Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ciekawostka.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez miro » niedziela, 30 gru 2007, 08:35

Totalnie zaskoczyles mnie tym wyjątkowo skomplikowanym pytaniem che.
Dlatego zmuszony bylem zapytać się mojego 18-sto miesięcznego syna.
Odpowiedz brzmiała: na tej samej zasadzie śmiertelny wróg che givery Yasser Arafat dostał nagrodę Nobla. A teraz pytanie za Gwiazdek konsomolu: dlaczego nikt więcej nie proponował "panu che givery" Kwaśniewskiemu prace na Amerykańskim uniwerku?
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Majora » niedziela, 30 gru 2007, 09:36

Miro pilnuj tych zaproszeń u Was, bo zobacz:29 października 2007 na zaproszenie Dyrektor CEREES Uniwestytetu Georgetown, Pani Dr. Angeli Stent Prezydent Aleksander Kwaśniewki wziął udział w spotkaniu zorganizowanym w Brookings Institiution w Waszyngtonie.Popytaj tez syna co On na to?
Majora
użytkownik
 
Posty: 196
Na forum od: 9 gru 2006, 17:49

Postprzez che givera » niedziela, 30 gru 2007, 13:11

No i widzisz miro. Wszystko przez twój "tramwajowy" antykomunizm.
W przeciwieństwie do ciebie nie mam pana, jestem człowiekiem wolnym.
Nie odpowiedziałeś, za jakie zasługi pan AK jest wynagradzany przez chyba prestiżowy uniwersytet. Tak łatwo się tam "załapać", czy jest jakiś inny powód?
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez greg1 » niedziela, 30 gru 2007, 14:45

slawekbr/
po twoim wybitnie merytorycznym poście (cytuję w całości ku pamięci potomnych: "Wreszcie ochłonął,ale nic merytorycznego już nie pisze.Można to więc nazwać krótko:spam.A tego karpia zostaw w spokoju,nie wiem czym ci zalazł za skórkę,że go ciągle rzucasz na tapetę") pora rzeczywiście skończyć dyskusję. Niech Cię Bóg ma w swojej opiece (jak i dwupostaciową che majorę)
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » niedziela, 30 gru 2007, 18:35

greg1 napisał(a):jak i dwupostaciową che majorę

Bardzo proszę bez połączeń! Jestem pojedynczy.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Majora » niedziela, 30 gru 2007, 20:48

greg1 poczytaj zwł.komentarze.Moze cos ci zaswita w glowie.Zaznaczam ze nie jestem autorem komentarzy tylko inni wielopostaciowce. http://wiadomosci.onet.pl/1665462,12,item.html
Majora
użytkownik
 
Posty: 196
Na forum od: 9 gru 2006, 17:49

Postprzez greg1 » niedziela, 30 gru 2007, 23:39

A majora mogłabyś mi wytłumaczyc, po co mam czytać te komentarze pełne jadu i głupoty? Dawniej przekupki wygadywały głupoty na targu, teraz ludzie o tej samej mentalności wyżywają sie anonimowo w internecie. I co z tego zalewu dyrdymałów ma mi "zaświtać w głowie"? A może raczej ty spróbuj poczytać np. rzeczonego McGratha zamiast kształcić się na internetowych komentarzach
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Majora » poniedziałek, 31 gru 2007, 08:19

greg1 ale w Tobie jadu, glupoty i braku poszanowania dla glosu innych.Ale rozumie to.To domena uwazajacych sie za" swietych na ziemi".Wybaczam Ci w ostatnich godzinach 2007r.A McGratha czytac drugi raz nie mam zamiaru.Wole poczytac drugi raz Jonasza i FiM bo tam pisza prawde o Was.
Majora
użytkownik
 
Posty: 196
Na forum od: 9 gru 2006, 17:49

Postprzez slawekbr » poniedziałek, 31 gru 2007, 08:26

greg1
"poszatkowany post nie wnosi wiele nowego, bowiem nie podajesz nowych argumentów a jedynie złosliwie komentujesz. Wolno ci, ale trudno mi się do tego odnieść, bo nie jest to merytoryczne. Tam, gdzie sugerujesz coś o tych nieszczęsnych karpiach, mylisz się, tak jak sam zresztą przypuszczasz."
Mnie oskarżasz o złośliwość,a zauważam,że sam się nią kierujesz...ale to tak na marginesie.Niestety,brak możliwość oglądania twarzy sprawia,że każdy może budować własną ideologię dotyczącą wypowiedzi innych...
A ja im więcej piszę w tym temacie postów do ciebie,to ty coraz bardziej uświadamiasz się w tym,że masz rację,więc powinieneś się cieszyć i podać mi rękę.

"Niech Cię Bóg ma w swojej opiece"

Dziękuję za troskę,ale sam dbam o siebie i nie potrzebuję do tego pomoy duchów,czy też sklerykalizowanych kosmitów.

P.S.
"po co mam czytać te komentarze pełne jadu i głupoty? Dawniej przekupki wygadywały głupoty na targu, teraz ludzie o tej samej mentalności wyżywają sie anonimowo w internecie. I co z tego zalewu dyrdymałów ma mi "zaświtać w głowie""
Po to,aby dowiedzieć się czegoś więcej i poszerzać swoje horyzonty umysłowe...
Bo z tej wypowiedzi sieje tandetą i nastoletnim cynizmem.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 31 gru 2007, 08:39 przez slawekbr, łącznie edytowano 1 raz
slawekbr
użytkownik
 
Posty: 210
Na forum od: 17 kwi 2007, 09:50

Postprzez greg1 » poniedziałek, 31 gru 2007, 13:43

majora, slawekbr (cos tak dziwnie znowu razem)/
staram sie mieć dużo szacunku do ludzi, w tym do was (ciebie?), natomiast nie mam szacunku do wypisywanych głupot, myslowej tandety i emocjonalnego ubóstwa. Stąd też mój krytyczny i złośliwy stosunek do niektórych waszych postów. Do czego i wy wzajemnie macie prawo wobec moich postów. Będę o was pamiętał w modlitwie :-)
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Majora » poniedziałek, 31 gru 2007, 14:20

greg1-wszystko Ci sie kojarzy z Jedna osobą-to już szaleństwo.Ale gwarantuje ze che,slawekbr i ja to nie jedna osoba,ale różne osoby mające inne poglądy niż myślowa tandeta,emocjonalne ubóstwo i klapki na oczach czyli dokładnie Ty.
Majora
użytkownik
 
Posty: 196
Na forum od: 9 gru 2006, 17:49

Postprzez Majora » poniedziałek, 31 gru 2007, 14:40

greg1 to tez dla Ciebie, ale spoko to nie Wasz,nie nie. http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35056,4799424.html
Majora
użytkownik
 
Posty: 196
Na forum od: 9 gru 2006, 17:49

Postprzez che givera » poniedziałek, 31 gru 2007, 18:09

Szanuję fanatyków religijnych. To ich sprawa jeśli są z tym szczęśliwi. Oni zaś izolują się ode mnie i patrzą jak na sługę diabła, komucha itp. Czasem dla kozery lubię ich w tym utwierdzać, bo na absurdalny zarzut najlepiej powiedzieć: tak masz rację, oczywiście. Szkoda mi tych ludzi i bardzo im współczuję dlatego, że zazwyczaj mają wyprane umysły i są manipulowani przez cwaniaczków, którzy robią na religii swoje biznesy.
To taka refleksja z końcem roku.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez miro » wtorek, 1 sty 2008, 00:08

Ponownie givera che się zaciela strzelając sobie samobóje. Po raz kolejny pisze sam o sobie. Gratuluje samobójczego talentu. Przypomnijmy, kto tu zaczyna chore tematy dla pożywienia chorej wyobraźni.
To ja i greg1 dolaczylismy się do tego wątku, aby utrzeć nosa egocentrycznym malkontentom, a nie odwrotnie.
Jego (che) stan zaprzeczenia rzeczywistości jest całkowicie zrozumiały w przypadku każdego psychopaty. Często tacy, jak on udowadniają, jak bardzo ich własny psychiatra jest chory psychicznie. Naprawdę jest mi żal takich ludzi, bo nie są świadomi własnej choroby. Niestety nie jest to wyleczalne, może moja gleboka modlitwa mu pomoże.
No coz, panowie narzekacze, przypomina mi się na koniec tego roku tylko jedna pointa- psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

PS
Mam nadzieje, ze od Nowego Roku, zamiast wychwalać własne poglądy na tym forum, pokaza w jaki sposób udzielają się spoleczenstwu. Może jeden przykład organizacji charytatywnej sponsorowanej przez ateistów niosącej pomoc biednym, głodnym, bezdomnym, chorym, sierotom, itp.
Wszyscy czekamy na te przykłady. A ja chętnie się doloze, nie bede nietolerancyjny.
Ostatnio edytowano wtorek, 1 sty 2008, 02:46 przez miro, łącznie edytowano 1 raz
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » wtorek, 1 sty 2008, 11:19

miro. Nie zaskoczyłeś mnie. Doskonale wiedziałem, co napiszesz. Noworoczny jad niczym nie różni się od ubiegłorocznego. Mogłeś oszczędzić sobie wysiłku stukania w klawiaturę.
miro napisał(a):Może jeden przykład organizacji charytatywnej sponsorowanej przez ateistów niosącej pomoc biednym, głodnym, bezdomnym, chorym, sierotom, itp.
Wszyscy czekamy na te przykłady.

Kula w płot. Nie będziemy odbierać Kościołowi jedynej pożytecznej działalności.
Poza tym, gdy państwo jest w stanie wyłożyć rocznie 5 miliardów złotych na finansowanie Kościoła, nieetycznym jest mówienie, że nie ma pieniędzy na pomoc społeczną.
Ze swej strony każdy z nas wspiera wybrane cele.
A gwoli ścisłości: Bóg uczynił mnie ateistą. Kim Ty jesteś by kwestionować jego mądrość?
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości

cron