Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

znajdź dawnych znajomych

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez slawekbr » czwartek, 24 sty 2008, 13:01

a teraz na poważnie... skoro nie zrozumiałeś że wcześniejsze zdanie to żart...twoja sprawa.
Mogę cię wysłać nawet do anabaptystów.A skoro miałeś jakieś miłe doświadczenia z dominikanami możesz się nimi podzielić.
Czy ja dopinam czy nie,to już nie ma żadnego znaczenia.Ważne jest tylko to,jakie ty nadasz znaczenie temu co przeczytałeś.
Feedback jednak był z twojej strony więc pewną granicę przekroczyłeś.Ale o nic więcej nie proś.(wchodzić z kimś w polemikę,a mieć do kogoś żal o coś to dwie różne sprawy.Aż tak wyjątkowy to nie jesteś.A tutaj to jesteś tylko tekstem.)
Tyle ode mnie.W tym temacie.
Pozdrawiam cieplutko
slawekbr
użytkownik
 
Posty: 210
Na forum od: 17 kwi 2007, 09:50

Postprzez Barth » czwartek, 24 sty 2008, 14:23

To tylko krótkie pytanie - żartem miałoby być tylko zdanie o szybszym internecie? Czy także to coś później napisał po twych słowach "a teraz poważnie" - bo wydaje mnie się że do tego głównie się odnosiłem w swoim komentarzu. I jeśli sam nie umiesz się sensownie wycofać z tego że obsmarowywujesz kogoś przypisując mu jakieś żale, niezadowolenie czy pomyje(?) tylko dlatego że obiektywnie wskazuje POWAŻNĄ wadę serwisu to proszę nie insynuować znów i przekraczam jakieś granice. Tłumaczenie swojego stanowiska czy opinii miało na celu przybliżenie ci do zrozumienia powodów i celów tej krytyki a także uzmysłowić że nie jestem byle laik powtarzający zasłyszaną opinię. Jeśli nawet tej odrobiny dobrej woli nie potrafisz uszanować wnioskuje że rzeczywiście nie ma szans na polemikę - tu, teraz i może nawet nie w przyszłości. I proszę - nie pisz że to ostatnie też żartem było gdyż zawiewa to tym że "... trzeba się trochę znać na retoryce i trzeba cały kontekst widzieć ..."
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez Pedros » poniedziałek, 4 lut 2008, 11:38

NIektórym sie ten portal pomylił chyba z tablicą reklamową. Jak widze po 40 zdjęć jednej osoby przed domem, przed autem, przed nowym telewizorem, na wczasach w Grecji itd to chyba coś nie tak z główką. To chyba ma służyć odnalezieniu znajomych ze szkoły?
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez slawekbr » poniedziałek, 4 lut 2008, 14:24

Typowy Barth. Ma racje i nie... :) :)
"I jeśli sam nie umiesz się sensownie wycofać z tego że obsmarowywujesz kogoś przypisując mu jakieś żale, niezadowolenie czy pomyje(?) tylko dlatego że obiektywnie wskazuje POWAŻNĄ wadę serwisu to proszę nie insynuować znów i przekraczam jakieś granice"
To czy jakakolwiek wypowiedź w twoim kierunku jest pomyjem,czy konstrukem,zależy tylko od ciebie.A skoro widzisz tylko pomyje to masz problem z samoakeptacją.
Papa
slawekbr
użytkownik
 
Posty: 210
Na forum od: 17 kwi 2007, 09:50

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości