Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 6 paź 2015, 08:53

Santos napisał(a):Adam do budy bo znowu szczekasz jak idiota.


Idiotów to sobie u siebie w domu szukaj.

Wybacz grzybku ale sam tutaj się tak podpisałeś więc już nie rób z siebie bałwanka.
Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Santos » niedziela, 9 lis 2014, 21:06


Santos napisał(a):"zdrowie" Swiatogor
https://pbs.twimg.com/media/B2BkRu_CcAAQnjL.jpg
Adam



PS Zresztą jak dla mnie możesz mieć nawet na imię Janina lub Zofia :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Santos » wtorek, 6 paź 2015, 11:51

Panie upierdliwy Kazimierz bądź se chłopem a nie idiotą Adamem.amen
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 6 paź 2015, 11:58

Santos napisał(a):Panie upierdliwy Kazimierz bądź se chłopem a nie idiotą Adamem.amen


Sorki Adam ale idiota Adam jest tylko jeden.

PS Po AMEN nie ma już nic :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Santos » wtorek, 6 paź 2015, 12:09

Tak to ten Adam o nicku Pan K ,co uważał że ja to też Pyramida.Zapomniałeś już?
Bądź se chłopem a nie chłoptasiem,Pyrą,kasztelanem,fusem swojego mózgu,spisku,oszustw,przekrętów itd itd. Jak na razie nic ci się z tego nie potwierdziło oprócz PSZOK u,który postawili pewnie specjalnie dla ciebie żeby nie było problemu z popiołem.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 6 paź 2015, 12:14

Santos napisał(a):Tak to ten Adam o nicku Pan K ,co uważał że ja to też Pyramida.Zapomniałeś już?
Bądź se chłopem a nie chłoptasiem,Pyrą,kasztelanem,fusem swojego mózgu,spisku,oszustw,przekrętów itd itd. Jak na razie nic ci się z tego nie potwierdziło oprócz PSZOK u,który postawili pewnie specjalnie dla ciebie żeby nie było problemu z popiołem.


Teee w galoty nie narób z tych emocji Adasiek.
Zdrowia życzę :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » czwartek, 8 paź 2015, 06:44

Decyzje odważne i naturalne. Czas na naszą diecezję.Tak powinno być Panowie a nie wiecznie zakłamanie,ukrywanie.
Były rzecznik Światowych Dni Młodzieży zostanie ojcem. Trwa usuwanie go ze stanu duchownego /GW.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 8 paź 2015, 08:00

Pyramide napisał(a):Decyzje odważne i naturalne. Czas na naszą diecezję.Tak powinno być Panowie a nie wiecznie zakłamanie,ukrywanie.
Były rzecznik Światowych Dni Młodzieży zostanie ojcem. Trwa usuwanie go ze stanu duchownego /GW.pl/


I tutaj co nie często się zdarza - zgadzam się z tobą.
Tyle że co jeśli po robieniu porządków okazałoby się że jest więcej kościołów niż księży?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 8 paź 2015, 11:35

Pan Kazimierz napisał(a):Tyle że co jeśli po robieniu porządków okazałoby się że jest więcej kościołów niż księży?

Nic. McDonald's jest największym na świecie prywatnym właścicielem ziemi i nieruchomości. Polski kościół mógłby więc co nieco sprzedać/wynająć/oddać w dzierżawę. Wraz ze wzrostem aktywów zapewne znajdzie się wielu chętnych do takiej zabawy.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 13 paź 2015, 15:11

Ta dam!
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,19 ... we.html#MT
I niech mi ktoś powie, że w Polsce nie wprowadza się katolickiej odmiany szariatu. "...aby nauka nie przeszkadzała w modlitwie".
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » sobota, 17 paź 2015, 13:35

Wolność słowa i wyznania po polsku:
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35 ... sa.html#MT
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » niedziela, 18 paź 2015, 08:00

Wcześniej już też zamykali przedstawienia, o ile pamiętam była zadyma z Golgota Picnic. Normalnie PRL.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 18 paź 2015, 09:18

Był też kiedyś taki fajny epizod...Kojarzycie "Telewizję Narodową"? Mieli kiedyś taki odcinek, gdzie paru nawiedzonych aktywistów rozkminia plakat z jakiegoś grindowego koncertu i jeden z nich, widząc napis "screamo crust", popisuje się znajomością angielskiego, odczytuje to jako "Pal krzyż" i czuje że jego uczucia zostały zdeptane, a więc wniosek do prokuratury trzeba zrobić. Polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=0LCIQUJdSsQ#t=19

Swoją drogą, pojęcie uczuć religijnych nie jest zdefiniowane w polskim prawie, a jednak można kogoś ukarać za ich obrazę. Mało tego, w Polsce można być obrażonym religijnie "zaocznie", np. jak tu: babiny sztuki nie widziały, ale jak ksiądz dobrodziej mówi, że słaba, to one są obrażone i proszę zakazać. Analogicznie było z koncertem Gorgoroth w Krakowie, na którym Nowaka nie było, ale czuł się obrażony, bo tam i krzyże były i nagie kobiety na nich. Wniosek jest taki, że można każdego zabronić dowolnej czynności, wystarczy udowodnić, że wyznaje się wiarę, która na daną rzecz nie pozwala. Coś jakby Tobie grozili muzułmanie, że posłali wniosek do prokuratury, bo Proroka obraża Twój schabowy na talerzu. Obłęd.

Nawet w Arabii Saudyjskiej nie ma takich jaj.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » niedziela, 18 paź 2015, 09:25

A koncert Current 93 na Unsoundzie? Z neofolku zrobili satanizm, cały świat ma polewkę. :twisted:
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 18 paź 2015, 10:23

I tu pytanie kolejne, jeśli za książeczkami kolportowanymi na plebaniach uznać, że satanizm to religia zła, ale jednak religia, no to co w przypadku wzajemnego obrażania swoich uczuć?
Załóżmy, że wysyłam list i proszę o odwołanie Lednicy, czy zjazdu Taize. Motywuję to tym, że jestem przykładnym satanistą i publiczne mówienie o miłości bliźniego lub moralności obraża mój światopogląd. Szach mat, polski Kościele?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » niedziela, 18 paź 2015, 10:27

Nebelwerfer napisał(a):I tu pytanie kolejne, jeśli za książeczkami kolportowanymi na plebaniach uznać, że satanizm to religia zła, ale jednak religia, no to co w przypadku wzajemnego obrażania swoich uczuć?
Załóżmy, że wysyłam list i proszę o odwołanie Lednicy, czy zjazdu Taize. Motywuję to tym, że jestem przykładnym satanistą i publiczne mówienie o miłości bliźniego lub moralności obraża mój światopogląd. Szach mat, polski Kościele?



Boniecki się kiedyś strasznie oburzał, że jak on mówi do kogoś "szczęść boże" i ten ktoś mu odpowiada "dzień dobry" to to jest chamstwo i w ogóle brak kultury osobistej. Ja zawsze byłam ciekawa, co o kulturze osobistej by twierdził ksiądz Boniecki, gdyby go ktoś pozdrawiał "ave satanas" czy jak tam mają sataniści w zwyczaju? Odpowiedział by bluźnierczo w ramach kultury czy pomstował by na obrażanie jego uczuć?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości

cron