Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

media

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez mf » piątek, 13 paź 2006, 20:09

wytlumaczcie mi drodzy ludzie, bo ja nie rozumiem. zakupilam komputer w media markt. po roku padl (ale nie w tym tkwi problem). jest na gwarancji wiec szybciutko do media. i co sie okazuje ?? ze serwis jest... w szczecinie (!) i tam sa wysylane komputery do naprawy. zeby bylo smieszniej, poinformowano nas, ze naprawa moze potrwac 2 miesiace, bo maja jakies zaleglosci, czy cos. czy mi sie wydaje, czy to nie jest normalne ?

kraj absurdu i groteski...
mf
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 4 wrz 2006, 14:09

Postprzez paweL » sobota, 14 paź 2006, 10:49

nie kupuje się komputerów w Media - lepiej wybrac lokalną firmę
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez mf » sobota, 14 paź 2006, 14:10

zgodze sie, ale trudno, stalo sie. komputer jest i jest tez serwis az w szczecinie. z powodu zaleglosci i braku organizacji prawdopodobnie poczekam na komputer ok 2 miesiecy. dobrze, ze mam jeszcze jeden komputer, tyle, ze stary, wiec jakos sobie poradze (choc z bieda). ale co z tymi, ktorzy nie maja takiej opcji, ich narzedziem pracy jest komputer, a oddali swoj komp do naprawy??
mf
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 4 wrz 2006, 14:09

Postprzez maćkowata » czwartek, 19 paź 2006, 11:47

Jest to super sprawa żeby wyegzekwować zwrot kosztu komputera. Jeżeli reklamacja trwa dłużej niż 2 tygodnie - zwrot kasy!!!
Jeżeli w dalszym ciągu czekasz na załatwienie reklamacji to zacznij działać!
Pozatym jest takie coś jak zwrot uszkodzonego towaru ze względu na niezgodność z umową kupna. Sprzedawca gwarantuje bezawaryjną pracę komputera przez okres 2 lat, zepsuł się więc zwrot gotówki!
Sklepy nie lubią tej formy rozwiązywania umów dlatego opierając się o odpowiednie paragrafy i dodatkowo - odpowiednio silne nerwy - można dopiąć swego.
maćkowata
użytkownik
 
Posty: 114
Na forum od: 9 paź 2006, 13:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez darqi » czwartek, 19 paź 2006, 13:29

Media.... nie dla idiotów.........
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron