Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Szyndzielnia

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez GP » środa, 25 lip 2007, 20:30

Pedros, tylko możliwość karania pajaców na motorach jeżdżących po górach/lesie na podstawie zrobionego zdjęcia nic nie da, ponieważ większość (jeśli nie wszyscy) z nich ma pozdejmowane lub pozakrywane tablice rejestracyjne, na których podstawie można by ich ewentualnie ukarać.

P.S.
Pozdrawiam piechura - wygląda na to, że mamy wspólną pasję - góry! :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pedros » czwartek, 26 lip 2007, 08:57

do administrator/ właśnie wczoraj wieczorem na TV Vectra był program o motorach i kładach na szlakach górskich. Wypowiadała się ze strony Policji pani Jurasz. W takiej sytuacji należy wykręcić 997 i podać gdzie grasują tacy idioci. Sam kiedyś podawałem nawet numery rejestracyjne takich pajaców.
Nie wiem czy te pozdrowienia dla mnie czy dla sebastiana ale na wszelki wypadek równiez pozdrawiam:) A góry to mega pasja. A fotki w górach to mega mega pasja;))
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » czwartek, 26 lip 2007, 09:59

Pedros - no to będę już wiedział, jak skutecznie reagować :)
Oczywiście, to do Ciebie było! W moim przypadku robienie fotek w górach, to również ogromna frajda :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez korn » niedziela, 29 lip 2007, 20:02

j też nie byłam na Szyndzielni w SZczyrku he he
korn
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 15 sty 2007, 22:42

Postprzez olek » poniedziałek, 30 lip 2007, 20:01

Sebastian,
ja podejrzewam, ze ty dokonujesz wpisow na tym forum, zeby uzyskac jakies punkty... Udowodnij, ze tak nie jest, jesli masz czas...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pedros » środa, 1 sie 2007, 09:49

Sebastian z Ciebie to musi być wyborny piechur jak na Szyndzielni nie byłeś.
GP/ ja preferuje totalne "wyrypy" po 10-12 godzin na szlaku:))) to jest przyjemne:))
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » środa, 1 sie 2007, 13:07

Pedros napisał(a):GP/ ja preferuje totalne "wyrypy" po 10-12 godzin na szlaku:))) to jest przyjemne:))

No to tutaj się troszeczkę różnimy ;). Ja głównie uprawiam "marszobiegi", najczęściej na Szyndzielnię i raczej niezależnie od pogody. Także czasami też jest niezła "wyrypa" :D. Zwłaszcza zimą - przecieranie szlaku, po kolana w śniegu (albo i głębiej) :)
Na dłuższe wyprawy się raczej nie wybieram, bo po pierwsze - nie mam z kim, po drugie - nie mam kiedy, a po trzecie - w naszych okolicach chyba trudno o takie szlaki, po których można iść te 10-12 godzin. Oczywiście mam na myśli szlaki, które są ładne i ciekawe, a więc nie takie, które łączą się np. w Szczyrku, na asfaltowej drodze...

Pozdrawiam :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pedros » czwartek, 2 sie 2007, 07:37

to fajnie Sebastian ale jak nie możesz trafić na Szyndzielnie to w Alpach życzę dużo dużo szczęścia. No i wykup ubezpieczenie:)
GP/ w naszej okolicy wbrew pozorom nie trudno o takie szlaki. Dobrym przykładem jest Beskid Żywiecki i Śląski z tych bliższych pasm.
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » czwartek, 2 sie 2007, 11:41

Hmmm... W Śląskim nie znam takiego szlaku, po którym bym mógł sobie maszerować 10 godzin. Chyba, że kilka razy z góry na górę ;). Możesz podać jakiś przykładowy szlak?
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez olek » czwartek, 2 sie 2007, 14:27

Pedros napisał(a):to fajnie Sebastian ale jak nie możesz trafić na Szyndzielnie to w Alpach życzę dużo dużo szczęścia. No i wykup ubezpieczenie:)

Pedros, trafna uwaga z tym ubezpieczeniem :)

Tez zauwazylem pewne nierozgarniecie czy niezdarnosc u Sebastiana, tez napawa on mnie niepokojem, a dla potwierdzenia przytaczam "dziela zebrane" Sebastiana na temat gor i Szyndzielni: :))

*ja jeszcze nie byłem na szyndzielni*

*a jak można dojechać na szyndzielnie bo niewiem nie byłem tam i niewiem jak tam trafić*

*che givera a jak autem tam sie dostać bo niechce ni sie autobusem jechać*

*a czy ja dałem temat że mi się niechce chodzić pieszo tylko pytałem jak dojechać pod szyndzielnie a pozatym ciągle chodze po górach i nie jestem leniem*

*ja też lubie po górach chodzić*

*korn może sie wybierzesz ze mną na szyndzielnie bo dalej niewiem gdzie jest szyndzielnia*

*ja chodze po alpach tych włoskich i austryjackich*

Sebastian, jestes komikiem z zawodu?
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pedros » czwartek, 2 sie 2007, 15:11

Z zawodu polityk czyli komik a z zamiłowania alpinista:)))))
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pedros » czwartek, 2 sie 2007, 15:13

GP/ hmmm nie jestem pewien ale jak wystarujesz np z Buczkowic na Skrzyczne a potem "ciśniesz" na Baranią i dalej w stronę Stożka to chyba w 10 godzin nie dojdziesz:) Może się myle dawno tam nie byłem ale traska jest dość długa. Jeszcze raz mówie pewny nie jestem ale sprawdze na mapie i napisze.
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » czwartek, 2 sie 2007, 16:20

Oooo, zapowiada się ciekawie! Będę się musiał "przelecieć" i - jak to mówią - obadać sprawę :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pedros » piątek, 3 sie 2007, 10:02

No nie mów że nie wiedziałeś że są szlaki o takiej długości w okolicy?
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » piątek, 3 sie 2007, 23:10

Ten konkretny jakoś mi nie przyszedł do głowy :/
Natomiast do tej pory nie miałem okazji znalezienia jakiegoś ciekawego (!) szlaku, który by mnie zadowolił, no i oczywiście zajął na te 10, czy 12 godzin :(.
Bardzo mi się podoba trasa (dość popularna, jak sądzę) Wapienica -> Dębowiec -> Szyndzielnia -> Klimczok -> Błatnia -> Wapienica (jeśli chcemy dojść do tego samego miejsca, mając np. samochód na parkingu) lub Jaworze (PKS).
Za każdym razem się zachwycam różnorodnością szlaku (w sensie widoków), tylko niestety jest stosunkowo krótka... :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości

cron