Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy ktokolwiek jeszcze popiera PiS?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez che givera » sobota, 28 paź 2006, 17:18

Dwaj wiceprzewodniczący Prawa i Sprawiedliwości: Marek Jurek oraz Marcin Libicki są członkami honorowymi Klubu Monarchistyczno-Zachowawczego, który otwarcie sprzeciwia się demokracji. W Manifeście Programowym Klubu, ogłoszonym 23.V. 2005 r. (dostępnym w internecie na stronie www.konserwatyzm.pl) można przeczytać między innymi: Jesteśmy antydemokratami. Demokrację rozumiemy jako jedną z przewodnich idei Rewolucji, która zanegowała naturalny porządek rzeczy o pochodzeniu władzy od Boga, wprowadzając w to miejsce irracjonalną teorię immanentnego pochodzenia władzy od samych rządzonych. Jesteśmy antydemokratami, gdyż nie wierzymy, aby można było skutecznie zarządzać państwem w sytuacji bezustannych walk partii o władzę, w atmosferze chronicznych kryzysów gabinetowych, przepychanek partyjnych, nieustających afer, korupcji, nacisków różnorakich lobbies krajowych i zagranicznych. Państwo demokratyczne jawi się nam jako zagroda bez gospodarza. (…) Mówimy stanowcze "nie" agnostycyzmowi państwa demokratycznego, gdzie nikt nie wie czy prawda w ogóle istnieje lub uważa się ją za niepoznawalną...
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez tren_d » wtorek, 12 maja 2009, 21:09

co tu dużo mówić, Polacy muszą chyba jeszcze dorosnąc do rządów Pis, partii która aktualnie się okazuje że jest chyba jedyną przygotowaną do rządzenia najlepiej.
Musimy dorosnąć i wyzbyć się tej rozmiarów nieufności, obłudy, wiary w domysły plotki i uproszczenia, potrzeba wiele wiele więcej wiary w ludzi, tak w ludzi w to że na prawdę Jarosław Kaczyński chce dobrze tylko tak wielu tego jeszcze nie widzi. Poza tym potrzeba wyzbycia się konformizmu, tak konformizmu, czyli wiary w to że tzw. "nie wychylanie się" w sprawach gospodarki które uprawia obecny rząd jest najlepsze. Wtedy kiedy wyzbędziemy się tego dopuścimy najuczciwszą obecnie partię do władzy. Na podstawie tych naszych słabości zbudowana została krytyka partii o której wspominam. Niezła krytyka no nie?
Ostatnio edytowano środa, 13 maja 2009, 17:12 przez tren_d, łącznie edytowano 1 raz
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 12 maja 2009, 21:18

Dwa kaczory, Giertych i Lepper to naprawdę fajna ekipa. Mądrość idzie w parze z urodą w tym towarzystwie. Same super chłopy. Nadają się nadają do...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez tren_d » wtorek, 12 maja 2009, 21:22

na głupotę nie ma mocnych
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez necia55 » środa, 13 maja 2009, 06:20

Żeby w naszym kraju było naprawdę dobrze,to musimy mieć rząd,który ma własne zdanie i koncepcję na rządzenie.Jak dotychczas to mamy wspólną zagrodę ,gdzie różnej maści "politykierzy"próbują sobie wymościć gniazdko dla siebie i swoich bliskich-oczywiście kosztem ogółu.Kto zdrowy na umyśle wyprzedaje we własnym domu własne meble i potem za ich używanie musi płacić?
A to się stało w naszym kraju-sprzedano najważniejsze gałęzie przemysłu w obce ręce i teraz mamy niezły pasztet.Pomału zlikwidujemy całą gospodarkę i staniemy się państwem stricte konsumpcyjnym-tylko kto nam da na tę konsumpcję?Państwo to l u d z i e , my.
Olbrzymie gospodarstwo,które potrzebuje dobrego zarządzania,gospodarza ,który nie tylko myśli o dniu dzisiejszym,ale i o jutrze.A my mamy szajkę ,która myśli , jak tu najwięcej wyszabrować i sprzedać,żeby się nachapać.Dobry gospodarz myśli o wszystkim.Dobry gospodarz słucha rad sąsiadów,ale musi wyważyć czy te rady nie przyniosą mu szkody.
Nie mamy takiego gospodarza i dlatego Polska jest państwem słabym.Upadł cały system zarządzania i nie podniesie się z upadku,bo każdy go tylko dobija.Nikomu nie zależy na tym,żeby w centrum Europy było państwo silne gospodarczo i politycznie.
Ostatnie przepychanki z wyjazdami na konferencje europejskie,pokazały jak jesteśmy śmieszni.Zamiast wziąć się do roboty,myśleć jaki pożytek z tego wyciągnąć - oni się kłócą kto i czym ma polecieć .PiS i PO to piaskownica,dzieciaczki które kłócą się o zabawki - więc jak mogą rządzić po gospodarsku.Demokracja w takim wydaniu -to rzeczywiście żenada.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez Krzysztof » środa, 13 maja 2009, 07:59

Nigdy nie popierałem tej formacji i ludzi z nią związanych. Od momentu gdy odzyskaliśmy tzw. "wolność i demokrację" zmieniło się wiele na lepsze. Nie ma tu co wiele nawet nad tym dyskutować ale to było wynikiem nie "wielkiej polityki" i ludzi z nią związanych tylko gospodarki która szła swoim torem a "wielka polityka" drugim. Zobaczmy tam gdzie jeszcze zarządzane firmy są przez państwowych zarządców -(politycznych podrzutków). Firmy ponoszą straty a później jedna po drugiej upadają. Dobre firmy prywatne rozwijają się przynoszą zyski. Pracownicy też z tego korzystają bo zarabiają lepiej niż ci sami ludzie pracujący w sferze budżetowej. Są i też wyjątki gdzie ludzie są wykorzystywani nawet z nadużyciem prawa włącznie. I tu jest rola państwa które powinno za pomocą podległych instytucji stać w obronie prawa. A jak jest, widzimy i jesteśmy świadkami przez 20 lat "demokracji". Dzisiejsze partie służą wyłącznie dla siebie i dla obrony własnych interesów. Choćby ogromne byłe afery korupcyjne które do dnia dzisiejszego nie zostały i nie zostaną już wyjaśnione. Wzbogacili się nieliczni partyjni oligarchowie i chronią ich prawnie właśnie ludzie którzy powinni służyć obywatelowi a w praktyce niejednokrotnie są przeciwko niemu i to jeszcze za jego podatki. Na dzień dzisiejszy nie widzę żadnej formacji politycznej której mógłbym zawierzyć i oddać na nią swój głos. To co dzisiaj się dzieje na naszej arenie politycznej to istny cyrk który nie wnosi nic do śmiechu. Żenada i nic więcej.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez staszeks » środa, 13 maja 2009, 17:37

A ja już nie popieram nikogo.
Z popieranymi gorzej niż z rodziną.
Z tą ostatnią to choć na zdjęciach się dobrze wychodzi.
Pora zacząć popierać samego siebie.
Ostatnio edytowano środa, 13 maja 2009, 17:38 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Krzysztof » środa, 13 maja 2009, 19:35

Stasiu nam niebawem pozostanie tylko podpieranie. Laską :-))
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez staszeks » środa, 13 maja 2009, 20:02

A wiesz,już przez jakiś czas chodziłem okulach (mimo braku złamań),ale narazie postanowiłem je odstawić.
Jeżeli chodzi o laskę?To czy ja wiem czy to dobrze tak od razu się nią podpierać??
Może się obrazić.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez necia55 » środa, 13 maja 2009, 20:46

Panowie,a może kijki narciarskie? Przyszła nowa moda na spacery z kijkami -to nikt się nie pozna ,że potrzebne Wam są do podparcia :D Natomiast ,jeśli chodzi o poparcie to ja nie popieram nikogo,bo najczęściej spotykam takich,którzy wspierając się na mnie wypierają mnie z obiegu. ;)
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez staszeks » środa, 13 maja 2009, 20:50

Stale wożę w bagażniku dwa (tylko nie narciarskie) i wyobraż sobie srednio raz w tygodniu ich używam.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez necia55 » środa, 13 maja 2009, 20:52

Komu łoisz skórę ?
Rybkom?
Ostatnio edytowano środa, 13 maja 2009, 20:54 przez necia55, łącznie edytowano 1 raz
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez staszeks » środa, 13 maja 2009, 20:55

to są takie specjalne do chodzenia.
O ile wiem,narciarskie nie są składane.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez necia55 » środa, 13 maja 2009, 21:00

To coś nowego,nie spotkałam się jeszcze z takim ustrojstwem.Składane ,mówisz?Wygodne i poręczne ,do torby można włożyć.A jak potrzebne to rach-ciach i gotowe :)
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez Krzysztof » czwartek, 14 maja 2009, 06:07

Stasiu Ty mi się nie obrażaj na nieraz głupawe moje pisemne skojarzenia. Stwierdzenie niebawem, to czas bliżej nie ograniczony. W pewnym wieku jakaś rzecz która pomoże się nam wesprzeć w dalszej drodze życia może być nieunikniona i jakże bezcenna. Co do kijków są bardzo przydatne w wędrówkach pieszych nawet dla ludzi zdrowych tzw kije do Nordic walking. Można wyposażyć się nawet w teleskopowe. Polecam dla ludzi z chorym kręgosłupem. Człowiek się tak nie męczy.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron