Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

teletubisie to geje?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Barth » piątek, 1 cze 2007, 12:01

miro napisał(a):Barth. Panikujesz jak stara baba na jarmarku, nie ja zaczalem ten watek, a tym bardziej nie pisze pod twoje poglady. W kazdym jednym poscie w tym watku biadolisz, przekrecasz fakty i ponizasz inaczej myslacych niz ty. Jadnakze jednym solidnym kontrargumentem nie mozesz sprostac wlasnej bezsensownej paplaninie.

Drogi Miro - wydaje mi się że coś ci się poplątało - zarówno z moim panikowaniem, biadoleniem i przekręcaniem faktów - nie mówiąc o poniżaniu inaczej myślących (i to jeszcze ma się dziać w tym właśnie wątku) - o tym czy mogę sprostać jakimś kontrargumentom możemy później podyskutować choć nadal nie widzę w tym argumentu że jeśli jacyś geje uznali tinky winky za swój symbol to czyni go automatycznie gejowskim.
Być może się mylę i wszystkie te zarzuty przez ciebie stawiane są prawdziwe - problem w tym że oprócz twego słowa nie widzę nawet poparcia choćby w cytatach. Dlatego więc dojdę do punktu w którym pewnie ciebię znów obrażę - lecz muszę to napisać - piszesz bzdury.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez wuzel » piątek, 1 cze 2007, 15:57

A ja napiszę tak. Mój syn za miesiąc skończy 2 lata i widząc Teletubisie wrzeszczy z radości a od telewizora można go tylko odciągnąć siłą. Mam serdecznie w nosie to czy Tinky jest pedałem, biseksualistą czy też kimś innym. Moje dziecko jest zachwycone z tej bajki i dopóki tak będzie doputy bajka będzie mieć pierwszeństwo nad wszytskimi innymi pokazywanymi w TV. Zapomniałem napisać że mój syn kiedyś ubierał buty "na szpilce" mojej żony. To już wpływ Tinkiego czy może powinienem już malucha kierować do psychologa?
Ostatnio edytowano piątek, 1 cze 2007, 16:05 przez wuzel, łącznie edytowano 1 raz
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez miro » piątek, 1 cze 2007, 16:30

Dobre wuzel. A kiedy syn bedzie wrzeszczal z radosci palac trawke i mordujac male kotki, to pewnie bedziesz mu podkladal wiecej, aby tylko go uszczesliwic.
Skoro masz to wzystko w nosie, to po co biadoleniem otworzyles ten watek?

PS
Do psychologa tez powinienes sie przejsc, to moze Ci wytlumaczy, ze dziecko do 3 roku zycia nie powinno ogladac zadnej TV.
Ostatnio edytowano piątek, 1 cze 2007, 16:52 przez miro, łącznie edytowano 1 raz
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez wuzel » piątek, 1 cze 2007, 17:22

Może i odwiedziny u psychologa pozwoliłyby mi inaczej spojrzeć na otaczający mnie świat, ale wlepiłem tu ten wątek nie z powodu tego żeby na ten temat biadolić tylko zareagowałem na ten artykuł tak jak większość europarlamentu. Z ogromnym uśmiechem na twarzy. Kotka w domu mam i jak na razie nie zauważyłem żadnych zwyrodnialczych ruchów mojego syna wględem tego zwierzęcia, więć mam podstawy ku temu by wierzyć że tak pozostanie. Zastanawia mnie tylko co ma Teletubiś do trawki, albo do maltretowania zwierząt? Prawdą jest że nie powinno się uzależniać dzieci od tv ale jakim cudem miałbym to wyegzekwować skoro maluch nie odstępuje mnie przez cały czas w którym jesteśmy razem a Teleexpress i dziennik wieczorny nadają w godzinach kiedy on jeszcze nie ma zamiaru spać?
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez miro » piątek, 1 cze 2007, 17:52

Ani ja, ani nikt z zadzacych nie powinien wsadzac nosa w wychowanie dzieci, to fakt. Rodzice jednak powinni byc uprzedzani o podkontekstach plynacych z programow telewizyjnych. Kiedy zostawiasz samo dziecko przed TV powinienes byc pewien, ze bajka to bajka, a nie pranie muzgu u najmlodzszych. Jest wiele edukacyjnych programow dla dzieci, bez podkontekstow, chocby Sesame Street i Mister Rogers, nie wiem czy dostepne w Polsce.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez klemens » piątek, 1 cze 2007, 18:23

Tinky Winky to TW. Powinno się go zlustrować.
klemens
użytkownik
 
Posty: 522
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » wtorek, 5 cze 2007, 17:16

Ciąg dalszy nastąpił:

http://www.stopzboczonymbajkom.za.pl
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez miro » wtorek, 5 cze 2007, 18:35

Oj cieniutki jestes che. Na takie prowokacje stac tylko Polskich komunistow?
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez wuzel » wtorek, 5 cze 2007, 20:20

No i dowiedziałem się że jestem komunistą :( Popieram akcję. Tak być nie może i robię to z uwagi na oczywiste dobro mojego dziecka
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » wtorek, 5 cze 2007, 21:44

miro. Zaczynasz "gonić w piętkę".
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez alexy » piątek, 8 cze 2007, 08:59

wuzel napisał(a):No i dowiedziałem się że jestem komunistą :( Popieram akcję. Tak być nie może i robię to z uwagi na oczywiste dobro mojego dziecka

Wiesz ja też mam na uwadze dobro mojego dziecka, ale idąc tym tropem zawsze i we wszystkim znajdzie sie coś, co by można było uznać za niegodne/niewłaściwe dla naszych dzieci.
A banany Twoje dziecko je? Bo co niektórym banan kojrzy się z ....(penisem), dasz coś takiego dziecku do zjedzenia?
Głupota co poniektórych sięga już zenitu, no ale cóż, przykład idzie jak wiadomo z góry...
Ostatnio edytowano piątek, 8 cze 2007, 09:00 przez alexy, łącznie edytowano 1 raz
alexy
użytkownik
 
Posty: 85
Na forum od: 12 mar 2007, 19:18

Postprzez wuzel » piątek, 8 cze 2007, 09:05

alexy/ ale ja to pisałem z ironią. Wielką ironią!!! Nie zauważyłaś?
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez alexy » piątek, 8 cze 2007, 09:27

sorki, nie wyspałem się i niepotrzebnie Ciebie zacytowałem, przepraszam

nie mniej jednak mojego zdania/opini nie wycofuję, bo ideanie pasuje mi do
http://www.stopzboczonymbajkom.za.pl/
wierzę, że są ludzie co tak uważają jak tam jest w tym artykule i żal mi jest ich strasznie...

wuzel, i tego już nie bierz do siebie;), bo nie zauważyŁEM
Ostatnio edytowano piątek, 8 cze 2007, 09:31 przez alexy, łącznie edytowano 1 raz
alexy
użytkownik
 
Posty: 85
Na forum od: 12 mar 2007, 19:18

Postprzez wuzel » piątek, 8 cze 2007, 09:33

łam, łem - co za różnica :)
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez alexy » piątek, 8 cze 2007, 09:36

wuzel napisał(a):łam, łem - co za różnica :)

Dla Ciebie żadna, dla mnie ogromna...
ale to tak poza tematem, pozdrawiam alexy

"Widac, ze sie mylilem... uwazaj na banany alexy."
no tak, banany są wszędzie... :)
Ostatnio edytowano piątek, 8 cze 2007, 09:38 przez alexy, łącznie edytowano 1 raz
alexy
użytkownik
 
Posty: 85
Na forum od: 12 mar 2007, 19:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron