Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Salony fryzjerskie i kosmetyczne

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez aneva » środa, 22 wrz 2010, 12:25

Cacanko, a mogłabyś mi podać numer do pana Marcina? Bo na googlach wyskakuje mi ul. Milusińskich, więc chyba się przeniósł. Bardzo drogi jest?
aneva
użytkownik
 
Posty: 276
Na forum od: 24 lip 2007, 09:25

Postprzez Cacanka » środa, 22 wrz 2010, 18:54

tak, przeniósł się rzut kamieniem na PCK

nr 33 4969981

Tani nie jest, ale drogi chyba też nie... Nie wiem, jak cena u konkurencji...:D

Na pewno jest to wyższa półka.

Powiem Ci, że ja po każdej wizycie u fryzjera płakałam przez dwa dni i łaziłam w chustce. Do Marcina chodzę już kilka lat- nigdy się nie zawiodłam.

Ma koleś talent do obcinania. Poza tym ma naprawdę wyjątkowe pomysły, jeśli chodzi o fryzury no i rewelacyjnie miesza farby i dobiera kolor.

Kilka moich koleżanek już do niego uczęszcza i jeszcze nie słyszałam od nich o nim złej opinii.

Poza tym- czuje się w jego salonie naprawdę wyjątkowo i luksusowo- a dla mnie to ważne- raz na jakiś czas zrobić coś tylko dla swojego dobrego samopoczucia :)

Pozdrawiam ciepło
Cacanka
użytkownik
 
Posty: 359
Na forum od: 3 gru 2009, 20:05

Postprzez żabka » środa, 22 wrz 2010, 20:27

aneva napisał(a):Cacanko, a mogłabyś mi podać numer do pana Marcina? Bo na googlach wyskakuje mi ul. Milusińskich, więc chyba się przeniósł. Bardzo drogi jest?

Milusińskich to boczna od PCK, wiec to dobry adres
też polecam ten salon, akurat u nich robiłam fryzurę na śłub, czesała mnie dziewczyna, czarne włosy, bardzo miła, a fryzura rewelacyjna, z pomysłem, nie oklepany koczek:) co do kosmetyczki to u tego fryzjera jest już wspomniana wcześniej Paula, robiła mi makijaż na ślub i byłam też bardzo zadowolona, więc cały salon mogę szczerze polecić
żabka
użytkownik
 
Posty: 133
Na forum od: 4 gru 2009, 12:36

Postprzez aneva » czwartek, 23 wrz 2010, 17:07

Oj, ale niezłe terminy ma pan Marcin. Chyba rzeczywiście jest dobry, skoro trzeba prawie 3 tygodnie czekać. Następnym razem spróbuję się dobić do niego, bo tyle czasu moje włosięta już nie wytrzymają:)
Zapisałam się do Kawuloka- podobno też ok. Zdam relację:)
aneva
użytkownik
 
Posty: 276
Na forum od: 24 lip 2007, 09:25

Postprzez MałaCzarna » czwartek, 14 paź 2010, 09:04

Witam. Widzę że wszyscy tak polecają pana Marcina, ja u niego też byłam bo poleciła mi go koleżanka i niestety nie byłam zadowolona ze strzyżenia. Robiłam tam też fryzurę ślubną, ładnie wyszła ale szału nie robiła, poza tym szybko się niestety "zepsuła" i musiałam poprawiać co za cenę prawie 200zł jest moim zdaniem nie do pomyślenia. No ale ja to chyba mam pecha do fryzjerów, jeszcze nie trafiłam na takiego który by zrobił cudo z moimi włosami :).
MałaCzarna
użytkownik
 
Posty: 138
Na forum od: 26 mar 2009, 10:24

Postprzez samarko » wtorek, 26 paź 2010, 11:40

W ktorym z salonow fryzjerskich robia DOBRA trwala (taka, by nie przesuszyc wlosow i by byla w stylu spiral perm?). Cena nie robi mi wiekszej roznicy, zalezy mi na profesjonalizmie. Aaaaa i byloby super jakby robili to nowa metoda poloczenia farbowania z trwala - za granica baaaaardzo droga sprawa ;/
samarko
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 26 paź 2010, 11:26

Postprzez lena2226 » środa, 23 lut 2011, 13:24

Polecam "Epicentrum Urody" przy ul. Dąbrowskiego 14 i Agatkę Michalak tel. 513-252-714 Nowy salonik, gustownie urządzony. Jest tam też kosmetyczka i make-up. Agatkę spotkałam w "Szalonych Nożyczkach" , gdzie spodobały mi się jej pomysły ad. ścięcia. Dziś ma swój własny salonik, więc trzeba przyznać,że dziewczyna jest ambitna i nie boi się wyzwań. Bardzo miło się z nią rozmawia i pomimo,że nie jestem zwolenniczką wizyt w jednym salonie to jednak do niej wracam:) Co najważniejsze (przynajmniej dla mnie): jak mówię ściąć minimalnie, to tak się dzieje, a nie jak w niektórych salonach -tną bez opamiętania. I farby ma takie,że się fajnie wypłukują z całej długości i nie widać tak bardzo później odrostu. WSPIERAJMY MŁODE TALENTY I DAJMY IM SZANSĘ NA REALIZACJĘ:)
z umarłym lepiej nie podróżować
lena2226
użytkownik
 
Posty: 249
Na forum od: 29 wrz 2010, 12:22

Postprzez ewik » piątek, 25 lut 2011, 09:26

Fryzjer, stylista - polecam Pana Wojtka Golika - Organika Wellness w Prezydencie

Moja rodzinka jest zadowolona z jego usług, tak więc polecam.
ewik
użytkownik
 
Posty: 372
Na forum od: 25 mar 2007, 12:14

Postprzez staszeks » piątek, 25 lut 2011, 13:06

Jezeli chodzi o fryzjera.
Już kilka lat temu kupiłem maszynkę do strzyzenia.
Wchodzę do łazienki (nie mylic z wanną) i jadę na goło.
Wykończenie elektryczną maszynką do golenia.
Później żona patrzy i sprawdza czy wszystko.
Zapewniam, że wychodzi nie gorzej niz u zawodowego fryzjera.

P.S.za zaoszczędzone wypijam piwo i wtedy nawet gdyby było gorzej to nie przeszkadza.
Ostatnio edytowano piątek, 25 lut 2011, 13:07 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez migotka » piątek, 15 lip 2011, 09:00

Podbijam :) jakiś dobry fryzjer? Zastanawiam się nad Panią Iwona z beskidzkiego ktos był ostatnimi czasy?
migotka
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 9 sty 2010, 07:43

Postprzez aneva » sobota, 1 paź 2011, 14:01

Wznawiam moje fryzjerskie poszukiwania- przez ostatni rok nawiedzałam salon p. Kawuloka, pierwsze 4 wizyty super, wychodziłam bardzo zadowolona, ale niestety ostatnio zaczęło się mocno psuć- ostatnie 2 wizyty to koszmar, z włosami nie da się nic zrobić, muszę cierpliwe czekać aż odrosną. I to wszystko za jedyne 90 zł za ścięcie. Niestety mam wrażenie, że im więcej pan K. szkoleń odbywa, tym gorsze wizje fryzury posiada.
aneva
użytkownik
 
Posty: 276
Na forum od: 24 lip 2007, 09:25

Postprzez blondynka » sobota, 12 lis 2011, 13:13

Hmmm.

A kogo polecacie do ułożenia włosów na ślub? Bo słyszałam pochlebne opinie o salonie Marcin Paw ale nie wiem na ile te opinie są prawdziwe.

Kosmetyczkę i wizażystkę już mam. :)
blondynka
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 12 lis 2011, 12:45

Postprzez bielskonaszebielsko » sobota, 3 gru 2011, 14:14

Podnoszę temat. Umówiłam się na wizytę na ul. Broniewskiego Salon Image. Proszę o opinie, bo w sumie przypadkiem tam trafiłam i nie wiem czego się mogę spodziewać.
bielskonaszebielsko
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 29 wrz 2011, 21:07

Postprzez Ewa BB » sobota, 3 gru 2011, 23:22

Fanaberia BB ul. Warszawska 1 Andrzej Borowiecki - polecam ale tylko właściciela - terminy długie ale ma koleś dryg :)
Ewa BB
użytkownik
 
Posty: 40
Na forum od: 22 gru 2010, 21:15

Postprzez tren_d » wtorek, 13 gru 2011, 18:22

http://www.wideoportal.pl/site/items/2087

Spostrzeżenia znanego stylisty na temat ubioru polek i braku luzu w ubiorze u polek.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości