Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Euro 2016

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Euro 2016

Postprzez davnbb » sobota, 11 cze 2016, 20:22

Jeśli ktoś jest zainteresowany transmisjami w super jakości to polecam programik SOPCAST - bez trudu znajdzie w necie linki do meczów. Programik występuje również w wersji na Androida.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Euro 2016

Postprzez davnbb » poniedziałek, 13 cze 2016, 15:38

Znalazłem już coś lepszego niż Sopcast: acestream - lepsza jakość i stabilność niż w Sopcast. No i również występuje klient mobilny umożliwiający oglądanie na urządzeniach z Androidem. Znalezienie linków do meczyków nie stanowi problemu -
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Euro 2016

Postprzez vilgefortz » poniedziałek, 13 cze 2016, 16:13

Jestem akurat na Chorwacji i wszystkie mecze transmituje publiczna TV2. Wszystkie! Bez kodowania i innych opłat. Tylko w Polsce doją nas jak chcą. Dziękować Bońkowi i Solarzowi.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Euro 2016

Postprzez davnbb » wtorek, 14 cze 2016, 00:40

vilgefortz napisał(a):Jestem akurat na Chorwacji i wszystkie mecze transmituje publiczna TV2. Wszystkie! Bez kodowania i innych opłat. Tylko w Polsce doją nas jak chcą. Dziękować Bońkowi i Solarzowi.

A ja szukałem właśnie źródła sygnału ze względu na to, że jadę tam w tą sobotę i chciałem mieć dostęp do meczów. Tak więc przekazałeś mi bardzo dobrą wiadomość ;-) Mecz z Ukrainą będę oglądać przy zimnym Karlovacko.
Swoją drogą oba znalezione programy przydadzą się na zaś - można tam oglądać również inne imprezy sportowe.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Euro 2016

Postprzez Santos » wtorek, 14 cze 2016, 08:07

Polska to jednak piękny kraj.Nieważne czy w ruinie czy nie ale duch jest w narodzie
https://pbs.twimg.com/media/Ck0owfOWEAAHNAX.jpg
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Euro 2016

Postprzez Pyramide » czwartek, 16 cze 2016, 05:48

Trzymajmy kciuki,niech ten Rokita nie będzie miał racji
https://www.youtube.com/watch?v=yhnG9sC ... e=youtu.be
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Euro 2016

Postprzez Matylda » czwartek, 16 cze 2016, 22:05

Santos napisał(a):Polska to jednak piękny kraj.Nieważne czy w ruinie czy nie ale duch jest w narodzie
https://pbs.twimg.com/media/Ck0owfOWEAAHNAX.jpg


Santos który to ty? Ten młodszy czy ten starszy?
Matylda
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 28 gru 2008, 10:32

Re: Euro 2016

Postprzez Pyramide » piątek, 17 cze 2016, 06:31

List jednak trochę pomógł /z Fb/
Make life harder


LIST OTWARTY DO PANA BOGA

Szanowny Panie Boże,

piszemy do Pana w sprawie dzisiejszego meczu Polaków z Niemcami. Nie wiemy, czy śledzi Pan piłkę, ale dla nas ten mecz to jak dla Pana Wielkanoc i Boże Ciało w jednym. Niestety, odkąd pamiętamy, mamy nieodparte wrażenie, że od zawsze miał Pan do Niemców słabość.

Niemcy dostali Beethovena, my dostaliśmy Piotra Rubika. Kiedy w latach 90-tych niemieccy nastolatkowie zajadali się czekoladą z okienkiem, my suche bułki przegryzaliśmy rozczarowaniem w tubce. A kiedy dziś przeciętny mieszkaniec Hamburga za swoją średnią pensję może polecieć na dwutygodniowe wakacje na Bora Bora, kupić golfa szóstkę i zjeść tyle pistacji, aż mu spierzchną wargi - my za nasze 2100 brutto możemy co najwyżej zapłacić za mieszkanie, kupić miesięczny na autobus i zorganizować sobie wypad na środy z orange do multikina.

Słowem, Niemców zawsze traktował pan jak swojego ulubionego wnuczka, któremu nigdy nie żałował Pan werther's original, podczas gdy my byliśmy dla Pana bardziej jak przygłupi parobek ze wsi, który co prawda rozkosznie merda ogonem na widok kostki cukru, ale nie na tyle, żeby dostać pod stołem kawałek kiełbasy.

A przecież tak bardzo się staramy. Postawiliśmy Jezusa w Świebodzinie, lewica nie weszła do sejmu i już nawet Nergal nie jest jurorem w The Voice of Poland. Mimo to ciągle mamy wrażenie, że na nasz widok wywraca Pan oczami. Nie chcemy tu niczego sugerować, ale mamy teorię, że Pan po prostu nie lubi Polaków. Tak między nami mówiąc, my za sobą też jakoś niespecjalnie przepadamy, ale przecież było mówione, że kocha Pan wszystkich po równo, więc wydaje nam się, że coś tu jest jednak niehalo.

Podsumowując, sądzimy, że dzisiejszy mecz byłby idealną okazją na gest dobrej woli z Pana strony. To nie musi być nic spektakularnego, nikt tu nie mówi, że zaraz Kapustka z przewrotki na 3:0 i Polska mistrzem świata. Ale takie, dajmy na to, 2:1 po wyrównanym meczu byłoby naprawdę okej. Wie Pan co, remis, 2:2 i jesteśmy kwita. Miłym gestem byłaby kontuzja stawu skokowego u Thomasa Mullera, ale to jak już Pan uważa.

Jeśli przychyliłby się Pan do naszej prośby, to my z naszej strony możemy obiecać, że już nie będziemy dokuczać Terlikowskiemu i jeszcze dziś wieczorem po uroczystym odśpiewaniu barki wrzucimy Nergala do wulkanu.

Pozdrowienia dla małżonki.

Z poważaniem,
Polacy
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Euro 2016

Postprzez banan.eu » piątek, 17 cze 2016, 08:08

DRUGI LIST OTWARTY DO PANA BOGA

Szanowny Panie Boże,

dziękujemy. Jest Pan w porządku.

Z poważaniem,
Polacy

PS. Ma ktoś namiary na Nergala?
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Euro 2016

Postprzez MuryOfficial » wtorek, 21 cze 2016, 12:12

Dzisiaj nie może być źle :) :D :!: :lol:
Polska Biało-Czerwoni!
Gotowe projekty domów jednorodzinnych
Avatar użytkownika
MuryOfficial
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 5 sty 2016, 12:48

Re: Euro 2016

Postprzez davnbb » wtorek, 21 cze 2016, 20:52

Wynik ok, gra już gorzej. Na szczęście Szwajcarzy do tytanów futbolu nie należą.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Euro 2016

Postprzez Pyramide » niedziela, 26 cze 2016, 07:15

Wreszcie ktoś odważnie powiedział wg. mnie prawdę

Robert Lewandowski w regulaminowym czasie gry w meczu ze Szwajcarią nie trafił do siatki rywala i ponownie rozgorzała dyskusja nad formą napastnika reprezentacji Polski. Aktor Jan Nowicki w mocnych słowach skrytykował dyspozycję "Lewego", twierdząc, że snajper ma za zadanie strzelać bramki i z tego jest rozliczany.
- Wszyscy się kryją po kątach, bo boją się, że obrażą Pana Boga. Pan Bóg jest mężczyzną i nazywa się Robert Lewandowski i jest jednym z największych napastników świata. Da sobie radę z tym, żeby usłyszeć, że gra do du** i go nie ma. Jako snajper ma normalnie strzelać bramki, on... gra piach - skomentował w programie #dziejesienaeuro Nowicki./calość GW/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Euro 2016

Postprzez davnbb » niedziela, 26 cze 2016, 09:43

Nie strzela ale wykonuje wiele pracy na boisku. Angażuje obrońców i robi miejsce drugiemu napastnikowi, który niestety zapomniał jak się trafia w bramkę (a czasem i w piłkę). Jest widoczny praktycznie na całej długości boiska. Grając w klubie dostaje piłki, które wystarczy wykończyć a tutaj wypadałoby aby holował piłkę od połowy boiska w stylu Maradony i na koniec strzelał.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Euro 2016

Postprzez banan.eu » wtorek, 28 cze 2016, 20:05

dla marud :mrgreen:
Załączniki
13529172_1146815148718352_449527815876244939_n.jpg
13529172_1146815148718352_449527815876244939_n.jpg (131.46 KiB) Przeglądane 62442 razy
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Euro 2016

Postprzez MadMax » niedziela, 3 lip 2016, 02:32

Ostatnio oglądałem wczorajszy mecz Niemcy - Włochy. Naprawdę się męczyli w tych karnych. No ale jak to bywa w piłce nożnej, że kopią piłkę a na końcu i tak wygrają właśnie Niemcy xD
Avatar użytkownika
MadMax
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 10 maja 2016, 15:20


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości