Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Koniec PiSu ?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez ociec » piątek, 22 wrz 2006, 06:40

Wczoraj Pan Premier Jarosław Kaczyński zakończył współpracę z Panem Leperem. Pan Gosiewski stwierdził, że kierownictwo PiSu rozważa dwie możliwości: albo uda się stworzyć nową większość albo będą wybory. Czy nie sądzicie, że powinno się w dzisiejszej sytuacji rozważyć również trzecią możliwość: trwanie rządu mniejszościowego jako mniejsze zło? Bo cóż mogą przynieść nowe wybory: PiS raczej nie osiągnie samodzielnej większości a niestety nie ma na scenie politycznej ugrupowania, z którym koalicja byłaby możliwa bez rezygnacji z wielu istotnych reform jakie zapowiadał PiS. Dziś rząd mniejszościowy mógłby organizować większościowe poparcie dla poszczególnych reform i wprowadzić w życie więcej koniecznych reform niż w każdym innym układzie.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez wuzel » piątek, 22 wrz 2006, 09:16

Pomyśl na jakie przekręty musiałby zgodzić się PIS chcąc zorganizować większościowe poparcie dla poszczególnych reform. Moim zdaniem rząd mniejszściowy to paranoja.
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » piątek, 22 wrz 2006, 10:41

Ociec-ty się chyba powiesisz z rozpaczy. Chociaż jestem niewierzący, w szybki koniec PiS-u jednak wierzyłem.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez BBA » piątek, 22 wrz 2006, 15:28

To sie musialo tak skonczyc - nikt choc troche rozsadny nie powinien brac na powaznie wspolpracy z panami Leperrem i Giertychem - ale przynajmnie teraz haslo Leperra - ONI JUZ BYLI - przejdzie do historii. Leperr swiruje bo ma dobre wyniki w badaniach opinii publicznej ale jak dla mnie to moze sie zdrowo przejechac - no nic i znowu kabarecik wyborczy od poczatku - zenada
BBA
użytkownik
 
Posty: 40
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Ja » piątek, 22 wrz 2006, 23:46

Lepperowi palma odbiła na punkcie kasy i władzy, raz go tylko w TV wziałem a i tak było to widać bardzo wyraźnie. Zachował się jak kobieta, która żeni się wyłącznie dla pieniędzy z facetem co ma 80 lat i w ogóle jej nie pociąga. Na węgrzech też podobnie się zachowywali, ta sama palma im biła a to jest właśnie upośledzenie społeczeństwa, że wybiera takie upośledzone jednostki, które upośledzają cały kraj. Nie liczy się intelekt tylko błyszczenie same w sobie i powtarzanie prostych prawd, które mają tłumaczyć realne problemy a tak na prawde są bzdurne i tylko pogłębiają sytuację.
Politycy patrząc się na wydarzenia na świecie powinni siebie ocenić i dokonać jakieś samo reewaluacji a tymczasem oni robią to samo co ich żałośni koledzy zza granicy.
Dla mnie to oni powinni wszyscy iść do szkoły. Nauczyć się internetu. Języków. Prasę zachodnią czytać. Opinie wysłuchiwać. I jakieś antidepresanty jeść.

Ja mam radykalne rozwiązanie - przenieść stolicę do krakowa.
Ta warszawa wszystko w tym państwie psuje, mentalność tego miasta roznosi się po całym kraju i go niszczy od środka. A duża część warszawiaków to skończone dupki tak jak nasi politycy. Nie boję się tego stwierdzić, bo po prostu tak mi się wydaje i często mnie w tym sami warszawiacy utwierdzają. Warszawiaka poznaję po 1-szym wypowiedzianym słowie. I to jest ten sam klimat, w którym żyją nasi politycy. Myślą, że błyszczą, a zachowują się jak niedorozwinięte dzieci w przedszkolu, jeden wielki bełkot i destrukcja.
Ja
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 4 wrz 2006, 16:20
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez che givera » sobota, 23 wrz 2006, 21:53

Ja. Znasz określenie "centuś krakowski"? Nie przenoś stolicy do Krakowa, już lepiej do Poznania.
"Wszystko musi się zmienić, aby wszystko pozostało po staremu"... Giuseppe Tomasi di Lampedusa.
Ostatnio edytowano niedziela, 24 wrz 2006, 15:47 przez che givera, łącznie edytowano 1 raz
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ociec » poniedziałek, 25 wrz 2006, 06:40

Martwi mnie, że przy obecnie obowiązującej ordynacji wyborczej Polsce grozi karuzela rządów, które będą upadały zanim zdążą coś konstruktywnego zrobić. Trzy pierwsze ugrupowania polityczne ( przynajmniej w rankingach ) nie będą w stanie zbudować trwałej koalicji.
Może tylko koalicja PO - SLD miała by szansę na dłuższe trwanie. Ciekaw jestem tylko, czy wyborcy PO będą nadal głosować na PO mając świadomość, że swoimi głosami oddadzą znów rządy postkomunie.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » poniedziałek, 25 wrz 2006, 09:51

ociec. nie dziw się, bo w Polsce nie ma na kogo głosować. PiS i PO to taka sama dulszczyzna, SLD jest lewicą tylko z nazwy, Samoobrona diabli wiedzą co. Więc niska frekwencja wyborcza jest tego skutkiem. Masz wybór między grypą a anginą. Na dodatek wszyscy oszukują, obiecując złote góry.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ja01 » wtorek, 26 wrz 2006, 09:58

to może skończyć się jak na węgrzech.przecież ludzka cierpliwość skończy się kiedyś ... polacy wydą na ulice!
ileż można słuchac tych samych obietnic, zamiast działać obrzucają się błotem..licytują sie kto jest lepszy a kto gorszy-to paranoja jakaś -Matrix!!!
-Polakom wystarczy dać władze a sami się zniszczą
ja01
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 25 wrz 2006, 13:45

Postprzez che givera » wtorek, 26 wrz 2006, 17:51

ociec-reasumując: Co do prognozy, to zgadzam się że zaczął się koniec Kaczyńskich i tym razem już na dobre, ale niestety nie będzie to takie szybkie, bowiem w dzisiejszych czasach głupota sprzedaje sie b.dobrze i pomęczymy sie jeszcze trochę.
A w wolnej chwili przeczytaj sobie:
http://www.przeglad-tygodnik.pl/index.p ... l&id=11246
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez wuzel » środa, 27 wrz 2006, 05:14

TAK!!! Wczoraj w programie TERAZ MY było rozpoczęcie końca PiS-u
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez basianek » środa, 27 wrz 2006, 06:57

I co z tą Polską???
:P
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez che givera » środa, 27 wrz 2006, 09:18

"Zastanawiam się co jest większym dramatem w tej sytuacji, czy ministrowie z Kancelarii Premiera, którzy instruują panią Beger jak kombinować, kręcić i oszukiwać, czy to, że pani poseł ma się stać symbolem odnowy moralnej w naszym kraju".Waldemar Pawlak... Nic dodać, nic ująć!
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez magda_s » środa, 27 wrz 2006, 10:18

ciekawa sytuacja... okaze się, że Pani Beger i Samoobrona to wielcy pokrzywdzeni. Z drugiej jednak strony wyszło na jaw co się tak naprawde dzieje za kulisami władzy i co sie robi z naszymi pieniedzmi.
szkoda tylko, ze nie ma tak naprawde na scenie politycznej ludzi na tyl;e silnych by przejeli wladze i sprawowali ja rzetelnie. Ale czy jacys politycy sprawują rzeztlnie włądze?
magda_s
użytkownik
 
Posty: 64
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez kirgiz » środa, 27 wrz 2006, 10:45

Proponuje już ogłosić karnawał!! W końcu pis'aczki - polaczki dostaną kosza! Już dostali? :) A najlepiej to kaczorków na syberię zesłać albo do kopalni!! Hahhhaaa tego się nie spodziewałem, że tych mających się za najlepszych z polaków załatwi nie kto inny tylko Leper z samoobroną!!
kirgiz
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości

cron