Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » sobota, 1 sie 2015, 20:40

"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » sobota, 1 sie 2015, 20:54

Nebelwerfer napisał(a):W temacie posągu Bafometa:


Kiczowaty, ale wciąż ładniejszy i bardziej dopracowany w detale (bo nie napiszę "pełen realizmu") od wielu posągów JPII:
http://joemonster.org/art/27487
#24 ma nawet, jak Bafomet, dzieciarnię obok siebie.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Grego » sobota, 1 sie 2015, 21:07

Nebelwerfer napisał(a):chyba że nagle przybyło Ci odwagi i byłbyś w stanie powiedzieć mi pewne rzeczy prosto w oczy. Plucie jadem zza monitorka to domena, jak Ty to nazywasz, ciot.

W każdej chwili koleżko. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » niedziela, 2 sie 2015, 08:25

"specjaliści" ale od pedofilii nauczają ??
http://kobieta.fakt.pl/seks-i-emocje/se ... 63016.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 2 sie 2015, 09:37

Nie każdy ksiądz to pedofil, bez przesady.
Natomiast każdy ksiądz powinien się legitymować niemal zerowym doświadczeniem "związkowym", więc kuriozalne jest to, że ma nauczać, jak to w małżeństwie być powinno. Trochę jakby ślepy mówił malarzowi, jak dobierać kolory.
No ale, fuck logic. Nie pierwszy to przypadek przeniesionej ze średniowiecza kalki, gdzie pleban rzeczywiście był najlepiej wykształcony w całej wsi i może wtedy takie prelekcje miały większy sens. Jak się tzw. wiernym podoba, to niech uczęszczają.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez farmer » niedziela, 2 sie 2015, 13:37

Powiem Wam, że powoli zaczynam się obracać w temacie pogrzebów i jestem na dobrej drodze, abym się nawrócił, ale o tym kiedy indziej. Tak apropos związków o których wspominał @Nebelwerfer polecam oglądnięcie filmiku, który świetnie pasuje do tematu https://www.youtube.com/watch?v=0enezC3tA_c
farmer
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 6 paź 2006, 00:16

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 2 sie 2015, 17:34

Jeśli przebrnąłeś bez stopowania 5 minut, to szacunek. Albo nie. Dramatycznie nieśmieszni, płytcy kolesie próbują udowodnić, że jednak są arcyzabawni, a do tego mają ciekawe przemyślenia o relacjach obywatel-Kościół.
Zaorać.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez farmer » poniedziałek, 3 sie 2015, 02:18

Mnie to tam grzeje czy oni są śmieszni czy nie, chodzi mi o samo to, o czym on opowiada przez większość materiału i nie jest to nie prawdą. Często się mówi iż jehowi są mili dla drugiego, gdy chcą przeciągnąć na swoją stronę, a sytuacja diametralnie się zmienia, gdy już jesteś lub jeszcze bardziej, gdy chcesz odejść od nich. W instytucji kościoła jest tak samo. A pisałem o tym, gdyż babci dziś się przypomniało, jak kiedyś potrzebowała pomocy i pierwsze, gdzie poszła to do księdza, który olał ją, ale kopertę na kolędzie to pierwszą zwijał. To też jako, iż przypomniał mi się ten filmik, to tu go umieściłem. Dopiero teraz przeglądnąłem co kilka kart tego wątku i teraz do końca sam nie wiem o czym on jest, bo nie dość, ze temat jest inny to zaczęło się od autobusu pod Dębowcem i ciągnie przez pedofilię w sutannach przetykaną ateizmem. Nie wiem, może z racji pory czegoś nie kontaktuję..
farmer
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 6 paź 2006, 00:16

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 4 sie 2015, 08:28

Ja to widzę tak, że mamy tu wątek zbiorczy, wszelakie incydenty i spostrzeżenia o relacjach Kościół-obywatel.
Co do tego, o czym piszesz: był kiedyś projekt zmiany finansowania potrzeb KK - mieli się utrzymywać z czegoś w rodzaju "1%", a świadczenia typu chrzciny, pogrzeby, komunie - miały być rozliczane wg jakichś oficjalnych stawek. Projekt został okrzyknięty przez hierarchów jako "próba ateizacji Polski" i pewnie sporo ludzi nawet dzisiaj Ci powie, że to straszne lewactwo, nie wspierać tak zasłużonego związku wyznaniowego pieniędzmi innowierców i ateistów.
Ponieważ od wielu lat do władzy dochodzą ugrupowania całujące biskupów w pierścień, wierzę że te rozjazdy w cenach świadczeń, kapelani w każdej możliwej służbie mundurowej, etc. - wierzę, że w jakiś sposób jest to demokratycznej większości wyborców na rękę, albo mają do tego neutralny stosunek.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 4 sie 2015, 11:16

Wojny światopoglądowej c.d. Kto nie z nami, ten żyje w grzechu.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » wtorek, 4 sie 2015, 13:04

Nebelwerfer napisał(a):Kto nie z nami, ten żyje w grzechu.


Ciekawe, czy będzie kościelna ankieta imienna:
- czy poparłeś mową, uczynkiem lub zaniedbaniem ustawę o in vitro?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » wtorek, 4 sie 2015, 13:23

oto słowo boże
Ksiądz z Bydgoszczy: Anna Grodzka potrzebuje weterynarza. Mam odruch wymiotny!
http://watykanizacja.blogspot.com/2015/ ... odzka.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » wtorek, 4 sie 2015, 13:31

Pyramide napisał(a):oto słowo boże
Ksiądz z Bydgoszczy: Anna Grodzka potrzebuje weterynarza. Mam odruch wymiotny!
http://watykanizacja.blogspot.com/2015/ ... odzka.html


To akurat są klimaty nie tylko "boże".
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Grego » wtorek, 4 sie 2015, 17:14

Pyramide napisał(a): Anna Grodzka potrzebuje weterynarza.

A co mu jest?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » wtorek, 4 sie 2015, 17:29

komu? księdzu czy panu Anna ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości

cron