Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Forum TSP?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Re: Forum TSP?

Postprzez Luk83bb » piątek, 4 sty 2013, 21:25

ja nie wierzę, że się utrzymamy - ba, obiektywnie to niestety, ale nie zasługujemy na Ekstraklasę...ale zarząd mógłby stawiać jakieś pozory wiary w utrzymanie ( w końcu są przypadki, że kluby wychodziły z gorszego g...) a nie już w styczniu trąbić, że cięcia i przygotowania na jesień I ligi...co mają czuć i zrobić kibice (szczególnie Ci co pokupowali karnety)?
Stawiam, że te 3 tys już nie zawsze będzie wypełniać stadion, ale zobaczymy...
Tym bardziej jak widzę potencjalne wzmocnienia ( w ogóle kto wymyśla te nazwiska w Podbeskidziu? 0 jakiegokolwiek scoutingu - Rachwał? No ludzie...już wolę juniora 92 z Brennej (z całym szacunkiem dla Brennej:)) niż takich darmozjadów...Ale na szczęście ten transfer upadł...Szkoda tylko, że nie upadł na głowę ten co trenera obecnego zatrudniał...Dobra, nie będę siał już pesymizmu - pożyjemy, zobaczymy
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Forum TSP?

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 5 sty 2013, 00:37

Luk83bb napisał(a):przyszedł skorumpowany gość zwany trenerem o nazwisku Kubicki(

A może to jest sposób na utrzymanie? Wiesz co mam na myśli? :(
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Forum TSP?

Postprzez Luk83bb » sobota, 5 sty 2013, 11:09

akurat brzydzę się korupcją, łapówkarstwem - w szczególności już w sporcie, bo to jest sprzeczne z definicją tegoż; i uważam, że nie powinno być drugiej szansy
niestety jak trafnie zaznaczył kolega nie przeszkadza to TSP, gdzie już pewnie blisko 10 nazwisk by się znalazło z "brzydką" przeszłością...
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Forum TSP?

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 5 sty 2013, 12:56

Z mojej strony był to żart.
Mam podobne zdanie ale to co oglądamy obecnie niewiele ma wspólnego z czystą ideą sportu :(
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Forum TSP?

Postprzez Madderdin » sobota, 5 sty 2013, 13:55

Szanse wielkie nie są, ale już nie takie cuda się w lidze zdarzały. Podstawa to walczyć o zwycięstwo w każdym meczu. Niestety, w pierwszej rundzie za dużo było walki na zero z tyłu, na remis. Nikt tu nie ma nic do stracenia. 9 punktów straty do Ruchu, czy 10 do Korony to nie jest znowu jakaś wielka przepaść. Mogę się mylić, ale w poprzednim sezonie w drugiej rundzie miejscami chyba przewaga Legii nad Śląskiem wynosiła coś koło tego, a jednak na podium stanęli wrocławianie. Fartem i rzutem na taśmę, ale jednak.

Jeśli jednak Podbeskidzie poleci...będzie to jakaś tam sprawiedliwość, w tym sensie, że krótki okres gry w E. pokazał, że klub nie jest na to gotowy organizacyjnie i finansowo. To nie jest liga dla biednych klubów. Niech więc ten ewentualny spadek, jeśli nastąpi, odbędzie się z przytupem, po walce, niespodziewanych zwycięstwach i szaleńczych atakach.
Madderdin
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 5 wrz 2012, 11:17

Re: Forum TSP?

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 11 sty 2013, 15:35

Oj dzieje się w klubie dzieje, piłkarze i trener dostali od sponsora samochody - dla piłkarzy to zapewne nagroda za "dobre" wyniki na boisku i zachęta do gry na równie "dobry" poziomie co na jesień ;)
Trener natomiast do kadry wprowadza swojego syna który grywał raczej "ogony" w ŁKS-ie - zobaczymy z jakim skutkiem ...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Forum TSP?

Postprzez Madderdin » piątek, 11 sty 2013, 16:26

Ale ten numer z samochodami był grany przez 2 ostatnie sezony i nie tyle ktoś im to kupił, co bezpłatnie użyczył. Dla kolekcjonerów to nie lada gratka - jeździć furą po Adamku czy Pietrasiaku :)

Co do tego "transferu" - stare przysłowie indiańskie mówi, że jeśli chcesz grać jak ŁKS (który leci z 1 ligi), to bierz od niego piłkarzy.
Madderdin
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 5 wrz 2012, 11:17

Re: Forum TSP?

Postprzez klinek » piątek, 11 sty 2013, 17:53

jeśli brać dosłownie i dokładnie to przysłowie, to TSP będzie grać na poziomie IV ligi;D, bo od nowego sezonu tam właśnie będzie grał ŁKS.
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Forum TSP?

Postprzez Luk83bb » piątek, 11 sty 2013, 20:58

bardzo mądrzy Ci Indianie:)...mój ulubieniec Krzysiu "Dorosły i zrównoważony" Król jedną nogą w ...Wiśle (tam też się dzieje...:(),
a że Patryczek będzie u nas grał to czułem jak przeczytałem info o zatrudnieniu naszego świetnego trenera...czekam na dalsze szopki:)
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Forum TSP?

Postprzez Arczi » sobota, 12 sty 2013, 15:19

Acha czli teraz za spadek z extraklasy dostaje się luksusowe samochody? Może jeszcze niech im dadzą w ramach promocji wille z basenami? Legia brac przykład z Podbeskidzia!! Jeśli chcecie fajne autka to musicie spaść z extraklasy. Reasumując ale już nie pisząc o tym cyrku Podbeskidzie jak już pisałem bodajże w pażdzierniku to murowany kandydat do spadku a póżniej to już tylko równia pochyła.. Będzie tak jak z ŁKS-em...Pozdro. :)
Arczi
użytkownik
 
Posty: 28
Na forum od: 13 maja 2012, 14:24

Re: Forum TSP?

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 12 sty 2013, 17:59

Arczi wydaje mi się że w I lidzie dadzą radę spokojnie. To dobrze że powywalali trochę drogiego szrotu z drużyny i pomyśleli nad odmłodzeniem składu, tylko gdzie te wzmocnienia? Jakieś wypełnienia luk po zwolnieniach są ale gdzie wzmocnienia?? I co tam w składzie robi ten Pietrasiak ehhh Dobrze że nie zabrał na obóz syna to by źle wyglądało, tym bardziej że syn jest słaby.

Nie rozumiem tej akcji z samochodami, oni je dostali na własność czy tylko na użytkowanie jako promocja marki? Nie lepiej było kupić za tą kasę jakiegoś sensownego grajka lub dwóch? Dać na koszulki logo Suzuki i promocja lepsza.

Jeśli dali te samochody na własność to biorąc średnią cenę 40 tysięcy złoty za auto, a dali ich osiem sztuk to wychodzi jakieś 320 tysięcy złoty. Za taką kwotę idzie kupić paru zdolnych kopaczy z niższych lig.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Forum TSP?

Postprzez klinek » niedziela, 13 sty 2013, 07:47

Sytuację w klubie maskują postępami w budowie stadionu;D że niby aura nie przeszkadza,że niby wszystko zgodnie z harmonogramem;P Nic tylko się cieszyć...
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Forum TSP?

Postprzez Madderdin » niedziela, 13 sty 2013, 20:20

@Samael: Ten klub, podobnie jak wiele innych w Polsce, w zasadzie nie posiada nic materialnego. Stadion jest i będzie miasta, bandy LED należą do kogoś tam, napoje dla piłkarzy funduje ich producent, catering dla VIPów robią na własny koszt firmy, które chcą się pokazać, itd., itp. Klub może ma kilka drukarek i laptopów, firanki, gaśnicę i apteczkę. Wszystko inne jest na zasadzie pospolitego ruszenia wśród sponsorów, mecenasów, przyjaciół i innych ludzi dobrej woli, którzy się na coś zrzucają. Z Suzuki (w zasadzie Japan Motors, gwoli ścisłości), o ile wiem jest to taki quasi-leasing - klub przyznaje te samochody komu uważa i użytkuje, jak uważa, bo po czasie bezpłatnego uzyczenia samochody wracają do JM i ta firma się martwi, jak i za ile je sprzedać. Nie ma w tym niczego złego - klub płaci tylko za paliwo, więc oszczędza grube pieniądze w skali roku.
Madderdin
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 5 wrz 2012, 11:17

Re: Forum TSP?

Postprzez Arczi » poniedziałek, 14 sty 2013, 18:16

A ostatnio coś czytałem że młynek kibiców Podbeskidzia od rundy wiosennej przenosi się na inny sektor. Słyszał ktoś z was coś o tym? Bo tochę mnie to zaciekawiło. Jeśli ktos wie coś więcej to czekam na info..
Arczi
użytkownik
 
Posty: 28
Na forum od: 13 maja 2012, 14:24

Re: Forum TSP?

Postprzez Madderdin » piątek, 25 sty 2013, 09:24

A tymczasem klub zatrudnił nowego gracza ze Słowacji i ponoć chcą wypożyczyć Martinsa Ekwueme. Ponieważ obaj panowie dość dawno zdmuchiwali świeczki z osiemnastkowego tortu, mniemam że strategia "stawiania na młodych, z regionu" już została zmieniona. Dziwne, że Sasal poleciał, bo chciał zatrudniać doświadczonych piłkarzy, a wzięto Kubickiego, który...chce zatrudniać doświadczonych piłkarzy.

Jak czytam oświadczenia na stronie klubu, to mam wrażenie, że, trawestując klasyka, "ci ludzie w życiu słowa prawdy nie powiedzieli".
Madderdin
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 5 wrz 2012, 11:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron