Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Forum TSP?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 27 paź 2012, 16:37

Byłem na wczorajszym meczu i powiem że mecz strasznie nie równy. Pierwsza połowa w wykonaniu miejscowych tragedia! jakby spotkało się paru kumpli którzy nie grali 5 lat i chcieli sobie ponownie pokopać. Druga połowa dużo lepsza i nawet mecz miejscami mógł się podobać. Nie uznana bramka dla tusków to skandal, ale nie odgwizdanie ręki w ich polu karnym też. Jeleń wcale nie najgorszy by go oceniać trzeba jeszcze ze 2 meczy. Drużyna jest na siłach by się utrzymać ale równie dobrze można to bardzo łatwo spieprzyć i posłać ich na dno dna.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Madderdin » wtorek, 6 lis 2012, 22:01

Nikt tu nie odnotował pierwszego w sezonie zwycięstwa, w dodatku na wyjeździe. Żeby było zabawniej, puknięte zostało Zagłębie, które w poprzedniej kolejce trzasnęło aktualnego Mistrza Polski. Cudownie nieprzewidywalna jest ta nasza liga :)
Madderdin
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 5 wrz 2012, 11:17

Postprzez klinek » środa, 7 lis 2012, 05:10

Ja przewidziałem w swoim poprzednim poście :P
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez Addi » czwartek, 8 lis 2012, 22:52

Większość szczeka jak Podbeskidzie przegrywa ale jak wygra mecz to nagle cisza. Pewnie po kolejnej porażce temat się ożywi.
Patrzę na moje miasto. Kocham je... :)
Addi
użytkownik
 
Posty: 215
Na forum od: 14 lis 2007, 17:48
Lokalizacja: Mały Wiedeń

Postprzez mariobros08 » piątek, 9 lis 2012, 21:58

a w sobote gramy z Polonia Warszawa wiec zachecam do kibicowania przed tv polsat sport albo na stadionie
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 10 lis 2012, 07:17

małe szanse na wygraną ( 2 miejsce Polonii nie wzięło się z niczego) ale są. Bardziej realny bezbramkowy remis, zobaczymy co to będzie. Ciekawe co pokarze młyn, czy zsolidaryzuje się z rasistowskimi idiotami czy się od nich odetnie.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 10 lis 2012, 10:32

Jest przełamanie i mam nadzieję że pójdą za ciosem i przynajmniej 1 pkt zostanie w BB :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 10 lis 2012, 16:36

jestem ciekaw ile zarabia taki sędzia? i nie chodzi mi o jego wynagrodzenie ale o to co dostaje na lewo bo chyba jasne dla wszystkich że dziś się nieźle obłowił. Ciekawi mnie też co Fornalik widzi w Łukaszu Ała Teodorczyku że go powołał. Obrona karnego przez Zajaca wspaniała, ale ogólnie facet bardzo nie równy i lubi adrenalinę :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez davnbb » niedziela, 11 lis 2012, 12:17

SAMAEL66 napisał(a):Obrona karnego przez Zajaca wspaniała

wspaniala obrona? raczej kiepski strzal.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 11 lis 2012, 17:56

davnbb czyżbyś oglądał mecz jedynej ekstra klasowej drużyny w Bielsku-Białej? :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez davnbb » niedziela, 11 lis 2012, 18:01

No meczu nie oglądałem ale z racji, że interesuje się piłką więc oglądam na Canal+ skróty całej kolejki. A tam nie zapomnieli pokazać jak Polonia po raz 3 marnuje karnego.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 11 lis 2012, 18:25

spoko przecież nie musisz się tłumaczyć :) ja też oglądałem. Zajac wyczuł intencję strzelającego a ten się też nie popisał. Za to Teodorczyk popisywał się swoimi zdolnościami aktorskimi, koleś jest lepszy niż Borys Szyc. Może następnym razem będzie lepiej. Zespół ma potencjał by wygrywać. Gra mogła się podobać szczególnie w pierwszej połowie ale nadal bywają momenty totalnego pogubienia się i długo im zajmuje pozbieranie się po takim okresie gry. Do puki Pietrasiak i Król wychodzą w pierwszym składzie dobrze nie będzie.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez sonicbb » wtorek, 4 gru 2012, 18:16

sonicbb
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 30 sie 2012, 21:02

Postprzez Madderdin » czwartek, 6 gru 2012, 17:58

Przykre, ale obecnie więcej ciekawego w kontekście klubu dzieje się poza boiskiem.
Pierwsza rzecz, Krywult chce mocniej dotować TSP z miejskiej kasy, co mi się kompletnie nie podoba. Formuła funkcjonowania klubu się nie sprawdza, tak sportowo, jak finansowo i organizacyjnie, więc wydaje mi się, że kilka milionów więcej wydartych podatnikom tej sytuacji nie zmieni. Mało tego, nie chciałbym żeby nasza wspólna kasa szła na inwestycje tak niepewne i tak mało perspektywiczne, nie dające miastu żadnych realnych korzyści. na stronie Radia Bielsko jest sonda na ten temat i zarówno liczba osób biorących udział, jak i rozłożenie wyników nie wskazują raczej na wyjątkową popularność klubu. Ja rozumiem, że jak w końcu wbito łopatę i ma powstać stadion, to Krywult boi się, że na inaugurację obiektu, przy obecnym stanie klubu, widzowie zobaczą mecz Podbeskidzia z rywalem klasy Kolejarza Stróże, ale bez przesady - są cele bardziej warte tych kilku baniek, niż przedłużanie agonii klubu, który ma koszty kilka razy większe od przychodów i żadnych perspektyw na zmianę tego stanu rzeczy.

Druga sprawa, protest kibiców i petycja. Dziwi mnie że akurat jest to skierowane w Glogazę, gdy wiadomo że cała organizacja klubu jest jedną wielką prowizorką. Dyrektor sportowy odszedł po ilu dniach, ktoś pamięta? Kiedy ostatnio przyszedł do klubu jakiś sponsor? Nie bronię Glogazy, ale byłbym za szczerym postawieniem sprawy - większość piłkarzy, dział marketingu, sztab szkoleniowy - to są kolejne słabe ogniwa, sama podmiana Glogazy na innego kumpla pana prezydenta czy reprezentanta innego udziałowca (nie daj Boże, z Murapolu) nic tu nie da. Swoją drogą, zawsze mnie bawi, jak kibice organizują protest i sami się nakręcają, jaki to doniosły fakt, cios dla klubu. Chłopaki, na początek to wypadałoby w tej petycji poprawić błędy interpunkcyjne (w tekście nie ma ani jednego przecinka) i nadać temu jakąś zjadliwą formę, bo w chwili obecnej to nawet ciężko uznać za napisane po polsku. Serio, chłopaki, trochę samokrytyki - jest Was niewielu, fajnie, że jesteście i coś chcecie robić, ale naprawdę, ogłaszanie protestu czy pisanie petycji przez tak młodą i mało liczną grupę naraża Was tylko na śmieszność. Klub leci na łeb, na szyję z ekstraklasy, a Wy zajmujecie się tym, żeby usunąć ze stołka pana, który niedawno jawnie Was olał.
Madderdin
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 5 wrz 2012, 11:17

Postprzez Filipbb » czwartek, 6 gru 2012, 22:50

Jestem kibicem TSP i też jestem przeciwny przejmowaniu klubu przez Miasto. Dlaczego akurat Glogaza? Jako prezes odpowiada za wszystko(za fiasko rozmów z Żywcem oraz innymi sponsorami oraz niegospodarność).
Filipbb
użytkownik
 
Posty: 87
Na forum od: 17 lis 2008, 20:25
Lokalizacja: BB

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 127 gości