Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.bielsko.biala.pl/forum/

Dolina Rospudy.
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=76735
Strona 1 z 1
Autor:  che givera [ niedziela, 11 lut 2007, 18:22 ]
Tytuł: 

Jeśli chcecie w przyszłości żyć w normalnym kraju, gdzie ocalały jeszcze resztki zdrowej przyrody, jeśli nie chcecie pozostawić swym dzieciom i sobie na starość, kraju pełnego śmieci, zatrutych jezior i wspomnień dawnej piękności, to poświęćcie chwilę czasu i podpiszcie te dwie petycje, a zwłaszcza pierwszą z nich.
Nasi decydenci-ignoranci, nie patrząc dalej niż czubek własnego nosa, przeszli nie tylko samych siebie, ale pod względem arogancji zapędzili w kozi róg nawet karykatury dawnych carskich urzędników. Nie bacząc na protesty i prawo, kierując się interesem wąskiej grupy osób, chcą zniszczyć największe skarby polskiej przyrody. Skarby tak wielkie, że nie godził się ich niszczyć nawet car, ani führer. Jest to ważne tym bardziej dlatego, że jeśli niczego w tej sprawie nie zrobimy, to dewastacja naszego polskiego środowiska ruszy na całego.

www.darzbor.v24.pl/vb/index.php
Autor:  darqi [ poniedziałek, 12 lut 2007, 09:02 ]
Tytuł: 

W normalnym świecie - normalie można się poruszać po kraju....
Autor:  Pedros [ poniedziałek, 12 lut 2007, 10:33 ]
Tytuł: 

Bez szacunku dla ludzi i przyrody nie dam rady długo żyć. Nie rozumiem decyzji o budowie drogi akurat w tym miejscu. Nie można jej przesunąć po za obszar tak cennej przyrody? Napewno można tylko niektórzy nie chcą.
Autor:  darqi [ poniedziałek, 12 lut 2007, 11:30 ]
Tytuł: 

Zgadzam się w 100%, że powinno się to przsunąć gdzieś "obok" ale dlaczego dopiero ten cały szum po zatwierdzeniu wszystkich decyzji zwiazanych z budową ? Czy w tym kraju się wszystko załatwia od "dupnej" strony? :/
Autor:  Pedros [ poniedziałek, 12 lut 2007, 11:50 ]
Tytuł: 

Masz racje Dargi. Bo to "dupny" kraj.
Autor:  wuzel [ poniedziałek, 12 lut 2007, 19:59 ]
Tytuł: 

Taaaaak A my dalej będziemy jeździć po polnych drogach
Autor:  darqi [ poniedziałek, 12 lut 2007, 20:22 ]
Tytuł: 

...i dziwić że że co bogatsi kupują helikoptery ;)
Autor:  novy [ wtorek, 20 lut 2007, 20:26 ]
Tytuł: 

Ciekawi mnie zaciętość pomysłodawców i chęć realizacji za wszelką cenę. Kary wyznaczone przez UE będą wielomilionowe (jak czytamy w relacjach z Brukseli). Ale łatwo jest wydawać nie swoje pieniądze. Część na Katedrę, część na podgrzanie chodników a część na kary a szpitale będą zamykane ! Szlag mnie trafia.
Autor:  darqi [ wtorek, 20 lut 2007, 21:31 ]
Tytuł: 

Ja mam tylko nadzieję, że się opamietają i przyjdą po rozum do głowy .... durnie ! Szkoda tylko tych juz zmarnowanych bezpowrotnie pieniędzy :/
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1