Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dlaczego coraz mniej sobie ufamy?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez miro » piątek, 7 gru 2007, 19:24

Wyklepana na pamięć formułka sytuacyjna towarzysza Wani z Instytutu Nauk Społecznych nic tu nie pasuje che.
Niby co powinno mnie zezłościć?
Robisz się coraz bardziej żalosny.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » sobota, 8 gru 2007, 23:06

miro. Nadęty z ciebie bufon i tyle. O twoich "szerokich horyzontach" szkoda mówić.
Nie pij tyle piwa własnej produkcji, bo skutki tego są aż nadto widoczne.
Jeśli wiesz coś o korupcji związanej z PO, zgłoś to w prokuraturze. Inaczej jest to bełkot, typowe ble, ble, ble...
A homo catholicus chyba gorszy!
Ostatnio edytowano sobota, 8 gru 2007, 23:08 przez che givera, łącznie edytowano 1 raz
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez miro » niedziela, 9 gru 2007, 05:55

Zachowaj sobie che.
Obrazić mogę się tylko na słowa inteligentnej osoby, a tobie daleko do takiej.
Każda w miarę inteligentna osoba wie, ze agresja jest oznaka słabości i bezsilności, czyżby w WSNS nie uczyli was tego. A może znowu cię przeceniam?
O których to pracownikach prokuratury jest mowa, tych, co już stracili prace za ściganie korupcji?
Lewicy, gnieździe wszelkiej korupcji jest to na ręke jak widać.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Piotrek » niedziela, 9 gru 2007, 08:56

Żeby uczynić jedną ze stron dyskusji bardziej wyrazistą i zrozumiałą w intencjach zacytuję kilka słów z wczorajszego przemówienia I Sekretarza oraz z wypowiedzi kilku członków jego Komitetu : władza, nasz rząd, zagrożenie, zwyciężyliśmy, partia, rządzić, do władzy, nagonka, partia, tylko my, zniszczyli, klęska, władza, prześladowani, miażdżąca przewaga, w rzeczywistości wygraliśmy , będziemy rządzić , wizja , partia itd. To tylko mały wybór bo trochę mnie zemdliło i odpuściłem , ale skojarzenie z dzieciństwa z małym , łysym Władkiem a później z dużym Edkiem było nieodparte. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez che givera » niedziela, 9 gru 2007, 11:31

I co powiesz na to p. miro? Darowałem sobie słuchanie tych wypocin Prezesa, znam tylko cytaty. Macie wspólny punkt, który zwie się schizofrenia.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Barth » poniedziałek, 10 gru 2007, 14:38

Ja chciałbym zobaczyć listę tych prokuratorów którzy stracili pracę - jeśli nie w okresie przejścia władzy z rąk PiSu do PO to w jakimś innym okresie. Porównałbym sobie to do ogólnej liczby prokuratorów i mielibyśmy jednostronny punkt widzenia na zdrowie organów ścigania - i z tym można by polemizować lub odrzucić jeśli wyniki byłyby zbyt fantastyczne. A tak to mamy wciąż nic konkretnego - same ogólniki.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez miro » wtorek, 11 gru 2007, 05:15

Spodziewałem się znacznie więcej poniektorych w tym wątku. Nie, nie o che mowa.
On nie broni tu PO, gdyż jego bełkot na temat Platformy znajduje się w tym poście
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewt ... 351#p66351.

Jego zuchwalstwo nabiera coraz to nowszej i gorszej postaci. Już prawie w każdym poście rzuca inwektywami pod adresem ludzi o innych poglądach.
Jak widać, niektórzy komuniści nie mogą nigdy zapomnieć czasów, kiedy to mogli gnoić ludzi w ten sposób. Tylko dziwi mnie, ze tak mało forumowiczów to zauważa.
Często ofiary tego rodzaju socjopatów nie są świadome tych manipulacji i łatwo się poddają biegowi rzeczy.

Oglądając dziś w Polsacie2 symboliczny ślub członków organizacji racjonalistów ( do której to ta chora osoba należy ), zauważyłem niepasujący do ich ateistycznej kultury element. Na stole manora (symbol religijny przecież) i słychać granie klehzmera.
Wyjaśniła mi to ich nienawiść do Kościoła Katolickiego wyłącznie.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » wtorek, 11 gru 2007, 12:31

miro. Zalecam ci wizytę u psychiatry. Pasujesz doskonale do opisu:
Nerwica natręctw, zespół obsesyjno-kompulsywny, zespół anankastyczny, OCD, Obsesive Compulsive Disorder, choroba psychiczna, w której chory nie potrafi powstrzymać - mimo że wie, że nie ma racji - pewnych myśli (obsesje) lub czynności (kompulsje). Natręctwa są myślami, impulsami skłaniającymi do działania, lub wyobrażeniami uporczywie narzucającymi się.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » wtorek, 11 gru 2007, 13:27

miro napisał(a):...a jeszcze inni upajają się komuno-faszyzmem...

A ilu na tym forum wyraża bardziej prawicowe poglądy niż ja? Ewidentnie nie boję się samokrytyki, krytykując wielokrotnie byłe rządy w Polsce jak i obecne rządy mojej prawicowej partii republikańskiej w USA, a co dopiero krytykanctwa na tym forum.
Nie sadze aby Polska byla gotowa na prawdziwą prawicową władzę, a PO ma za wiele komunistycznych naleciałości ( korupcja ) aby brać ja poważnie.

Tak sie zastanawiam...ile razy na rok jesteś w PL? I jesli utożsamiasz się ze "swoją prawicową partią republikańską w USA", to po grzyba dyskutujesz o polityce w nie swoim kraju? Gdyby w PL był system dwupartyjny, to byś miał wybór A. lub B. a że u nas w PL partie zmieniają nazwy, posłowie przechodzą "gdzie im cieplej", wiec nie ma podziału na A i B i naprawde nie wiadomo kto jest kto z szaraków. Tylko lider tak naprawde sie określa..Nie lubię ludzi o poglądach bardzo prawicowych, a raczej o narzucaniu swoich prawicowych poglądów i boję się ich i ich jadem ziejących wypowiedzi, bo nie ważne po której stronie są, czy przy władzy, czy w opozycji ich gadka i granie roli uciśnionych jest aż nadto fałszywa.Czy obecna władza lepsza?Nie wiem,ale napewno spokojniejsza, napewno mniej szczeka i nie przerywa mi transmisji meczów czy innych programów TV, bo "P-szy sekretarz" popełnia kolejną konferencję prasową by ustosunkować sie do pięciu linijek jakiegoś artukułu nie po myśli władzy. zniósłbym to, bo dawnego ustroju nie lubię, choć zaczynają mi sie zacierać jego "uroki", ale wszędobylski kler zaczyna mnie naprawdę straszyć.Niestety poprzednia władza tak go rozzuchwaliła.A mi sie w kraju wyznaniowym nie uśmiecha żyć.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez miro » środa, 12 gru 2007, 04:32

Nie obraź się Del, ale
"You are barking up the wrong tree"
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Del_Rey » środa, 12 gru 2007, 10:30

Cóż, widzę, że brakuje już polskiego języka w gębie:) Zdaża się, ale nie ma co sie chwalić :)
W mało którym przypadku się obrażam. A odpowiedzi, w stylu : "bo tak" czy "bo nie i koniec", świadczą o postępującym dziecinnieniu.
Kultura nakazuje, że jak ktoś zadaje pytanie, to nalezy odpowiedzieć logicznie , a nie: "spiepszaj dziadu" :) i zgodnie z "wzorem" to Ty powinieneś sie obrazić i napuszyć za to, że zadałem niewygodne pytanie ;)
Szczerze mówiąc, opis w twojej stopce nijak ma się do twoich wypowiedzi, czyli kolejny slogan zciągnięty z netu, bo "fajnie byłoby się pod nim podpisać"
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez che givera » środa, 12 gru 2007, 12:41

miro. Ponieważ przerażają cię oczywiste sprawy i wszędzie widzisz podstęp, przeczytaj o co chodzi:

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5645

oraz opis ceremonii:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=14fbc

kilka fotek zobaczysz tutaj:

http://fakty.interia.pl/galerie/obyczaj ... 2681,1,275

Zapewniam cię, że nikogo nie poćwiartowano, było sympatycznie.
Ostatnio edytowano środa, 12 gru 2007, 12:47 przez che givera, łącznie edytowano 1 raz
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez miro » czwartek, 13 gru 2007, 11:33

Bardzo dobrze che. Aby im się powiodło.
Jednak biega tu o element religijny na ich ponoć ateistycznym ślubie, menorę i granie klehzmera. Chodzi mi o to, dlaczego w waszych witrynach poświęcacie tyle energii na wyjaśnianie rzekomych mitów dotyczących Żydów, a nie użyczy jednego dobrego słowa na temat Polski i jej obywateli. Mam uzasadnione wątpliwości co do waszych falszywie dobrych intencji.
Ostatnio edytowano czwartek, 13 gru 2007, 15:14 przez miro, łącznie edytowano 1 raz
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Barth » piątek, 14 gru 2007, 15:09

A czy ta "menora" nie należy akurat do wystroju sali w budynku na ulicy Krakowskie Przedmieście 66? Sugerując się napisem jest to sala Biblioteki Rolniczej. Może ma ten świecznik znaczenie może i nie, (na klasyczną menorę to on nie wygląda - choć i nie wiem czy to sie jakoś "klasyfikuje") - upierać się można nawet przy takim szczególe że ten budynek to dawny klasztor bernardyński. Choć równie dobrze każdy kto ma w kieszeni papierowego dolara może być masonem.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez che givera » piątek, 14 gru 2007, 17:40

Jak zapewne przeczytałeś, cały wystrój sali, oprawę muzyczną, oraz wygłaszane teksty przygotowuje młoda para.
To nie był ślub ateistyczny, lecz humanistyczny - zasadnicza różnica. Jeśli zechcą stanąć przed ołtarzem, mają do tego prawo.

"Mam uzasadnione wątpliwości co do waszych falszywie dobrych intencji".

Znowu spiskowa teoria. Wyluzuj!
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości