Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

:) PRACA W LR!!! :)

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Praca » wtorek, 3 paź 2006, 15:37

Jestem konsultantką w niemieckiej firmie kosmetycznej LR.

Strona firmy
http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=1178

Cechuje ją (obok podobnej struktury jak Oriflame) wysoka jakość produktów, kosmetyków, leków.
Ma swojej ofercie dużo produktów z Aloesu.
Zarobki kształtują się rewelacyjnie.

Oprócz prowizji od sprzedaży, mając swoją
grupę zarabiamy procent od zdobytych z nią punktów.
Jest to firma bogata i solidna.

Oferują szkolenia, duże pieniądze,
nagrody, seminaria.
Ja bezpośrednio podlegam pod niemieckiego przedstawiciela grupy.
Jestem jedyną konsultanką w Bielsku.

Opłata rejestracyjna wynosi 49,80 zł, ale dostaje się prezent (cena z katalogu 98 zł.)

Siedziba firmy jest w Katowicach.

INFORMACJE OD FIRMY LR

"LR wspiera bezpośrednio. Do dyspozycji partnerów oddajemy miesięczny katalog, w którym znajdziesz nowe produkty i oferty katalogowe. W szczególny sposób sprzedaż wspierają nasze upusty katalogowe oraz specjalne akcje takie jak np. program lojalnościowy. Natomiast LR Magazine to źródło informacji o nowościach i wskazówki, które pomagają partnerom sprzedawać produkty LR. Aby Twoje obroty rosły, a krąg klientów się powiększał, organizujemy szkolenia, seminaria i warsztaty, na których dowiesz się więcej o produktach, o systemie kariery i bonusów oraz wiele więcej."

"Koncepcja sprzedaży bezpośredniej różni się od detalicznej tym , że droga towaru od producenta do konsumenta jest znacznie krótsza. Za pośrednictwem partnerów firmy produkt trafia bezpośrednio do końcowego odbiorcy. Dzięki temu klient kupuje produkty po wyjątkowo korzystnych cenach i może skorzystać z indywidualnej porady partnera u siebie w domu.

LR znajduje się w czołówce firm sprzedaży bezpośredniej związanych z branżą kosmetyków i suplementów diety w Europie. Obecnie na świecie mamy ponad 250.000 niezależnych partnerów, którzy korzystają z mozliwości uzyskania dodatkowego dochodu."

Służę radą, odpowiem na pytania. Jest to atrakcyjne.
Pozdrawiam.

GG 2660348
Praca
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 3 paź 2006, 15:34

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości