Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez GP » niedziela, 4 mar 2012, 19:45

Addi napisał(a):O eNce słyszałem wiele złego - że często wiesza się sygnał albo że wysyłają jakieś monity za które żądają potem po 20zł.

Ja mam N od ładnych kilku lat i nie zauważyłem żadnej zwiechy sygnału, czy jakichś "monitów" :) Natomiast N wymaga perfekcyjnie ustawionej anteny, w przeciwnym wypadku można zapomnieć o komfortowym oglądaniu.
No i sam dekoder, przynajmniej w moim przypadku, raz na pół roku wymaga restartu, bo w pewnym momencie zaczyna reagować na pilota z dużym opóźnieniem...

Poza tym, nie mam uwag :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Arkon » niedziela, 4 mar 2012, 22:04

Ja też mam N od ponad roku i nie narzekam(oprócz multiroomu- koszmar!).
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 25 cze 2012, 18:51

Odświeżę trochę temat. Konczy mi się umowa neostrada z TV, czy jakoś tak. z 2 lata temu miałem najtanszy polsat i to mi starczało. Teraz generalnie ogladam sporadycznie w ogole TV. Co proponujecie? Jakieś programy w HD by stykły czasem. W 3D fajnie sie nawet oglada.Jak przeglądam oferty to mam dość :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 25 cze 2012, 18:55 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez GP » wtorek, 26 cze 2012, 08:03

Jeśli sporadycznie oglądasz telewizję, to może Telewizja na kartę? :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MatiMat » wtorek, 26 cze 2012, 08:48

Osobiście posiadam N-kę i jestem zachwycony wszystko w jak najlepszym porządku.
MatiMat
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 13 cze 2012, 17:15

Postprzez Bednarz » wtorek, 26 cze 2012, 08:51

Ja mam N i nie narzekam wszystko śmiga aż miło. Każdy i tak musi dobrać do swoich preferencji.Ja polecam N.
Bednarz
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 8 maja 2012, 11:07

Postprzez Del_Rey » środa, 27 cze 2012, 21:03

wezmę n-ke za 19.90 ;-)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez tren_d » poniedziałek, 31 mar 2014, 21:15

http://www.wykop.pl/ramka/1924740/nc-i- ... c-i-placz/

Szkoda bo oglądałem na Polsacie Sport. I nie fajnie tak traktować abonentów Cyfrowego Polsatu.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez davnbb » poniedziałek, 31 mar 2014, 21:54

tren_d napisał(a):http://www.wykop.pl/ramka/1924740/nc-i-ich-monopol-koniec-ekstraklasy-w-innych-stacjach-plac-i-placz/

Szkoda bo oglądałem na Polsacie Sport. I nie fajnie tak traktować abonentów Cyfrowego Polsatu.


W wyżej wymienionym temacie polecam http://weeb.tv (można wykupić dostęp na 3 dni i działa świetnie) lub http://www.soccer-live.pl/index.php i zainstalowanego SOPCASTA.
Liga mistrzów oraz bardziej popularne ligi (np. hiszpańska czy angielska) lecą tam w rewelacyjnej jakości HD (komentarz hiszpański lub rosyjski). Są tam obecne praktycznie wszystkie znaczące ligi świata (fajne mecze w stylu Hajduk-Dinamo czy też Crvena-Partizan nie do zobaczenia gdziekolwiek indziej) oraz inne dyscypliny (F1, rajdy, WTCC, żużel). Polska kopanina również się tam znajduje (łącznie z 1 ligą) ale jakość bywa gorsza - w każdym razie da się oglądać.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez admhejka » czwartek, 3 kwi 2014, 08:02

czytałem ostatnio o xxxxxxx dwaj bracia z ojcem to założyli i podobno wielkie pieniądze na tym robią. Trzeba mieć jednak świadomość, że jest to kradzież i prędzej czy później platformy cyfrowe będą chciały coś z tym zrobić. Ja mam Cyfrowy Polsat na dwa telewizory zasadniczo nie mam żadnych zastrzeżeń poza tym, że strasznie często blokują drugi TV i trzeba na chwilę kartę przekładać z głównego dekodera
Ostatnio edytowano czwartek, 3 kwi 2014, 08:07 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przekroczenie regulaminu w punkcie 5-tym.
Avatar użytkownika
admhejka
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 3 kwi 2014, 07:39

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez davnbb » czwartek, 3 kwi 2014, 15:53

admhejka napisał(a):czytałem ostatnio o xxxxxxx dwaj bracia z ojcem to założyli i podobno wielkie pieniądze na tym robią. Trzeba mieć jednak świadomość, że jest to kradzież i prędzej czy później platformy cyfrowe będą chciały coś z tym zrobić. Ja mam Cyfrowy Polsat na dwa telewizory zasadniczo nie mam żadnych zastrzeżeń poza tym, że strasznie często blokują drugi TV i trzeba na chwilę kartę przekładać z głównego dekodera

Firma jest na Cyprze i na razie nie ma możliwości aby coś im z tym zrobili. W razie czego mogą się przenieść do innego raju podatkowego i prawnego. Póki ceny platform cyfrowych są na poziomie europejskim a zarobki nie, to będą znajdowali klientów na swoje usługi. Aby móc oglądać wszystkie interesujące ligi musiałbyś wydać kilkaset złotych na abonamenty a i tak okaże się, że niektóre wydarzenia masz ekstra płatne w systemie pay per view. Oferta stacji też nie jest skalkulowana w optymalny sposób: aby mieć mecze w C+ muszę wziąć cały pakiet gdzie na połowie kanałów co chwila są powtórki. Jak coś oglądniesz w weekend (czy film czy też mecz) to możesz być pewien, że do końca tygodnia będzie to widział w TV. Gdyby dawali weekendowy dostęp do meczów za te 4-5 zł to zwiększyliby sprzedaż i nikt by nie kombinował z telewizją przez neta.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez Arkon » czwartek, 3 kwi 2014, 23:13

Nie przesadzajmy z tak wysoką ceną nc+, za kilkadziesiąt złotych można mieć dostęp do najlepszych meczów piłkarskich, nba i dobrych filmów. Ja np. płacę 69 zł za Universe+ Canal+HBO i Cinemax, do tego dobry dekoder z nagrywarką. Na pewno jest to tańsza opcja niż Vectra, gdzie za sam Canal+ trzeba zapłacić 50 zł. O CP mam jak najgorsze zdanie- mierna oferta i wcale nie taka tania.
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez majster_jk » piątek, 4 kwi 2014, 12:19

Należy wspomnieć również o jakości Cyfrowej Vectry. Jest ona słaba. Kanały HD da się oglądać, lecz kanały SD nie są już takie ''piękne'' Lepsza jakość wizualna jest już z DVBT niż z dekodera Vectry.

Arkon, pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
majster_jk
użytkownik
 
Posty: 178
Na forum od: 14 lis 2006, 23:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez davnbb » piątek, 4 kwi 2014, 14:56

Arkon napisał(a):Nie przesadzajmy z tak wysoką ceną nc+, za kilkadziesiąt złotych można mieć dostęp do najlepszych meczów piłkarskich, nba i dobrych filmów. Ja np. płacę 69 zł za Universe+ Canal+HBO i Cinemax, do tego dobry dekoder z nagrywarką. Na pewno jest to tańsza opcja niż Vectra, gdzie za sam Canal+ trzeba zapłacić 50 zł. O CP mam jak najgorsze zdanie- mierna oferta i wcale nie taka tania.

Na jednej platformie nie masz wszystkich lig. Z tymi dobrymi filmami też jest tak, że tłuką je po premierze przez cały tydzień. Alternatywą byłaby możliwość samodzielnego komponowania listy kanałów: biorę BBC, Discovery, sportowe a nie chcę całej reszty chłamu, który jest w tzw. pakietach podstawowych (od MTV zaczynając a kończąc na jakiś TVP seriale). Wtedy na rynku utrzymałyby się kanały, które proponują coś sensownego a ludzie nie musieliby przepłacać za kanały, których i tak się nie ogląda.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez Arkon » piątek, 4 kwi 2014, 17:33

A jakich lig piłkarskich brakuje w nc+? W samym Canal+ jest angielska, hiszpańska, włoska, francuska i polska, do tego Liga Mistrzów i Liga Europejska, w Eurosporcie 2 masz Bundesligę. To czego jeszcze brakuje?
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron