może pani go zabrać do domu albo grać dalej o samochód”. „Wybieram toster, dziękuję za grę”.

Piłkarze nastawili się na toster.

Cały kraj dziękuje zawodnikom za ambitną postawę na boisku (?!), ja chciałem podziękować za ambitną postawę poza boiskiem. Ciekawe, czy Kubusiowi za lat 20 będzie żal tego, że zajął ostatnie miejsce w najgorszej grupie w historii Euro, czy też tych pięciu tysięcy euro i kilku biletów? Idź, chłopie, sprawdzić stan konta. Wiadomo, że nie grasz dla pieniędzy, aczkolwiek…

KRZYSZTOF STANOWSKI
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 20 cze 2012, 22:52

no wszystko fajnie tylko czy to się zdarzyło na prawdę ?
Bo Jakoś przed euro jak i po grupie Błaszczykowski wydawał się calkiem fajnym gosciem a w strefie kibica w WWA jak juz przegrali tez mial minę jak by się mial rozplakac ...
Jakos mi sie w to nie chce wierzyć ale skoro to Polska to wszystko jest możliwe :(

Zastanawia mnie to 5 tysiecy ojro, przecież to dla nich żadna kasa to jak dla nas 5 zł
Błaszczykowski zarabia 150 tysiecy ojro na tydzien, Lewandowski 125 a piszczek 160.
wolno licząc pół bańki polskich złotych na tydzień ... no sorki ale nie wierze.
A z tego co wiem to biednych za którymi się trzeba by było stawiać w kadrze nie było.

No i też znając PZPN ktoś wierzy w to że ujawnili by takie informacje albo że możliwy jest przeciek ? Przecież takie rozmowy są prowadzone w 4 oczy o ile się odbywają a nie że wie o nich nawet ciocia sekretarki z parteru która za 50 zł sprzeda to polsatowi.
Ostatnio edytowano środa, 20 cze 2012, 22:57 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez SP&C » piątek, 22 cze 2012, 19:29

żeby przekonać nieprzekonanych, wklejam link, żenada i tyle, jak dla mnie jest zerem.

http://www.weszlo.com/news/10900-Dno_Ja ... rytatywnej
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez oliho » wtorek, 3 lip 2012, 13:39

^ przecież ten portal "weszlo.pl" to tak samo ambitny portal jak "niezalezna.pl" ...czym się podniecacie ?
oliho
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 7 lis 2007, 20:15

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 3 lip 2012, 14:04

Droga do rozwiązania problemu jest jedna: pogonić tych ..... z PZPN-u, bojkot meczów ligowych i z udziałem reprezentacji. Tylko tak kibice mogą pokazać swoją siłę i to że mają już dość tych .... gości z PZPN-u. Nawet gdyby miało się to odbyć kosztem wykluczenia klubów z pucharów europejskich to i tak niewiele tracimy bo leją nas wszyscy i wszędzie.
Nie ma innej drogi bo te staruchy wczepione szponami w krzesła nie popuszczą i nie odejdą sami.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Piotrek » wtorek, 3 lip 2012, 16:34

Pan Kazimierz napisał(a):Droga do rozwiązania problemu jest jedna: pogonić tych ..... z PZPN-u, bojkot meczów ligowych i z udziałem reprezentacji. Tylko tak kibice mogą pokazać swoją siłę i to że mają już dość tych .... gości z PZPN-u. Nawet gdyby miało się to odbyć kosztem wykluczenia klubów z pucharów europejskich to i tak niewiele tracimy bo leją nas wszyscy i wszędzie.
Nie ma innej drogi bo te staruchy wczepione szponami w krzesła nie popuszczą i nie odejdą sami.

Nie wszyscy tracimy i nie wszystkich leją Kazimierzu, bo dla niektórych kasa leje się nieprzerwanym strumieniem, także z naszych podatków. I masz rację, tylko prawdziwi kibice mogą to przerwać, bo władza i rząd się boi nawet pierdnąć w tym temacie, tylko czy mamy u nas prawdziwych kibiców czy też ulubieńców PiS-u - kiboli, a dla kiboli ważna jest zadyma a nie piłka nożna, a dla PZPN kasa, więc są dokładnie tacy sami. Czyli kto z tym zrobi porządek? , chyba teraz nie ma nikogo takiego. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron