Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy ktokolwiek jeszcze popiera PiS?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez che givera » sobota, 22 gru 2007, 13:41

Jak w temacie:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=150ae

Zafundowali przy wydatnym wsparciu PO państwo policyjne.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez tren_d » sobota, 22 gru 2007, 18:07

zafundowali państwo z przestępczością mniejszą o około 20% państwo przyjaźnie nastawione do obywatela, a kto w to nie wierzy jego sprawa, niech sobie stanie przed lustrem i sam przed sobą powie i porówna jak się mu żyło za czasów Sld a jak się mu żyło i jak się czuł za czasów Pis, niech to zrobi i powie sam przed sobą odnosząc to do swojej osoby.


prawda niestety jest taka że Polacy przestraszyli się w tych wyborach , nie chcą radykalnej zmiany Polski w sensie sposobu myślenia, Platforma Obywatelska zafundowała nam niezły "relatywizm" poglądów. PO wpoiło w wielu Polaków że wiele wiele na prawdę wiele spraw może być relatywnymi. PIS nie chciał relatywizmu no ale cóż tak zadecydowali Polacy, chcą więcej relatywizmu czyli wszystko jest względne.
Ostatnio edytowano sobota, 22 gru 2007, 18:38 przez tren_d, łącznie edytowano 1 raz
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Piotrek » sobota, 22 gru 2007, 19:01

Temat rzeka , jak PIS ciężką i uczciwą pracą stworzył swoją klęskę i klęskę naszych nadziei.. Wielka szkoda ,że nie ma w Polsce prawdziwej prawicy , tylko takie dziwadła. Polacy się przestraszyli , tak , ja też : takich proroków jak Antek Tropiciel , Gosiu Peronowy zwany Tłukiem albo Młotem , finezja i lekkość inteligencji mamuta z nosorożcem, Pani ciągle zfatygowana przez prześladowania innych nacji a zwłaszcza tej z prawej i z lewej - najbardziej przyjaźni są Aborygeni , bo daleko? Pan Ziobro temat sam w sobie , można napisać książkę , jego też się go boję mimo ,że nigdy nie dałem ani nie wziąłem łapówki. Pan minister od sankcjonowania niszczenia środowiska. Panowie bliźniacy esencja polskiej prawicy , tylko oni , nikt inny nie jest godny , naprawdę ??? Nie mówiąc już o przyjaciołach dobranych do rządzenia ,wstyd.Za ich pychę i nieudolność , teraz my podatnicy będziemy płacić miliony euro kar i odszkodowań , czemu nie Ci którzy są odpowiedzialni ? bo mieli wizję i nie wyszło?Pan minister z 80tys. rachunkiem za komórkę , ludzie!!!I tak każdy sobie dopowie więcej i więcej ...Rzeczywiście po rządach reprezentowanych przez Panią Waniek , Czarzastego , Jakubowską wszystko było lepsze , ale nie to , ta karykaturalna kompromitacja polskiej prawicy . Zamiary były szlachetne ale wykonanie i wykonawcy : żenujące.PIS przegrał wszystko i jako partia pewnie nie wróci do władzy , czy jest jakaś alternatywa dla polskiej prawicy? Natomiast co do członków PIS napewno pojawią się w innej partyjce i jeszcze innej itd. I chociaż PIS poparło ok 15% wyborców to i oni kiedyś zrozumieją jak radykalną zmianę Polski ta partia chciała im zafundować. I jakie szczęście mieli ,że to się nie udało.pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez che givera » sobota, 22 gru 2007, 19:01

tren_d napisał(a):państwo przyjaźnie nastawione do obywatela

Dziwne. Jakoś nie zauważyli tego np. nauczyciele, pielęgniarki itd. Co za niewdzięczność!
Ostatnio edytowano sobota, 22 gru 2007, 19:02 przez che givera, łącznie edytowano 1 raz
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Majora » sobota, 22 gru 2007, 19:10

To dopiero wg Tren_d cud.Policji coraz mniej na ulicach, osiedlach,coraz mniej jest doświadczonych policjantów a przestępczość spadła.Ten cud to:1/do jednego wora włożono całą statystykę w tym łapanie zwł.po wsiach pijanych dziadków rowerzystów i motocyklistów.2/nikt nie mówi ze liczby odnosi sie do stanu przed otwarciem rynków pracy.a przecież wyjechało z polski ileś tam milionów np. Anglia.Prawda jest taka że Polacy nie przestraszyli sie a mieli dość tych pseudo afer jak dr.G i codziennych konferencji prasowych o niczym ale z niszczarkami czy jakimiś magnetofonami.Wtedy był relatywizm fundowany nam.
Majora
użytkownik
 
Posty: 196
Na forum od: 9 gru 2006, 17:49

Postprzez Piotrek » sobota, 22 gru 2007, 19:45

Czyli : pis na wodę , fotomontaż . Ilustracja : http://www.youtube.com/watch?v=gDvNoxFdg8Q , ten sam poziom i morał .pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez tren_d » wtorek, 22 sty 2008, 21:22

"pranie mózgów" trwa .......
ale Polacy powoli się przebudzają, widzą jak na dłoni kto symuluje jak obecnie a kto na prawdę chciał zmieniać kraj, propaganda i obłuda nie pomogą, Polacy to dostrzegą.
Nie popieramy ludzi przy władzy którzy opierają swoje poglądy na obłudzie, bo jeśli lubimy obłudę to sami takimi jesteśmy, miejmy nadzieję że nie ma wielu obłudników.
No ale moze w końcu się pogodzą bo tak na prawdę PO i PIS to ten sam program może nie ideowy ale gospodarczy tylko sposób wykonania nieco innny.
Ostatnio edytowano wtorek, 22 sty 2008, 21:34 przez tren_d, łącznie edytowano 1 raz
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Barth » wtorek, 22 sty 2008, 23:05

Ja bym się z panem tren_dem nie wdawał w gadki propagandowe tylko zapytał gdzie jest ta informacja o 20% spadku - niestety zbyt gapiowaty jestem i nie doszukałem się takiej informacji na portalu Komendy Głównej Policji - www.policja.pl - w bogatym dziale Statystyka.
Dopiero potem jak trochę stopnieje te okrągłe 20% zapytałbym się co jest z tego sukcesem polityków - choć trochę wydaje mnie się nieuczciwe zapominać że to nie posłowie ganiają po ulicach, szukają i łapią przestępców. I że to nieładnie przypisywać sobie zasługi za czyjąś pracę - dodatkowo że często się w zamian tę pracę utrudnia. Nie wierzycie? - Jak się czuje polski glina :
- i spojrzeć na przyczyny niezadowolenia z pracy w Policji. Co prawda co zmiana władzy to ten "cyrk" jest odprawiany więc nie ważne która strona miesza w policji - lecz jak pisałem powyżej - kopanie i odbieranie zasług to trochę wredne postępowanie.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez slawekbr » środa, 23 sty 2008, 19:19

"pranie mózgów"....tren_d...a to prawda...twój już wyprali Braciowie....ale ty nie pierz już naszych bo nie chcemy patrzeć na świat twoimi oczami.Dlatego możesz zrobić dobry uczynek - jak 100% katolik i pomyśl o dyskusjach w innych działach,teraz.
slawekbr
użytkownik
 
Posty: 210
Na forum od: 17 kwi 2007, 09:50

Postprzez miro » piątek, 25 sty 2008, 08:08

Szybciej zapytałbym się w tym wątku czy jeszcze ktoś popiera PO. Jeśli tak, to chyba tylko z upartości.
Polityka zagraniczna…tragiczna.
Fakt, pan Tusk jest pełen ideałów, a jego ego wielokrotnie go przerasta.
Nieważne.
Wypadałoby mu pomóc, ale jak, kiedy otoczył się marnotami typu Sikorski i Pitera.
Mam nadzieję, że więcej energii PO poświęci na wyprowadzanie Polski z kryzysu , niż ciągłe walki polityczne o przetrwanie.
Zazwyczaj mam cierpliwość dla wolnej, ale postępujące zmiany. Ale cofanie się, czy tez stagnacja jest nie do przyjęcia. Odnoszę wrażenie, ze po ostatnich notowaniach nie jestem w tym sam.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 28 sty 2008, 09:50

za dziennik.pl
cyt.: Platforma Obywatelska może liczyć na 48 procent poparcia, PiS ma o 20 punktów gorszy wynik. Ale to i tak lepiej niż w grudniu, gdy partia Jarosława Kaczyńskiego miała tylko 21 procent poparcia - pisze "Gazeta Wyborcza". To właśnie na jej zlecenie instytut PBS wykonał to badanie.

"Pewnego spadku poparcia dla Platformy można się było spodziewać. Notowania prawie 60-procentowe były nienaturalnie wysokie, przecież w wyborach PO miała 41 procent. Platforma zdobyła wielkie poparcie m.in. dlatego, że była anty-PiS-em; teraz, gdy rządzi, ludzie przestają ją tak odbierać i oczekują realnych działań" - komentuje wyniki sondażu socjolog profesor Andrzej Rychard. koniec cyt.

Jakoś nie przypominam sobie by Braciowie tyle poparcia mieli... nawet w sondażach.
A czy te 48% jest dobre dla PL, czy nie, to historia oceni.

Ale dowaliłeś z tym kryzysem w PL.Cóż każda następna partia naprawia kryzys po poprzedniej :)
Dla mnie plusem jest, że (moje subiektywne moze odczucie), że chociaż ciut mniej KK jest w zainteresowaniu mediów. Zdecydowanie mniej konferencji prasowych.Przedtem bałem sie lodówkę otworzyć, bo żebro stamtąd wyskakiwało :) Z innej beczki, irytuje mnie postawa Prezydenta w niektórych wypadkach,choć alternatywy na to stanowisko nie widzę.W przełożeniu na "zwykłe życie" różnic prawie nie ma. Braciowie trochę ślepaków wystrzelali za swojej władzy, moze coś chcieli zrobić na plus, moze coś sie im udało :)
Dla mnie przegrali wchodząc w koalicję z "dużym i małym" i że z "toruniem" zabardzo skumali.A teraz obmyślając plany dokopania PO, sami sobie gole strzelają. Ale taka polityka.
Zdecydowanie wolę Sikorskiego niż Fotygę.Rok, czy poltora wczesniej wstydziłem sie ze znajomymi z róznych stron UE gadać.A wazne jest mimo wszystko jak nas postrzegają na zewnątrz.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez KlaudiaK » środa, 30 sty 2008, 11:17

A ja PIS lubie i tyle :)
KlaudiaK
użytkownik
 
Posty: 33
Na forum od: 19 sie 2007, 22:04

Postprzez kwass21 » poniedziałek, 18 lut 2008, 00:49

a ja uwazam, ze JarKacz to jedyny czlowiek na naszej obecnej scenie politycznej, ktory ma na tyle charyzmy, ze potrafilby sterowac umiejetnie calym krajem i efektywnie zmieniac go na lepsze.potrzeba tylko, aby nastepne wybory wygral PiS z taka przewaga, aby samodzielnie rzadzic. tego zycze naszemu krajowi.
bo, ze Donek nie ma pojecia o rzadzeniu to jest widoczne co chwile... a JarKacz ma wizje, mozna sie z nia zgadzac lub nie, ale on przynajmniej jasno cos soba reprezentuje. Jest patriota (w przeciwienstwie do falszywego Donka) i ma idee Polski niezaleznej. I wiem, ze do tego dazyl, a Donek teraz wszystko pieprzy - patrz: chocby jego odwrocenie sie plecami do Ukrainy, Czech i krajow baltyckich poprzez nachylanie sie do calowania w tylek Putina wizytujac go w Moskwie.
wierze jednak, ze w nastepnych wyborach PO bedzie juz tylko skompromitowana banda nieudacznikow, a PiS wroci do wladzy na dluzej:]
bo ja tez, jak KlaudiaK, lubie PiS i tyle:)
kwass21
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sty 2007, 10:36

Postprzez abcd » poniedziałek, 18 lut 2008, 00:52

kwass21 napisał(a):aby nastepne wybory wygral PiS z taka przewaga, aby samodzielnie rzadzic. tego zycze naszemu krajowi.

odpukać w niemalowane. puk puk puk.
abcd
użytkownik
 
Posty: 162
Na forum od: 8 paź 2007, 16:25

Postprzez Piotrek » sobota, 1 mar 2008, 09:03

Sto dni opozycji PiS . Tak samo żenująco nieudolne jak dwa lata władzy , ale już nie tak straszne a bardziej śmieszne. Zwłaszcza kuriozalne są niektóre wypowiedzi prezesa tej partii , ale inni towarzysze nie pozostają w tyle. Długo można by cytować , najpierw chce się śmiać ale w tle czuć że to nie komedia a raczej tragiczna groteska.Szkoda bo potrzebna jest mocna i poważna opozycja . W kraju dojrzałej demokracji tego rodzaju ugrupowanie znalazłoby swoje miejsce na marginesie życia politycznego wśród innych bliźniaczych tego samego typu jak : LPR czy Samoobrona . A w Polsce jest to największa partia opozycji , przerasta ją to i wszystko inne też , szkoda. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości