Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Forum TSP?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez davnbb » wtorek, 18 wrz 2012, 18:52

Na BKS-ie nie mozna mowic o "zalazku" kibicowania. Gdyby nie fanatyzm i pasja kibicow BKS-u to sluch o tym klubie dawno by zaginal. Jak kreca Cie tematy kibicowskie to zapraszam w sobote na 18 na stadion BKS-u - bedzie mecz z okazji 90 lecia ale ciekawsze rzeczy beda sie dzialy na trybunach.
Ja w Bielsku znam osoby, ktore kibicuja Ruchowi, Gornikowi czy tez Slaskowi. Byl nawet jeden LKS-iak, ktory swego czasu bardzo chcial sie udzielac na Podbeskidziu. Ty akurat miales szczescie trafic Legionistow.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Eta3 » wtorek, 18 wrz 2012, 18:59

ehhhh ta murawa;D

klinek Legia w każdym mieście ma wielu miłośników;) więc nie widzę w BB fenomenu...
Weź pod uwagę, że w przeciwieństwie go tsp Legia ma tradycję i wiernych kibiców na dobre i na złe... Może po prostu to imponuje tym, którzy udają się na trafnie określone pikniki;)

Natomiast wracając do tematu podbeskidzia bardzo mnie dziwi, że w poprzednim sezonie potrafili wygrywać a teraz jest tak jak jest...

Jako wierny kibic Legii mam nadzieję, że tsp utrzyma się w dolnej części Ekstraklasy - jak by na to nie patrzeć lepsza lub gorsza, ale promocja dla miasta jest...
Stadion by się przydał oczywiście tylko wtedy, gdyby nie był jedynie obiektem do rozgrywania piłkarskich pojedynków i rzutów Zajaca w siatkę/słupek lub po prostu wpadania do bramki :D
Zajac bramkarzem roku :D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez klinek » wtorek, 18 wrz 2012, 20:26

I nawet teraz na tym forum w powyższym wątku ujawniają się kibice ległej... to jakaś paranoja:P:P tak nie ma w innych miastach!!!! W Krakowie kibicujesz albo jednym albo drugim, w Łodzi to samo i w Warszawie podobnie nie ma trzeciej drużyny i basta, a jak jest to taki margines ,że tego nikt nie zauważa, a tutaj specyficzna sytuacja , no ale cóż "co kraj to obyczaj"
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez Eta3 » wtorek, 18 wrz 2012, 22:23

klinek znajdź mi jawnego kibica ksp w Warszawie...
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez Pani Kazimiera » wtorek, 18 wrz 2012, 22:29

Kibice Legii biją swoje mamy różańcem po szczepionce i noszą buty na rzepy.
Pani Kazimiera
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 29 lip 2012, 12:31

Postprzez klinek » środa, 19 wrz 2012, 04:11

Pani Kazimiero to nie w tym miejscu i nie w tym mieście takie teksty...
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez klinek » środa, 19 wrz 2012, 04:19

Eta3 pewnie kilku bym znalazł, a że są przyczajeni jak partyzanci to już inna sprawa:)
Nie o to mi chodzi czy się ujawniają czy mają z tym problem - jest podział między dwa kluby, a czy to jest pół na pół czy inna proporcja to już zależy od miasta
A w Bielsku mam wrażenie ,że na "podium" jest trzeci klub i to nie z tego miasta - nie jest o dziwne??
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez SAMAEL66 » środa, 19 wrz 2012, 06:50

czyli jednak temat i tak zszedł na tematy bardziej kibicowski niż sportowe, przeczuwałem że tak będzie. No ale dobrze niech tak będzie.

@ Klimek akurat w Krakowie są 3 liczące się kibicowsko zespoły. Ten trzeci wcale nie jest takim marginesem. Natomiast sportowo są 4 jeśli brać pod uwagę aspekty organizacji i infrastruktury. Gdyby wszyscy byli takimi kibicami jak kibice Garbarni to Polska wyglądałaby inaczej :).

@ Eta jeśli ludzie tylko z tych powodów (tradycja) mieliby być za Legią to wybraliby Polonie :) W warszawie wbrew temu co mówisz jednak kibice Polonii są, na Muranowie jest ich całkiem sporo. Jednak te parę tysięcy ludzi na meczach nie jest totalnym marginesem tak jak np w przypadku Warszawy Hutnika, Ursusa i Gwardii. Szczególnie tych pierwszych jest całkiem sporo o czym mało kto z poza stolicy wie.

@ Klimek w każdym mieście znajdzie znajdą się pojedyncze jednostki kibicujące innym klubom. Co mnie dziwi u mnie w pracy jest ponad 300 ludzi i jest trochę kibiców Wisły, Cracovii a w szczególności Ruchu, TSP i przez parę lat nie spotkałem się by ktoś nawet lubił BKS. Perspektywa postrzegania tego miasta zależy pewnie od tego jakich ludzi się poznało. Ty możesz mieć wrażenie że ty są sami fani Legii a ja że ich nie ma nic a nic. I pewnie żadne z nas nie rzeczywistego obrazu miasta.




Wracając do tematu jak obstawiacie mecz Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała ?
Ostatnio edytowano środa, 19 wrz 2012, 06:50 przez SAMAEL66, łącznie edytowano 1 raz
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez davnbb » środa, 19 wrz 2012, 08:45

SAMAEL66 napisał(a):Jednak te parę tysięcy ludzi na meczach nie jest totalnym marginesem tak jak np w przypadku Warszawy Hutnika, Ursusa i Gwardii. Szczególnie tych pierwszych jest całkiem sporo o czym mało kto z poza stolicy wie.

Mialem okazje poznac pare osob kibicujacych Hutnikowi. W duzej czesci sa to tez kibice Legii. Chociaz zdarzaly sie osoby, ktore kibicuja tylko Hutnikowi, Legie toleruja ale na nia nie chodza.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Madderdin » środa, 19 wrz 2012, 11:37

@Samael66: Myślę, że w plecy, jakieś 0:1, 1:2. Korona gra agresywnie, ale nie rzuca się do szaleńczych ataków, więc nie jest łatwo ich skontrować, a atakiem pozycyjnym też ciężko ich połamać, bo przerywają faulami. Bardzo niewygodny rywal. Tak zachowawczo grający zespół, jak ostatnio TSP, nie będzie miał zbyt wielu szans na podejście pod ich bramkę.
Madderdin
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 5 wrz 2012, 11:17

Postprzez SAMAEL66 » środa, 19 wrz 2012, 11:42

Myślę że 1-1 dla Bielska :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 19 wrz 2012, 13:19

2-0 dla Ceramedu :P
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez klinek » środa, 19 wrz 2012, 14:31

obstawiam remis, co pewnie większość uzna za korzystny wynik dla Podbeskidzia ;D Gdzie jak nie w Kielcach wygrać?? widać gołym okiem ,że coś tam nie trybi.
Obie drużyny po ewentualnej wygranej odskoczyły by trochę nad czerwoną "kreskę " Obie drużyny powalczą, ale to na tyle, czyli podział punktów
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez klinek » piątek, 21 wrz 2012, 19:14

upssss jak mi przykro:P znów przegrali- pierwsza ligo idzie idzie podbeskidzie...
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 21 wrz 2012, 19:44

Cieszysz się?
Najchętniej bym Ci napisał jak były prezydent.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron