Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

sklep z komputerami...

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez banan.eu » czwartek, 20 gru 2007, 22:06

witam
szukam sklepu z komputerami w bielsku...sklep który złoży mi kompa wg moich wytycznych...
proszę nie podawać sklepów które istnieją mniej niz 2-4 lata...

ps..wiem ze nie ten dział..,.tu więcej ludu zagląda...

ps mieszkam w centrum...nie chciał bym jechać po kompa na złote lany...
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez topdj » czwartek, 20 gru 2007, 22:32

nie no co ty tylko zamawianie z internetu temu ze przychodzisz do sklepu z komputerami i gadka:jest pamiec? nie ma ale mozna zamowic ,jest hdd ?-nie ma ale mozna zamowic,jest monitor? nie ma ale mozna zamowic-za 2 tyg bedzie

ja jestem ze albo sprzedaje ktos teraz albo do widzenia!nienawidze czekania!
temu internet!
topdj
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 12 gru 2007, 22:19

Postprzez che givera » czwartek, 20 gru 2007, 22:45

Spróbuj Apollo na ul. Grażyńskiego 14.

www.apollo.pl
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez banan.eu » czwartek, 20 gru 2007, 23:04

topdj napisał(a):nie no co ty tylko zamawianie z internetu temu ze przychodzisz do sklepu z komputerami i gadka:jest pamiec? nie ma ale mozna zamowic ,jest hdd ?-nie ma ale mozna zamowic,jest monitor? nie ma ale mozna zamowic-za 2 tyg bedzie

ja jestem ze albo sprzedaje ktos teraz albo do widzenia!nienawidze czekania!
temu internet!

chce porównać z ofertami z allegro...i siriusa i innych sklepów internetowych...jak gdziekolwiek mi powiedzą to co ty wymieniłeś to pójdę dalej...a co konkurencja jest :)
Ostatnio edytowano czwartek, 20 gru 2007, 23:04 przez banan.eu, łącznie edytowano 1 raz
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez ppiotr » piątek, 21 gru 2007, 09:06

www.artcomputers.com.pl firma będąca w BB od ponad 12 lat ;) jak czegoś niema ściągają na następny dzień
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez dobry_p » piątek, 21 gru 2007, 10:58

Jeśli chcesz kupic notka lub jakies akcesoria do niego to tylko w Karen Notebook w Sferze. Maja najwiekszy wybór i mozna zawsze jakis rabat wynegocjowac lub gratis. trzeba tylko o to pytac bo sam nikt Ci tego nie zaproponuje. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano piątek, 21 gru 2007, 10:58 przez dobry_p, łącznie edytowano 1 raz
Squash keeps me sane
dobry_p
użytkownik
 
Posty: 113
Na forum od: 28 gru 2006, 21:26

Postprzez ACETONBB » poniedziałek, 24 gru 2007, 02:03

Sferis w SFERZE,czekałem na compa 2 tygodnie.Sypałem gromami i rozpocząłem układanie boazerii na suficie w ubikacji.Doczekałem się jednak i powiem,że za tą cenę i tak dobrego sprzetu nie posiada nikt w promieniu 2 km.Polecam.
ACETONBB
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 24 gru 2007, 00:02

Postprzez GP » poniedziałek, 24 gru 2007, 11:16

Ja z kolei tego sklepu w Sferze absolutnie NIE polecam! Kiedyś sprzedali mi wadliwy sprzęt. Cóż zdarza się i wcale bym się nie zraził, gdyby nie dalszy bieg wydarzeń!
Otóż gdy tylko się okazało, że mój egzemplarz jest wadliwy, postanowiłem go odwieźć z powrotem w celu go zwrócenia, bądź wymiany na inny (minęło może około godziny). Facet, który raczył mnie w ogóle przyjąć był wyjątkowo niemiły (przy zakupie było wszystko w porządku), łaskawie wziął sprzęt i podłączył go do prądu, aby stwierdzić, że faktycznie jest niesprawny. Po czym sprzęt został mi oddany, a sam (pseudo)serwisant odwrócił się na pięcie i na tym skończyła się konwersacja z klientem (ze mną)! Żadne prośby, postulaty itp. nie zdawały egzaminu - byłem traktowany jak powietrze.

W związku z tym serdecznie NIE POLECAM Sferisa. To najgorsze zło, na jakie można natrafić na naszym rynku komputerowym.

Natomiast miłe wspomnienia mam z ART'em, wymienionym dwa posty wyżej. Apollo również w porządku.

Pozdrawiam :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sauron » wtorek, 25 gru 2007, 12:15

ja Proponuję HDD na Głębokiej http://www.hdd.com.pl/
"...One Ring tu rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness
bind them In the land of Mordor,
where the Shadows lie."The Lord of The Rings"/J.R.R. Tolkien
sauron
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez banan.eu » wtorek, 25 gru 2007, 13:42

dzięki za wszelkie info..po świętach rajd po sklepach...
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez kirgiz » środa, 26 gru 2007, 02:36

kirgiz
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Barth » środa, 26 gru 2007, 19:19

Karen i Sferis w Sferze to wg mojego skromnego zdania - dwa różne sklepy.
Jak ktoś chce sobie zmontować komputer wg swych wytycznych to niech wybierze sobie dokładnie sprzęt włączając w to producenta podzespołów i ich typ. Wtedy złoży zamówienie lub zapytanie i dowie się co odpowie na to dany sklep. Większość z nich i tak jeździ lub dostaje kurierem sprzęt z AB, Pronoxu czy innej hurtowni. Zresztą nawet jak się kupi podzespoły w różnych sklepach to i tak można je powierzyć jakiemuś serwisowi który to odpłatnie zmontuje Zdziwiłbym się gdyby kwota usługi nie zamknęła się poniżej 100. Wcale to też nie jest wielka sztuka zmontować (większość informacji jest w instrukcji) - większy problem zazwyczaj jest z sterownikami czy jakimiś problemami instalacyjnymi.
Montaż? Ja preferuje własnoręczny. :P Innym polecam zaciągnąć znajomego informatyka lub innego komputerowca któremu można wisieć nad głową i widzieć co wyrabia ze sprzętem.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron