Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

www.sport.bielsko.biala.pl - obiektywnie o sporcie..

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

www.sport.bielsko.biala.pl - obiektywnie o sporcie..

Postprzez Paweł Strykowski » wtorek, 19 lut 2013, 17:12

Chciałem wszystkich zaprosić do korzystania z nowego portalu http://www.sport.bielsko.biala.pl.
Pod tym adresem ukazują się niezależne, obiektywne i szybkie informacje dotyczące sportu w Bielsku-Białej i w regionie.

Redaktorem portalu sportowego jest Pan Bartłomiej Kawalec, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu portali sportowych. Do współpracy będą zapraszane kolejne osoby.

Warto zajrzeć. Czekamy na konstruktywne uwagi!
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re: www.sport.bielsko.biala.pl - obiektywnie o sporcie..

Postprzez Madderdin » środa, 20 lut 2013, 16:48

Trochę mało się dzieje, to mój jedyny zarzut. Nie wiem, czy kiedy pisze Pan o "szybkiej" informacji, ma Pan na myśli takie krótkie, twitterowe wpisy, ale ja rozważyłbym publikację równolegle jakichś dłuższych materiałów, niekoniecznie z kategorii newsów.

Skoro Waszym atutem ma być "lokalność", wydaje mi się, że nawet bez okazji fajnie byłoby poczytać wywiad z jakimś sportowcem, prezesem, sędzią, itd. Klubów na wysokim poziomie w okolicy nie ma zbyt wiele, ale pomysłowy dziennikarz zawsze znajdzie jakiś ciekawy temat, np. z życia osobistego tych osób.

Fajnie, że informujecie o nadchodzących spotkaniach. Byłoby jeszcze fajniej, gdybyście te sztampowe zazwyczaj zapowiedzi ("będziemy walczyć, nie ma słabych drużyn, chcemy się pokazać z jak najlepszej strony, znamy słabe strony przeciwnika, możemy sprawić niespodziankę, damy z siebie wszystko" itp.) konfrontowali z przedstawicielami tych "wrażych" klubów, tamtejszych mediów, itd. To podkręca nastroje i fajnie się to czyta, działa wtedy mechanizm "naszych biją!" :)

Nie wiem, na ile to celowe, ale wygląda na to, że staracie się podawać informacje w formie suchych faktów. Szkoda. Ostatnio się trochę w regionalnej piłce wydarzyło i dobrze byłoby, gdyby lokalne media podjęły temat. Z Wyborczej się nie dowiem, czy to prawda, że bielski Ratusz steruje w TSP nawet przyznawaniem karnetów i rozsadzaniem VIPów po trybunach, Polska The Times nie da szansy Boreckiemu na komentarz do słów w sprawie jak wyżej, Dziennik Zachodni nie będzie się rozpisywał o tym, jaki jest aktualny status sporu na linii Drzewiarz Jasienica-Kamil Adamek i kto ma tam rację. Nie namawiam do przyjęcia "linii redakcyjnej" w rodzaju: o Podbeskidziu tylko źle, ale wydaje mi się, że byłoby interesujące, gdyby chociaż dać obu stronom konfliktu trochę miejsca na zaprezentowanie swoich stanowisk.

Życzę powodzenia z portalem.
Madderdin
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 5 wrz 2012, 11:17


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron