Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zakaz sprzedaży alkoholu - minister Religa

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Pedros » piątek, 27 paź 2006, 11:19

che_givera - to fakt odeszliśmy od tematu dośc troche:) Ale mniejsza z tym ja i tak jestem za sklepami bo czasem braknie i juz;)
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez che givera » piątek, 27 paź 2006, 15:03

Pedros. Tym razem zgadzam się z tobą!
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez olek » piątek, 27 paź 2006, 23:17

miro, i alkohol i nikotyna uzalezniaja. Mozliwe, ze nikotyna bardziej, ale na przyklad taki delikwent, ktory mimo klopotow w pracy, w rodzinie, mimo uszczerbku na zdrowiu (chora watroba, wrzody na zoladku, urazy czaszki czy napady drgawek, utrata pamieci, zanik miesni posladkowych i udowych, itd.) nadal popija sobie zdrowo, to znaczy ze alkohol posiada duze zdolnosci uzalezniajace... Czlowiek nieuzalezniony, jesli spostrzeze sie ze brakuje mu alkoholu, a jest godzina 22-ga lub po, to nie bedzie sie wybieral na zakupy do sklepu alkoholowego. A uzalezniony pijak owszem...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez olek » piątek, 27 paź 2006, 23:26

P.S. Duze jest poczucie zarozumialosci wsrod niektorych dyskutantow tego forum. Na przyklad taki "Ja" mowi o "bzdurnym pomysle doktora Religi". A nie zdaje sobie on sprawy, ze doktor Religa to zasluzony chirurg, ktory przeprowadzil szereg nowoczesnych operacji na sercu, pelni wysoka funkcje ministerialna ze wzgledu na swoj autorytet i fachowe podejscie i jest naprawde bardzo malo prawdopodobne, zeby taki czlowiek wyrazal publicznie bzdurne pomysly...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron