Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Lista Przebojów "TRÓJKI"

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Rak » piątek, 10 lis 2006, 12:52

A teraz powrót do przeszłości: dziś obchodzimy 25-lecie powstania „Listy Przebojów Programu Trzeciego”. Właśnie od rana lecą takie przeboje, że w ogóle nie mogę nic robić, tylko na przemian śmieję się i wzruszam przy „O! Nie rób tyle hałasu” Maanam’u czy „Da Da Da” Trio (tu się śmieję) oraz „Autobiografii” Perfect’u czy „Dorosłych Dzieciach” Turbo (tu się wzruszam). I myślę sobie jak ten czas leci! No i jak to cudownie, że takie radio jak „Trójka” istnieje, że nadal pracuje w nim Marek Niedźwiecki, że po latach wrócił Wojciech Mann, że ogólnie radio to trzyma niezmiennie wysoki poziom. Nie da się go nie lubić. pozdrawiam "Trójkowiczów" i nie tylko.
Ostatnio edytowano piątek, 10 lis 2006, 12:52 przez Rak, łącznie edytowano 1 raz
Rak
użytkownik
 
Posty: 45
Na forum od: 21 wrz 2006, 12:33

Postprzez mf » piątek, 10 lis 2006, 17:36

na Trojke "wpadlam" calkiem przypadkowo ponad dwa lata temu i od tej pory codziennie rano mnie budzi do zycia. przemile glosy, kultura wypowiedzi i brak komercji. to jest to, co cenie najbardziej w tym radiu. swietna audycja Minimax, z niesamowitym glosem Pana Piotra Kaczkowskiego.. nic dodac, nic ujac
mf
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 4 wrz 2006, 14:09

Postprzez jon » poniedziałek, 20 lis 2006, 07:55

no własnie - Mann - ja się zawiodłem - gości leci tylko na swoim nazwisku - bo totalnie sie nie przygotowywuje do programów (piatkowe po/ranki). Stęka, jęka, ogranicza się do czytania godziny w niby śmieszny sposób - przy baronie wypada bladziutko. nie mówię o muzyce, którą puszcza, ale ktoś mówiąc "rockowo-blusowy skansen" miał troche racji. al etylko trochę. ogólnie to u mnie Mann stracił. Bo to nie jest tak ze zeby byc wielkim to można spocząc kiedys na laurach i odcinac kupony z przeszłości.
jon
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 5 wrz 2006, 12:46

Postprzez Rak » poniedziałek, 20 lis 2006, 14:29

Myślę, że co do W.Mana masz trochę racji, ale nie zapomnę, że to właśnie on puścił o godz. 7.10 "Mambo Italiano", dzięki czemu moje 4-letnie dziecko wyskoczyło z łóżka jak z procy i tańcząc ruszyło do łazienki. Tylko on szuka takich "perełek" jak prywatne nagrania jakiegoś kompletnie niemuzykalnego fana Elvis'a Presley'a, które sprawiają, że jadąc do pracy śmiejesz się do rozpuku bo facet śpiewa tak koszmarnie! I już uśmiechem zaczynasz dzień!
Gdzie można posłuchać takich utworów, gdzie zamówić w piątkowe popołudnie swoje ulubione kawałki? Która inna rozgłośnia ma swój styl i klimat? Niech to radio się nawet nazywa "rockowo-bluesowym skansenem", ale ja właśnie takie je lubię.
Rak
użytkownik
 
Posty: 45
Na forum od: 21 wrz 2006, 12:33

Postprzez magda_s » poniedziałek, 20 lis 2006, 15:48

ja się cieszę, że Trójka się poprawiła. W tamtym roku codzienna ramówka, muzyka, konkursy przypominaly komercyjne radia i komercyjna szmire. Od jakiego czasu jest lepiej :)
magda_s
użytkownik
 
Posty: 64
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez jon » wtorek, 21 lis 2006, 07:39

Rak - źle mnie zrozumiałeś - ktoś takl mówił o muzyce któa puszcza mann, nie o cąłej muzyce w trójce. Kóra jest najlepsza z wszystkich stacji w polsce - wg mnie.
Ostatnimi czasy zauwazyłem dużó polityki w "3" szczególnie po południu w tygodniu a w weekendy to juz przesadzają - szczególnie z rana. Fakt- to radio państwowe i partyjniacy musza dotrzeć do odbiorców, do których normalnie nie docierają - stad yto wszystko.
a słyszeliście o tym, ż ekilku dziennikarzy z "3" odeszło po tym jak pisowski zarząd wysłał i m liste polityków, któych moga zaprasac i listy pytań któe moga zadać?
jon
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 5 wrz 2006, 12:46


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron