Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Forum TSP?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 21 wrz 2012, 21:49

tylko że klinek myśli że 1 liga dla TSP to wielka tragedia. Klinek Widzew też grał w 1 lidze i pewnie jeszcze nie raz będzie tam grał, są sezony lepsze i gorsze.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez tren_d » piątek, 21 wrz 2012, 22:44

Jak Wam się podobał dzisiejszy mecz z Koroną? Z taką grą to obstawiam że w 1-szej lidze mielibyśmy problemy z byciem w czołówce tabeli. Druga połowa lepsza - mecz wyrównany - Podbeskidziu zabrakło nieco szczęścia. Ale z taką grą nie mamy szans na utrzymanie - niestety, bo życzę dobrze tej drużynie. Generalnie problemy z atakiem pozycyjnym (w drugiej połowie było z tym nieco lepiej), brak rasowego napastnika jakim był Patejuk, obrona w tamtym sezonie wiele lepiej się sprawowała. Brakowało kontuzjowanego Sokołowskiego.
Trudno mieć wiarę w następne mecze gdy jest to wyraźnie gorzej grająca drużyna niż kiedyś jeszcze w 1-szej lidze.
Ostatnio edytowano piątek, 21 wrz 2012, 22:46 przez tren_d, łącznie edytowano 1 raz
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Eta3 » piątek, 21 wrz 2012, 22:49

Wiecie co jest najbardziej przykre w całym tsp? jak odnoszą nawet najmniejsze zwycięstwa to "kibice" są podekscytowani.... po porażkach jakby... Was nie było....
właśńie takie jest tsp...
a co do meczu... przykra kopanina... obie drużyny pokazały "klasę"...
tylko moim zdaniem żółta kartka dla korony teoretycznie za symulowanie była wielkim błędem, raczej wyglądało to na zwykłe potknięcie...
Zajac się popsuł, trzeba go sprzedać! Prawie nie atakował słupka, do bramki też nie chciał wpadać w jego wybitnym stylu...
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 21 wrz 2012, 23:02

A oglądał ktoś z was ten mecz czy tylko tak z powietrza gadacie ?
Korona każdemu sprawia problem bo to nie piłkarze a hmmm "kopacze" wieczne wślizgi wszystko na pograniczu faulu ostre wejścia przykładów można by podawac co niemiara. Korzym .. on sie do MMA nadaje a nie na boisko !
TSP to nie jest Real Madryt a Polska liga to nie Serie A.
Widzicie na którym miejscu jest Wisła ?
Wiecie jaki ona ma budżet ?
A wiecie z kim TSP zaczęło sezon ? tzn z jakimi drużynami ?
Pomijając fakt że polska liga ssie to jednak zaczęli z najlepszymi w tej lidze zespołami kolejka po kolejce. A Wy chcecie żeby wszystko wygrywali, JASNE Ja też tego chcę ale no trzeba patrzyć obiektywnie że mamy w ataku Adamka który przyszedł z drzewiarza a w Koronie Żewłakow, Korzym i inni którzy już mieli do czynienia z ligami lepszymi niż nasze podwórko + reprezentacja (też kiepska ale ogranie robi swoje) Gdyby TSP było Realem Madryt i przegrywało z Koroną to można się czepiać ale to jest tylko TSP ubiegłoroczny beniaminek drużyna znikąd która ma serce i je wkłąda do gry a nie kase która gra za nich. Z Legią potrafili wygrać czy tam z Wisła albo Lechem więc dajcie im czas a nie kuźwa psy wieszacie bo TSP przegrywa z Koroną Kielce, remisuje z mistrzem Polski itd.
To własnie takie zespoły jak Korona czy Śląsk powinny się wstydzić że TSP z nimi gra jak równy z równym !
Oby was wszystkich coś tam jak TSP jeszcze pokaże na co je stać !
Ostatnio edytowano piątek, 21 wrz 2012, 23:08 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Eta3 » piątek, 21 wrz 2012, 23:12

10RONNIE10 napisał(a):A oglądał ktoś z was ten mecz czy tylko tak z powietrza gadacie ?
Korona każdemu sprawia problem bo to nie piłkarze a hmmm "kopacze" wieczne wślizgi wszystko na pograniczu faulu ostre wejścia przykładów można by podawac co niemiara. Korzym .. on sie do MMA nadaje a nie na boisko !
TSP to nie jest Real Madryt a Polska liga to nie Serie A.
Widzicie na którym miejscu jest Wisła ?
Wiecie jaki ona ma budżet ?
A wiecie z kim TSP zaczęło sezon ? tzn z jakimi drużynami ?
Pomijając fakt że polska liga ssie to jednak zaczęli z najlepszymi w tej lidze zespołami kolejka po kolejce. A Wy chcecie żeby wszystko wygrywali, JASNE Ja też tego chcę ale no trzeba patrzyć obiektywnie że mamy w ataku Adamka który przyszedł z drzewiarza a w Koronie Żewłakow, Korzym i inni którzy już mieli do czynienia z ligami lepszymi niż nasze podwórko + reprezentacja (też kiepska ale ogranie robi swoje) Gdyby TSP było Realem Madryt i przegrywało z Koroną to można się czepiać ale to jest tylko TSP ubiegłoroczny beniaminek drużyna znikąd która ma serce i je wkłąda do gry a nie kase która gra za nich. Z Legią potrafili wygrać czy tam z Wisła albo Lechem więc dajcie im czas a nie kuźwa psy wieszacie bo TSP przegrywa z Koroną Kielce, remisuje z mistrzem Polski itd.
To własnie takie zespoły jak Korona czy Śląsk powinny się wstydzić że TSP z nimi gra jak równy z równym !
Oby was wszystkich coś tam jak TSP jeszcze pokaże na co je stać !

Po co koparki przy budowie stadionu skoro jest tsp:D
ciekawe czy ciągłe porażki wpłyną jakoś na budowę stadionu... oby nie
Ronnie z "koronom" mieli mieć dużą szansę wygrać a wślizgi itp stosowały obie drużyny...
Pytanie tylko czy piłkarz tsp trzymał za nogę przeciwnika w narożniku... bo wyglądało to dwuznacznie momentami ;) Nawyki z szatni? ;D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 21 wrz 2012, 23:32

A ten z korony co go pod ramie brał to też nawyki z szatni ?
Zapomniałaś/eś/oś który był pierwszy ?
Ja wiem że jesteś kibolem/kom BKSu i nie trawisz TSP ale prosze nie rozśmieszaj mnie.
Ostatnio edytowano piątek, 21 wrz 2012, 23:32 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Eta3 » piątek, 21 wrz 2012, 23:59

10RONNIE10 miły kolego...
1. nie jestem kibolem....
2. od zawsze i na zawsze kibicuję tylko Legii
3. Od niedawna mieszkam w BB więc nie zagłębiam się w historię BKSu...
4. Chyba lepiej pod ramię niż pod ... :P
5. Oglądałeś mecz? :D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez klinek » sobota, 22 wrz 2012, 05:41

10RONNIE10 Ja się nie cieszę z porażki tsp tylko już mi ich szkoda jak są tak bezlitośnie bici przez wszystkich. Piszę teraz szczerze- mam nadzieję ,że się przebudzą i utrzymają tą ekstraklasę dla Bielska-Białej chociaż przez kilka lat, bo chciałbym sobie kupić karnecik i chadzać z córką na nowy stadion oglądać dobre mecze, a nie do jednej bramki.
PS. Cieszę to się z remisu w Warszawie:)))))
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez tren_d » sobota, 22 wrz 2012, 20:47

10RONNIE10 napisał(a):A oglądał ktoś z was ten mecz czy tylko tak z powietrza gadacie ?
Korona każdemu sprawia problem bo to nie piłkarze a hmmm "kopacze" wieczne wślizgi wszystko na pograniczu faulu ostre wejścia przykładów można by podawac co niemiara. Korzym .. on sie do MMA nadaje a nie na boisko !
TSP to nie jest Real Madryt a Polska liga to nie Serie A.
Widzicie na którym miejscu jest Wisła ?
Wiecie jaki ona ma budżet ?
A wiecie z kim TSP zaczęło sezon ? tzn z jakimi drużynami ?
Pomijając fakt że polska liga ssie to jednak zaczęli z najlepszymi w tej lidze zespołami kolejka po kolejce. A Wy chcecie żeby wszystko wygrywali, JASNE Ja też tego chcę ale no trzeba patrzyć obiektywnie że mamy w ataku Adamka który przyszedł z drzewiarza a w Koronie Żewłakow, Korzym i inni którzy już mieli do czynienia z ligami lepszymi niż nasze podwórko + reprezentacja (też kiepska ale ogranie robi swoje) Gdyby TSP było Realem Madryt i przegrywało z Koroną to można się czepiać ale to jest tylko TSP ubiegłoroczny beniaminek drużyna znikąd która ma serce i je wkłąda do gry a nie kase która gra za nich. Z Legią potrafili wygrać czy tam z Wisła albo Lechem więc dajcie im czas a nie kuźwa psy wieszacie bo TSP przegrywa z Koroną Kielce, remisuje z mistrzem Polski itd.
To własnie takie zespoły jak Korona czy Śląsk powinny się wstydzić że TSP z nimi gra jak równy z równym !
Oby was wszystkich coś tam jak TSP jeszcze pokaże na co je stać !

oglądałem prawie wszystkie mecze Podbeskidzia w tamtym sezonie i 4 z 5-ciu w tym i widać zniżkę formy. Widać gorzej zorganizowaną obronę, widać brak napastnika, widać mniej stwarzanych okazji w ciągu meczu, widać problemy w rozgrywaniu. Ale kto wie, może to wszystko przyjdzie w następnych kolejkach? Oby tak było.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Eta3 » sobota, 22 wrz 2012, 23:06

klinek czego Ty chcesz dziecko uczyć? ;)
Remis jak remis... niestety... w piętek będę oglądać mecz to się wypowiem na temat porażki panienek z k6... Widzewa w tym sezonie nie widziałam więc nie komentuje Twojej radości...
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 23 wrz 2012, 00:46

klinek napisał(a):10RONNIE10 Ja się nie cieszę z porażki tsp tylko już mi ich szkoda jak są tak bezlitośnie bici przez wszystkich. Piszę teraz szczerze- mam nadzieję ,że się przebudzą i utrzymają tą ekstraklasę dla Bielska-Białej chociaż przez kilka lat, bo chciałbym sobie kupić karnecik i chadzać z córką na nowy stadion oglądać dobre mecze, a nie do jednej bramki.
PS. Cieszę to się z remisu w Warszawie:)))))

Czy ja wiem czy są bici tak bezlitośnie ?
Porażka 7:0 to jest masakra ale jakies 2:1 ?
Widziałeś drużyne która wiecznie wygrywa ?
No daj spokój, to Ja już nie wiem co Ty robiłeś jak Widzew czy tam ŁKS dostawał baty i z lig spadał bo narazie wypowiadasz się o TSP które póki co z żadnej ligi nie spadło ;)
Problemem tego klubu jest niestety kasa i nie czarujmy się graczami z okręgówki nie da się wygrać ligi.
Adamek to niestety nie jest Ronaldinho, Demjan Ronaldo a Zajac to nie Casillas.
Trener jest dobry wręcz bardzo dobry tylko no co On może? Kijem wisły nie cofniesz.
W TSP brakuje KASY.
Więc reasumując na ten stan jaki mamy prezentują się MOIM zdaniem bardzo dobrze.
Poczekamy co będzie jak zaczną się mecze z ligowymi średniakami bo narazie to mieli samą czołówkę zeszłęgo sezonu.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez klinek » niedziela, 23 wrz 2012, 06:11

Prezentują się bardzo dobrze??? no to jak będzie jak zaczną się gorzej prezentować?? Problem kasy nie dotyczy dotyczy tylko tsp kolego , a przynajmniej połowy klubów.
Jak widać i bez kasy można wygrywać , to jest całe piękno futbolu! Zawsze są jakieś niespodzianki, a co do trenera hmmm gdyby tylko to on ustalał skład i miał coś do powiedzenia w sprawie transferów może byłoby lepiej, a tak jest jak każdy widzi.
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez SP&C » poniedziałek, 24 wrz 2012, 22:00

@klinek
Byłem dzisiaj na meczu Widzew-Górnik , przykry ten stadion i brak perspektyw. Brak dopingu "pod zegarem" robi swoje. Ale najlepsze jest, że jak są sukcesy, to można się w blasku pokazać - np. Niesiołowski, tfu.... To tak specjalnie dla Ciebie, sentymentalnie ;)
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez klinek » wtorek, 25 wrz 2012, 04:18

Dzięki;D wiele kłopotów mają , a mnie osobiście najbardziej drażni brak dopingu!! no ale kibice mają konflikt z władzami klubu i tak to wygląda. No i jeszcze wyszła ostatnio ta sprawa ze stadionem, przykre... A to ,że pokazał się Niesiołowski to normalne, choć z reguły pojawiają się na meczach Widzewa politycy z lewej strony sceny politycznej.Sam mecz w moim odczuciu- pierwsza połowo najsłabsza w tym sezonie, ale druga już piękna no i odważne zmiany Mroczkowskiego :) brawo Pozdrawiam :P
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez Arczi » środa, 26 wrz 2012, 15:30

Jak dla mnie Widzew to w pełni zasłużony lider, grają ładną dla oka piłkę i nie boją się przysłowiowych tuz polskiej piłki kopanej. A remis z Górnikiem nie jest wynikem złym bo Zabrzanie też słabo w tej rundzie nie grają.
Arczi
użytkownik
 
Posty: 28
Na forum od: 13 maja 2012, 14:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości