Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ciekawostki

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » środa, 21 wrz 2016, 16:14

Ładny ten kolor zielony podobnie kaki mundurów dywizji NATO w Polsce
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=586779D4
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Piotrek » środa, 21 wrz 2016, 19:28

Pyramide napisał(a):Ładny ten kolor zielony podobnie kaki mundurów dywizji NATO w Polsce
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=586779D4


Ja myślę, że naszym politykom wcale tak bardzo nie zależy na ruchu bezwizowym obywateli polskich do USA i nie starają się zmienić obecnej sytuacji. Obawiają się, że wtedy wyjedzie cała reszta, która w tej chwili utrzymuje partyjne pasożyty w pierwszej kolejności, w drugiej z tego co zostanie uprzywilejowane grupy społeczne, a na samym końcu z resztek służbę zdrowia, kulturę, edukację itd. I jeszcze nas straszą, że nie wystarczy
na nasze emerytury, na które pracujemy dziesiątki lat po to żeby później wypoczywać w nędzy.A system misiewiczów obrasta sadłem, a każda zmiana idzie w coraz to lepszym kierunku.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » piątek, 23 wrz 2016, 18:55

sztuczna inteligencja napisała piosenki
http://rusvesna.su/future/1474619643
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez necia55 » poniedziałek, 3 paź 2016, 08:26

Sztuczna inteligencja robi dużo więcej niż nam się wydaje :mrgreen: . Może nas .... stworzyła? :mrgreen: A teraz chce się nas pozbyc, bo za bardzo - niektórzy z nas - zmądrzeli i próbują tworzyć ...... sztuczną inteligencję. :wink:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 3 paź 2016, 08:32

Nie pisz morze ?
Chyba wiesz lepiej jak jest
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez necia55 » poniedziałek, 3 paź 2016, 08:35

Pyramide napisał(a):Nie pisz morze ?
Chyba wiesz lepiej jak jest


W "morzu" podobno też jest :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 3 paź 2016, 16:21

necia jako czołowa "feministka" powinnaś zabrać głos w tej sprawie
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/mi ... ki/l3l81zq
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez necia55 » poniedziałek, 3 paź 2016, 17:31

Dziecinko - Polska to jest Europa, a nie bliski i daleki wschód :lol: . Jestem przeciwko wprowadzaniu islamu do naszego kraju ( bo chłosta za sex to początek - potem przyjdzie kamienowanie itd. , i podobne praktyki ). Niech każda bździągwa sama odpowiada za swoje "skoki na boki" - to jej szparka i jej decyzja. Nic mi do cudzej dziury. Byleby nie robiła tego w miejscu publicznym, narażając na zgorszenie innych :mrgreen: . Natomiast wprowadziłabym publiczną chłostę dla politykierów zawłaszczających cudze mienie, podejmujących błędne i przeciw zdrowemu rozsądkowi - decyzje. Takim 50 batów na gołą sempiternę sama bym chętnie wymierzyła :mrgreen:
A tak na marginesie - dlaczego raz uważasz mnie za moherowy beton , a innym razem za ..... czołową feministkę? Toż jedno przeczy drugiemu.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Ciekawostki

Postprzez Grego » środa, 5 paź 2016, 14:21

Necia i feministka buuuuhahahaha!
Co do karania za seks to muszę stanowczo zaprotestować, gdyż mam nieodparte ciągotki do kur...wa i myslę że każdy kto takie posiada będzie słusznie oburzony.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » środa, 5 paź 2016, 14:59

A tak na marginesie - dlaczego raz uważasz mnie za moherowy beton , a innym razem za ..... czołową feministkę? Toż jedno przeczy drugiemu.

Zauważ że napisałam "feministka"
Śmiech czołowego forumowego zap..... G bezcenny
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » środa, 12 paź 2016, 07:34

To już nie polityka ale śmieszność czyli Polska dobra zmiana z wczoraj,Ale fajnie jest

-Zastępca Macierewicza
o Francuzach: To są ludzie, którzy uczyli się od nas jeść widelcem
Francja idzie z PiS na ostro

-"Czy emerytura Macierewicza będzie płacona w rublach?". Roman Giertych sugeruje, że szef MON działa na rzecz Rosjan

-Nikt nie znał jego nazwiska, więc minister znalazł sposób, by o sobie przypomnieć. Będzie lustracja ludzi sportu! /kto to taki ?/

I pozytywy
"Mało kto wie, że nasz Orlen w Niemczech jest już właścicielem aż 565 stacji paliwowych. Pierwsze z nich przejął jeszcze w 2003 roku i zaczął im nadawać własne logo z charakterystycznym orłem. Szybko zorientowano się jednak, że Niemcy bojkotują stacje co do których wiedzą, że są własnością polskiego kapitału. Kierownictwo Orlenu zostało w ten sposób zmuszone do zmiany nazwy swoich stacji w Niemczech na "STAR" i rezygnacji z loga z orłem... A nam wmawiali, że narodowość kapitału nie ma znaczenia" /N.info.pl/

"To, czego nie można było przeforsować w ciągu 8 lat rządów PO-PSL, udało się w ciągu roku rządów PiS. W sierpniu wszedł w życie tzw. pakiet paliwowy, czyli nowelizacja prawa eliminująca szereg luk w przepisach VAT, akcyzowych i koncesyjnych. Luki te do tej pory przynosiły przestępcom wielomiliardowe zyski, a jednocześnie powodowały gigantyczne straty po stronie Skarbu Państwa. Po zaledwie 2 miesiącach funkcjonowania pakietu sprzedaż paliw z legalnych źródeł wzrosła do poziomów nienotowanych nigdy w historii!"/zródło j.w/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » niedziela, 13 lis 2016, 21:44

ponoć sfilmowano UFO i to w dobrej jakości
https://www.youtube.com/watch?v=866RMt4IT5s
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez necia55 » poniedziałek, 14 lis 2016, 12:12

Staszku, jeżeli to prawda :D to będziemy pod "obstrzałem" nie tylko islamistów, ale i..... kosmitów???
No kurczę ty moje niedopieczone, a to ci siurpryza ! Już mi drżą kolana - gdzie tu się ukryć?
No tak - islamiści poderżną gardziołko, a "kosmiczne robale" wtrząchną nasze jestestwa na kolacyjkę przy świetle swoich jupiterów :mrgreen:
Jak się nie patrz - d*pa zawsze z tyłu ! I co nam zostało?
Chyba tylko to , co ..... nakapało .... :P
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » poniedziałek, 14 lis 2016, 16:13

Zanim do nas dolecą proponuję zatańczyć
http://podrobnosti.ua/2143882-koshka-na ... video.html
(VIDEO)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » poniedziałek, 14 lis 2016, 21:18

Czy nasze media podały, że Clintonowie się rozwodzą?
http://podrobnosti.ua/2143827-hillari-k ... uzhem.html
(dokument)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości