Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Telefon - numer zastrzeżony.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez GP » wtorek, 16 paź 2007, 23:27

olek, ale pomiędzy "ukrytym" rozmówcą telefonicznym, a gościem w pończosze jest zasadnicza różnica. Przez telefon Cię nikt nie zastrzeli, nie pobije itd., co w przypadku zamaskowanego gościa jest wysoce prawdopodobne... Poza tym nikt Cię nie zmusza do prowadzenia konwersacji telefonicznej. Jeśli osoba "ukryta" okaże się kimś niemiłym lub niepotrzebnie zabierającym Twój cenny czas, możesz się po prostu rozłączyć i masz problem z głowy.
Ja tam sie nie boję odebrać telefonu, gdy dzwoni do mnie "numer zastrzeżony", a nie jestem żadnym Rambo :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » środa, 17 paź 2007, 08:47

GP napisał(a):Przez telefon Cię nikt nie zastrzeli, nie pobije itd., co w przypadku zamaskowanego gościa jest wysoce prawdopodobne...

GaP :A jak Ci taki "zastrzeżony" zdąży powiedzieć nim sie rozłączysz, że cię zgwałci, a zonie zagipsuje, to zburzy twój spokój wewnętrzny i biedziesz nerwowo spał :) i bedziesz sie nerwowo wieczorami rozglądał, by ktoś w ciemnej bramie
z nienacka nie "naraził na szwank twojej intymnej nietykalności cielesnej";), a, i co?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez GP » środa, 17 paź 2007, 11:14

Del_Rey - no to wtedy byłbym trochę do przodu, bo bym przynajmniej wiedział co mnie czeka, a tak, to bym się nawet nie spodziewał, jakby mnie ktoś zaszedł od tyłu ;).
Poza tym, jakby mi ktoś groził, to bym to po prostu zgłosił na policję i "zastrzeżony" już by nie był taki zastrzeżony...

A nerwowe sny i tak mam, więc żadna to dla mnie różnica :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez olek » środa, 17 paź 2007, 21:29

Ten kto sie kryje, na przyklad za numerem zastrzezonym, jest zazwyczaj sprytniejszy, moglby mnie przechytrzyc, wole miec do czynienia tylko z otwartymi i szczerymi naiwniakami, takimi jak ja sam. :)
Ale masz racje GP, porownanie z ponczocha bylo mocno przesadzone, troche prowokacyjne...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » środa, 17 paź 2007, 22:41

Nie ma to jak dobra prowokacja :)
A wracając jeszcze do numerów zastrzeżonych, to kiedyś sam miałem taki właśnie numer i nigdy mi się nie zdarzyło, aby ktoś nie odebrał, jak do niego dzwoniłem... Potem jednak "odstrzegłem" sobie numer, żeby mnie znajomi poznawali, jak do nich dzwonię :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez miro » czwartek, 18 paź 2007, 03:42

Nie wiem jak w Polsce, ale w Stanach numer zastrzezony to taki, ktorego nie mozna zapisac w telefonicznej ksiazce i tyle. Nr. takiej osoby nadal wyskakuje na Caller ID dopoki sam nie zablokuje tego we wlasnych ustawieniach, zazwyczaj przed telefonowaniem naciskajac na * i jakis tam #.
Niektorzy pomylili sobie koncepcje tego servisu.
Jeden i jedyny powod tego servisu jest unikanie niepozadanych rozmow i tyle.
Ci ktorym natreci nie przeszkadzaja nie musza z tego korzystac.

Ciekawy jestem czy w Polsce jest opcja blokady sztucznie zablokowanych tel #, gdyz u nas jest to od dawna. Mozna tez samemu blokowac indywidualne tel #.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez garnoo » czwartek, 18 paź 2007, 23:55

ja odbieram wszystkie, nikt nie dzwoni i nie robi sobie jaj (moze mam powazniejszych znajomych), wiele firm i zakladow ma numery zastrzezone... nawet gdy matka do mnie dzwoni to zazwyczaj z numeru zastrzezonego...
nie wyobrazam sobie robic takie szopki zeby ich nie odbierac :)
garnoo
użytkownik
 
Posty: 83
Na forum od: 21 mar 2007, 20:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez olek » piątek, 19 paź 2007, 08:01

Garnoo, wynika, ze idziesz z pradem rzeki, poddajesz sie bezwolnie naturalnemu biegowi rzeczy... Jestes osoba pasywna, bierna.
Niestety, nie nadawalbys sie do partii Karola Marksa, ktory w swym mlodzienczym wieku powiedzial: "Dotychczas to filozofowie tylko interpretowali swiat [przyjmujac go takim jak jest], ale chodzi o to zeby go zmieniac!"
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » piątek, 19 paź 2007, 14:31

:D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sebastian » wtorek, 13 lis 2007, 18:05

numer zastrzeżony niewidze żadnego problemu czy mieć taki numer czy niemieć i czy odbierać czy nie
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez basianek » wtorek, 13 lis 2007, 23:05

Jeśli odbierzesz to chyba nic złego Cię nie spotka...
No nie?? :)
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez miro » piątek, 16 lis 2007, 08:07

Prawda basianek, ale tu chodzi o pewne moralne zasady, bo co będzie kiedy od czasu do czasu ktoś zupełnie Ci obcy będzie się przechadzał po Twej sypialni? ;)
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez sebastian » piątek, 11 sty 2008, 10:44

miro napisał(a):Prawda basianek, ale tu chodzi o pewne moralne zasady, bo co będzie kiedy od czasu do czasu ktoś zupełnie Ci obcy będzie się przechadzał po Twej sypialni? ;)

MIRO co ma do rzeczy numer zastrzeżony telefonu co dzwoni do ciebie a sypialnia
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości

cron