Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

znajdź dawnych znajomych

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez ociec » poniedziałek, 8 paź 2007, 12:05

Znalazłem w sieci ciekawą stronę: http://nasza-klasa.pl/
Polecam.
Avatar użytkownika
ociec
użytkownik
 
Posty: 154
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez buba » poniedziałek, 8 paź 2007, 18:27

super stronka, byłam, widziałam, zalogowałam się.Polecam
buba
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 3 sie 2007, 17:35

Postprzez Majora » poniedziałek, 8 paź 2007, 18:30

A ja juz znalazlem kumpli z technikum-super to ociec
Majora
użytkownik
 
Posty: 196
Na forum od: 9 gru 2006, 17:49

Postprzez NECIA1605 » poniedziałek, 15 paź 2007, 13:27

JA TEż SIE JUż ZALOGOWAłAM:)
Avatar użytkownika
NECIA1605
użytkownik
 
Posty: 65
Na forum od: 12 gru 2006, 16:29

Postprzez jana » poniedziałek, 22 paź 2007, 22:50

stronka extra poszła fama , moi znajomi i bracia juz sie wkręcili
jana
użytkownik
 
Posty: 39
Na forum od: 21 wrz 2007, 08:59

Postprzez GP » poniedziałek, 22 paź 2007, 22:51

A ja nie znalazłem nikogo znajomego :(. Widać do mało popularnej szkoły chodziłem ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez KRZYSZTOF T » poniedziałek, 22 paź 2007, 22:52

Strony nie widziałem ale czytałem że właściciel został już milionerem.
KRZYSZTOF T
użytkownik
 
Posty: 125
Na forum od: 5 gru 2006, 10:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez jana » wtorek, 30 paź 2007, 15:18

ociec napisał(a):Znalazłem w sieci ciekawą stronę: http://nasza-klasa.pl/
Polecam.

no to narobiłeś ociec! odmieniłeś moje życie a i mojej rodzinie. moje bo towarzysko już bogate rozhulało sie na maxa a rodzinie bo głodna chodzi, przez to moje życie towarzyskie.
Kumpele po 17 latach sie skumały lodzio-miodzio
jana
użytkownik
 
Posty: 39
Na forum od: 21 wrz 2007, 08:59

Postprzez krzysksy » środa, 31 paź 2007, 09:29

Ja tez sie tam wpisze, ale z tego co widzialem jeszcze ta strona nie jest jeszcze tak populana jakby sie chcialo.Poczekamy.
krzysksy
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 14 wrz 2006, 15:40

Postprzez PinkDot » wtorek, 6 lis 2007, 20:17

Kurcze, fajna ta stronka, bo też znalazłam starych znajomych, nawet z podstawówki, nie widzianych jakieś 15 lat hehe
PinkDot
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 6 lis 2007, 19:08
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez tren_d » środa, 23 sty 2008, 00:27

miliony ludzi zalogowanych, Polacy ciągną do ludzi a widać to w tych milionach ludzi zalogowanych strona bardzo pozytywnie oddziałowująca na ludzi tak uważam, tyle nowych znajomości zawiązanych tyle starych odnowionych tyle przyjaźni odnowionych a może nawet tyle miłości. Tyle ludzi może nawet dzięki tej stronie przestało być samotnymi bo odnaleźli kogoś. Strona jednocząca Polskę bez dwóch zdań.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Barth » środa, 23 sty 2008, 18:26

Na mnie nie działa pozytywnie. Czas reakcji na cokolwiek jest co najmniej frustrujący - za czasów modemu tak się surfowało - choć wtedy administratorzy i webmasterzy starali się optymalizować strony aby jak najlepiej działały. Można by jeszcze dołożyć parę minusów do funkcjonalności ale po co.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez slawekbr » środa, 23 sty 2008, 19:05

Mam idealne rozwiązanie...proszę sobie załatwić szybszy interner...
a teraz na poważnie...Skoro widzisz tylko problemy,to nie nakręcaj nimi innych ludzi.Mogą sobie nie życzyć.

Po drugie...można założyć nowy temat,pt: np minusy na portalu nasza-klasa.pl Wtedy ty i tobie podobnej maści będziecie wypłakiwać swoje żale i niezadowolenia i własne pomyje...
slawekbr
użytkownik
 
Posty: 210
Na forum od: 17 kwi 2007, 09:50

Postprzez GP » czwartek, 24 sty 2008, 11:26

Moim zdaniem portal ma zarówno wady, jak i zalety. Zalety zostały już wyżej wymienione. Natomiast do wad należy bardzo wolne działanie (jak zdążył już zaznaczyć Barth), co jest dosyć zrozumiałe ze względu na ogromne obciążenie serwerów i łącz. Natomiast największą obawę budzi we mnie chęć zdobycia tak ogromnej bazy danych, przez ludzi niepowołanych. Póki co reklamy są już rozsyłane przez cwaniaczków, którzy się tylko w takim celu tam rejestrują. Ale kto wie, czy ktoś, kiedyś naszej-klasie nie podkradnie bazy danych, ze wszystkimi mailami, numerami telefonów?
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Barth » czwartek, 24 sty 2008, 12:48

slawekbr napisał(a):...

Widzę że nadal masz jakiś żal do mnie - choć tym razem mnie szczerze ubawiłeś. Szybszy internet? Po co - to nie jest problem w ładowaniu się strony tylko w odpowiedzi na zapytanie. Nie pomoże 2, 4 ,8 megabitowe łącze gdyż to nie grafikę i stronę powoli ładuje. To tak jak w tym kawale o kobiecie która kupiła sobie (cały) internet.
Problemy, żale, niezadowolenie i pomyje? Drogi Sławku - sami pracownicy i właściciele portalu podczas ostatniego kryzysu (przed opłaceniem lepszych serwerów) opowiadali w telewizji o tonach emaili od użytkowników które nie były bynajmniej dyplomatyczne. Po nowych zakupach jest lepiej gdyż można się dostać na stronę ale i tak się to zatka znów przy ich wzroście użytkowników - zwłaszcza że "zapas" przepustowości jest taki jaki widzimy. Na całe szczęście nikomu nie chce się jeszcze szkodzić tej stronie żadnymi floodami czy ddosami. Też do czasu. Nakręcam innych ludzi? A jak się to robi - gdyż sam nie wiem, w żadnej sekcie nie byłem. Może mnie to wytłumaczysz, czy też wyślesz mnie do kolegów dominkanów?
I ostatnie - jesteś nikim innym tylko zwykłym użytkownikiem, więc możesz sobie tylko chcieć abym sobie zakładał osobne wątki, co jest i tak niezbyt zgodne z sposobem funkcjonowania forów dyskusyjnych gdyż DUBLUJE się wątki i dyskusje. I jedynie gdy przekroczę jakiś punkt netykiety możesz oczekiwać jakiegoś, (podkreślam) dobrowolnego zachowania ode mnie.
I jeśli masz jakieś konkretne żale, zażalenia czy pytania - chętnie odpowiem. Na głupie pytania czy insynuacje niestety nie odpowiem gdyż żaden honor czy przyjemność uczestniczyć z tobą w "flame". I proszę - jak już zamierzasz dopinać komuś jakieś przymiotniki i inne określenia - PROSZĘ nie mierz swoją miarą.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości