Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Humor Vladimira Putina, podziw dla rzekomego gwalciciela..

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez olek » czwartek, 26 paź 2006, 22:57

Mowi sie w prasie, ze Prezydent Putin jest srogim czlowiekiem, nigdy nie usmiechajacym sie, zamknietym w sobie, o lodowatym obejsciu, itd... A tu niespodzianka! Ktora przeczy temu lansowanemu obrazowi... Otoz, podczas ostatniego spotkania z Olmertem z Izraela na Kremlu, Putin odslonil nieco swego skrytego humoru. Jak donosi rosyjska gazeta Kommersant, a za nia i prasa wloska, tak sie w przyblizeniu wyrazil on na temat Prezydenta Izraela, Moshe Kacava: "To prawdziwy mezczyzna, zgwalcic 10 kobiet! Szanowny panie Olmert, my tutaj w Rosji szczerze podziwiamy Waszego Prezydenta i zazdroscimy mu...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez miro » piątek, 27 paź 2006, 08:29

Czesto eksentryczne postacie, oraz znane z roznego rodzaju dewiacji dewoci znani sa z sarkastycznego poczucia humoru. Putin w tym wcale sie nie rozni. Co do sprawy Prezydenta Izraela, to mam mieszane uczucia. Zazwyczaj takie postacie nie musza nikogo gwalcic, gdyz kobiety same ich naklaniaja do nierzadu. Przyklad B. Clintona. Ale na droga reke, sa tez tacy ktorym zawsze jest za malo i lubia czuc sie wladcami.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez olek » piątek, 27 paź 2006, 23:46

miro, masz racje, to raczej kobiety dobrowolnie, a nawet chetnie chcialyby sie przespac z Prezydentem, i on wcale nie musialby ich gwalcic. Tym bardziej, ze jest rzeczywiscie dosc przystojnym mezczyzna. Cala ta dziwna sprawa wynikla w kluczowym dla Izraela okresie, w lecie, kiedy to nastapil rozejm w wojnie z Hezbollahem, i rzad izraelski byl pod ostrym ostrzalem swojej opinii publicznej, za nieudana kampanie libanska, za smierc dziesiatek Izraelczykow, itp. I tu, zamiast przejmowac sie trudna i powazna sytuacja kraju, skupic wysilki na zachowaniu jednosci i skutecznosci dzialania, zachowaniu autorytetu wladz panstwowych w obliczu wroga,...wybucha sprawa gwalcenia przez Prezydenta kobiet ze swego otoczenia. Wyglada mi to na spisek. Wcale bym sie nie zdziwil, gdyby sluzby specjalne (jeden z lepszych wywiadow na swiecie, Mossad) wysylaly mu zalotne kobiety, zeby miec pozniej na niego haka, by przymknac mu usta, gdyby chcial odegrac jakas znaczaca role, bo z tego co wiem to Prezydent w Izraelu pelni raczej funkcje ozdobna, posiadajac jedynie autorytet moralny (Moshe Kacav byl w Oswieciumiu na 40-lecie jego wyzwolenia i wyglosil mowe). W sumie wydaje mi sie, ze rowniez Putin z niedowierzaniem odnosi sie do do tych informacji o "Prezydencie gwalcicielu", i taka groteskowa sytuacje potraktowal groteskowym zartem, by rozbroic nieco atmosfere rozmow z Olmertem...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron