Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.bielsko.biala.pl/forum/

Auta z żywiecką rejestracją
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=76970
Strona 1 z 1
Autor:  B_B [ poniedziałek, 30 kwi 2007, 08:58 ]
Tytuł: 

Czy tylko ja mam wrażenie, że samochodami z żywiecką rejestracją kierują wariaci?
Wrażenie to odnoszę od dłuższego czasu i wciąż się ono potęguje. To szaleństwo jakieś jest, ale jak widzę, że ktoś się "ryje" przy zwężeniu, wyprzedza, by ostro hamować przed właśnie zmieniającymi się światłami, objeżdża mnie bezczelnie gdy zatrzymuję się przed przejściem dla pieszych przy szkole podstawowej (dwukrotnie zrobiło to bordowe Daewoo SZY 38..), jedzie prosto pasem przeznaczonym dla skręcających w lewo itp., to w 99% przypadków jest to "żywczok" typu SZY lub BOG.
Czy to tylko moje obserwacje?
Autor:  darqi [ poniedziałek, 30 kwi 2007, 09:21 ]
Tytuł: 

Ja mam (niestety) podobne wrażenie - b.często buraki w Golfach II lub strych BMW zwracają moją uwagę jadąc w opisany powyżej sposób :/ Nagminne wyprzedzanie prawą stroną, na przejściach dla pieszych, i kilkakrotnie burak mając zieloną strzałkę o mały włos by mnie stratował na przejściu dla pieszych. Chyba zacznę nosić kamienie w kieszeniach ale nie do "puszczania kaczek" na wodzie.....
Autor:  Barth [ poniedziałek, 30 kwi 2007, 11:32 ]
Tytuł: 

Nie generalizujmy - co prawda, jeżdżący ulicą Żywiecką, tworzą nowy styl jazdy (także KOS na tablicy wywołuje niechęć - często usprawiedliwioną) ale i Bielszczanie mają duże "zasługi". Niedawno podczas trasy Kraków-BB i obserwacji różnych odbiorców inwektyw, pierwsze miejsce zajął kierowca malucha na bielskich rejestracjach robiący "wejście w zakręt z poślizgiem" na skrzyżowaniu Słowackiego i Sienkiewicza. Cud że nie poturlał się w dół aż do Orkana.
Autor:  keti [ wtorek, 1 maja 2007, 11:28 ]
Tytuł: 

hallo, darqi:) a co Ci przeszkadza "stare BMW"? W końcu to nie samochód winny tylko jego tępy właściciel. A myślisz, że kierowcy np"nowych Renówek czy Peugotów" to jeżdżą lepiej? Tym to dopiero na ambicje się rzuca, gdy wyprzedza ich np."stare BMW..."

pozdrawiam KETI - właścicielka "starego BMW"
Autor:  GP [ wtorek, 1 maja 2007, 20:43 ]
Tytuł: 

Ja na szczęście rzadko napotykam kierowców z Żywca na swojej drodze, ale jak już się jakiś trafi, to faktycznie czasami zdarzają się jakieś dziwne ewolucje... Ale niektórzy Bielszczanie pokazują jeszcze gorsze zachowanie na drodze, także się to trochę równoważy ;).
Według mnie najgorsi są jednak kierowcy drogich "terenówek" i beemek - taki to się pcha wszędzie, myśli, że jest panem drogi, a przepisy ma w d..... :cool:
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1