Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Chodźcie na rower

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Re: Chodźcie na rower

Postprzez ZIZ » piątek, 20 cze 2014, 11:02

Alinoe napisał(a):
ja osobiście wolę w samotności :) a te spędy mnie przytłaczają, ale inicjatywę popieram i wtóruję :mrgreen:


Ja też jeżdżę sam bo młodsi znajomi rowerzyści zbytnio "podnieśli poprzeczkę" a rówieśnicy bardziej od roweru wolą kopać się po kostkach na hali.
Na "spędy" zwykle jeżdżę jako "wolny strzelec" tzn. bez zapisania się, ubrania firmowej koszulki i spożycia przydziałowej michy z garkuchni. Głównie po to aby spotkać ludzi, z którymi dawno się nie widziałem bo nie było okazji czy też czasu by się spotkać.
Na ostatnim rajdzie rodzinnym trasa w Cz-Dz tak się zwężała między opłotki, że ogon rajdu deptał w miejscu przez kwadrans a następnie prowadziliśmy rowery tempie 4 km/h. Taki mamy klimat :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Chodźcie na rower

Postprzez Alinoe » piątek, 20 cze 2014, 16:38

ZIZ napisał(a):Ja też jeżdżę sam bo młodsi znajomi rowerzyści zbytnio "podnieśli poprzeczkę" ...


ja mam na odwrót, wszyscy marudzą że za ostro :D
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Chodźcie na rower

Postprzez Rowerowe-Bielsko.PL » niedziela, 29 cze 2014, 16:21

Avatar użytkownika
Rowerowe-Bielsko.PL
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 22 lip 2012, 07:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Chodźcie na rower

Postprzez Alinoe » poniedziałek, 30 cze 2014, 22:21

Rowerowe-Bielsko.PL napisał(a):Informuję, że nowy odcinek drogi rowerowej pomiędzy ul. Liściastą, a ul. Złotych Kłosów został w końcu oddany do użytku.



a pkt 5 Regulaminu http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=78430
kolega czytał ??
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Chodźcie na rower

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 1 lip 2014, 06:09

Alinoe no miałeś się do czego przyczepić :roll:
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Chodźcie na rower

Postprzez Alinoe » wtorek, 1 lip 2014, 22:11

SAMAEL66 napisał(a):Alinoe no miałeś się do czego przyczepić :roll:


dura lex sed lex :)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Chodźcie na rower

Postprzez davnbb » poniedziałek, 14 lip 2014, 20:41

Jak ktoś byłby zainteresowany to będę miał na drugi tydzień do sprzedania Authora Solution (rama 19").
Rower kupiony w 2010 roku. Na ramię parę zadrapań (głównie z dołu od kamieni). Osprzęt Shimano Acera. W marcu podczas przygotowywania roweru do sezonu wymieniałem kasetę i łańcuch.
Cena 900 zł (nowy kosztuje 1700zł http://dobresklepyrowerowe.pl/rowery/go ... r/solution ).
Teraz wyjeżdżam ale na drugi tydzień mogę wrzucić foto lub udostępnić rower do oglądnięcia.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Chodźcie na rower

Postprzez Arkon » sobota, 19 lip 2014, 17:48

Mam pytanie czy jest jakaś fajna droga rowerowa Bielsko-Biała- Kozy(wystarczy od skrzyżowania Żywieckiej i Krakowskiej). Chciałbym pojechać z dzieckiem, więc jazda po ulicy nie wchodzi w grę.
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Re: Chodźcie na rower

Postprzez Rowerowe-Bielsko.PL » niedziela, 20 lip 2014, 09:34

Arkon napisał(a):Mam pytanie czy jest jakaś fajna droga rowerowa Bielsko-Biała- Kozy(wystarczy od skrzyżowania Żywieckiej i Krakowskiej). Chciałbym pojechać z dzieckiem, więc jazda po ulicy nie wchodzi w grę.


Nie ma żadnej drogi rowerowej w tym rejonie i zapewne nigdy nie będzie patrząc na poczynania ignorantów z Ratusza.
Jedyna opcja jazda ul. Lipnicką (dziecko - chodnik), a potem ul. Polną (tylko ulica) wedle niebieskiego szlaku rowerowego wokół Bielska-Białej. Ruch jest raczej niewielki na w/w ulicach, ale i tak trzeba w pewnym momencie przeciąć ruchliwą ul. Krakowską.
Avatar użytkownika
Rowerowe-Bielsko.PL
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 22 lip 2012, 07:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Chodźcie na rower

Postprzez Arkon » niedziela, 20 lip 2014, 10:11

Dzięki za odpowiedź, spróbujemy tej trasy!
Wkurzający jest fakt, że taka Lipnicka była niedawno remontowana, ale oczywiście nikt nie pomyślał o trasach rowerowych, bez sensu.
Pozdrawiam.
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Re: Chodźcie na rower

Postprzez davnbb » wtorek, 22 lip 2014, 23:29

Wybieram się w najbliższym czasie do Makowa Podhalańskiego (dokładnie to do Białki za Makowem). Możecie polecić tam jakieś trasy do zaliczenia? Na pewno w jeden dzień chcę zrobić wypad na Krowiarki.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Chodźcie na rower

Postprzez katiabb » piątek, 17 lip 2015, 20:19

Wybiera się ktoś może jutro na rower?
Chętnie bym się podpięła pod jakieś towarzystwo ;)
G E E K O N D E S I G N
link do portfolio
projektowanie stron internetowych
i grafiki użytkowej
katiabb
użytkownik
 
Posty: 508
Na forum od: 11 cze 2007, 10:48
Lokalizacja: Folwark

Re: Chodźcie na rower

Postprzez mariobros08 » wtorek, 8 wrz 2015, 20:29

do katiabb - jezdzisz cos wiecej czy tak tylko rekreacyjnie ??
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Chodźcie na rower

Postprzez katiabb » wtorek, 8 wrz 2015, 20:39

To zależy co rozumiesz pod pojęciem "tylko rekreacyjnie" i "coś więcej" ;)
Przez wakacje jeździłam średnio 3 dni w tygodniu. 2 x w tygodniu roboczym trasa do 30 km + 1 x w weekend dłuższa trasa, średnio 70 km, chociaż mój rekordowy dystans to było 120 km w 6,5 godz.
Teraz, kiedy słońca nie ma i zrobiło się zimno, trochę oklapłam :/ Rower od 2 tygodni stoi w garażu i służy mi jedynie jako środek transportu do sklepu. Jakoś nie mogę się zebrać, jak słońca nie ma.
G E E K O N D E S I G N
link do portfolio
projektowanie stron internetowych
i grafiki użytkowej
katiabb
użytkownik
 
Posty: 508
Na forum od: 11 cze 2007, 10:48
Lokalizacja: Folwark

Re: Chodźcie na rower

Postprzez mariobros08 » wtorek, 8 wrz 2015, 20:44

katiabb napisał(a):To zależy co rozumiesz pod pojęciem "tylko rekreacyjnie" i "coś więcej" ;)
Przez wakacje jeździłam średnio 3 dni w tygodniu. 2 x w tygodniu roboczym trasa do 30 km + 1 x w weekend dłuższa trasa, średnio 70 km, chociaż mój rekordowy dystans to było 120 km w 6,5 godz.
Teraz, kiedy słońca nie ma i zrobiło się zimno, trochę oklapłam :/ Rower od 2 tygodni stoi w garażu i służy mi jedynie jako środek transportu do sklepu. Jakoś nie mogę się zebrać, jak słońca nie ma.


to moze wybierzesz sie z nami na Skandia Maraton do Dabrowy Gorniczej 19 wrzesnia
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości