Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

STARA KARCZMA w Jeleśni - omijajcie z daleka

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Vonda_ » sobota, 12 sty 2008, 14:37

Witam,
chciałam tą drogą ostrzec wszystkich przed nieuczciwością i niekompetencją właścicieli i obsługi Starej Karczmy w Jeleśni.

Byłam tam 02.01.2008r. wraz z 12-osobową grupą znajmowych. Kelnerka podeszła do nas po 30 min. i to po naszej interwencji. W trakcie przyjmowania zamówień odmówiła nam wystawienia oddzielnych paragonów twierdząc, że znacznie wydłuży to czas obsługi, ale jak była "uprzejma" zaznaczyć: "na pewno macie państwo wieeele czasu".

No nic. Idźmy dalej. Tylko 2 z 12 osób dostało na talerzu to, co zamówiło.
Przykładowe pomyłki:
1. warzywa z wody zamieniono na ziemniaki z wody,
2. polędwicę nadziewaną oscypkiem na nadziewaną pieczarkami,
3. modrą kapustę na marchew i białą kapustę,
4. ziemniaki gniecione ze skwarkami na ziemniaki w całości bez skwarek,
5. moje frytki dostała koleżanka, a ja jej pieczone ziemniaki,
6. zamiast dwóch dań podano jedną porcję - po 1/2 (na dwóch talerzach), bo...kelnerka tak usłyszała,
7. po 30 min. od przyjęcia zamówienia oświadczono nam, że właśnie skończyły się pierogi,
8. po kolejnych kilkunastu mninutach skończyła się golonka,
9. po sztućce musiałam iść sama do baru, ponieważ moja proźba o ich przyniesienie pozostała bez echa.

PO tym wszystkim, 04 stycznia, kilku z nas napisało swoje opinie o tym lokalu na www.starakarczma.pl. Wszystkie opinie klijentów, jakie tam zamieszczono, były pozytywne, a my rozpoczęliśmy serię negatywów. Kolejnego dnia nasze opinie zostały w całości wymoderowane; zostały tylko pochwalne peany. Nie daliśmy za wygraną i wpisaliśmy się ponownie. Najpierw zrugał nas, na forum, jakiś niby-klijent, a wczoraj możliwość wpisywania opinii o Starej Karczmie została na jej stronie zablokowana; zlikwidowano po prostu opcję "księga gości".

Podejrzewam, że praktyka usuwania negatywnych opinii była ćwiczona już wcześniej przez właścicieli tego przybytku nieporozujmień. Tym razem się poddali, ale zanim to uczynili, nie omieszkali obrazić nas jeszcze na forum Karczmy; tylko dlatego że nam się nie podobało.

Proszę Was więc o napisanie swoich opinii o tym lokalu. Niech w tym miejscu będzie można pisać prawdę (i tę smutną i tę radosną), i to bez obaw, że ktoś nas wymoderuje.

Na koniec dodam jeszcze, że nie usłyszeliśmy z ust obsługi magicznego słowa - przepraszam. Ono wszystko by załatwiło, ale widać - w Starej Karczmie to pojęcie jest nieznane...

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano sobota, 12 sty 2008, 17:45 przez Vonda_, łącznie edytowano 1 raz
Vonda_
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 12 sty 2008, 14:14

Postprzez kris883 » niedziela, 13 sty 2008, 16:52

STARA KARCZMA w JELEŚNI- OMIJAJCIE Z DALEKA
postawnowilem ze zamieszcze swoj artykul i swoja opinie- bo wlasciciele tej Karczmy maja beszczelnosc usuwac opinie konsumentow.

Po przeczytaniu powyzszej tresci az usmiech mi sie pojawil ze i ja moge dodac
kilka slow prawdy dot. tej karczmy (STARA KARCZMA w JELEŚNI) naprawde nie
warto!!! omijajcie ja- wierzcie mi ze wiecej miesa bedzie w bulce z Mc Donald's
(niedaleko na trasie) niz na twoim talerzu z powyzszej Karczmy.
Po przebyciu 200 km przez Slowacje postanowilismy w Polsce sie zatrzymac by
dobrze i obficie zjesc. W mojej glowie obraz Polskiego, Goralskiego Jadla byl
przeciwny z tym co zobaczylem i zkosztowalem na talerzu- mialem wyobrazenie o
obfitym i smacznym jedzeniu- duzo miesa i przyjaznej atmosfery (muzyka po 30-45
minutach sie powtarza i tak glosno ze glowe zaczyna bolec, obsluga bardzo ale to
bardzo powolna, nieprzyjazna i robiaca duzo pomylek przy zamowieniach i oblusgi klientow, czekanie na posilek konczy sie 2 h opoznieniem na trasie, wielkim
rozżaleniem, głodem i zdenerwowaniem,ze popelnilo sie taki blad oczekujesz i myslisz co zrobic)
Zamowilem z osoba towarzyszaca poledwice z zapiekanymi ziemniaczkami- kelnerka ku mojemu zaskoczeniu po 1h przyniosla miesko i 3 ziemniaczki i juz-
a caly obiad mozna bylo zmiescic na JEDNEJ DLONI... nawet te dwa obiady mozna zmiescic na JEDNEJ DLONI- plakac mi sie zachcialo jak to zobaczylem...

a ceny tez godne do przedstawienia WAM: mianowicie za 1 poledwice wielkosci dloni i cienkiej na 1 cm
placisz 29 zl!!!! za 3 pypcie, malutkie szyszki (mialby byc zapiekane
ziemniaczki) placisz 5 zl...
kelnerka zrozumiala ze to jedna porcja pypci na 2 osoby i rozdala nam po te 3 pypcie... ZEBY BYLO JESZCZE SMIESZNIEJ- te 3 kruszynki byly w srodku ZIMNEEEEEEEE!!!! lzy ciekly mi z policzka jak to zobaczylem- zawolalem kelnerke i powiedzialem ze nie bede jadl i placil za taki obiad bo to jest KPINA!!! kelnerka,zastanawiajac sie co ma zrobic i jak sie wywinac z tej sytuacji zaproponowala by dorzucic jeszcze 3 szyszeczki
(ziemniaki) i doplacic 5 zl za surowki- zgodzilem sie z tych nerwow... Po
dostarczeniu i zjedzeniu tej przystawki (przystawka jako obiad- nie moge inaczej
nazwac) nie poczulem ze cos zjadlem.. na szczescie na trasie byl Mc Donald's by
tylko cos zjesc i jakos dojechac do domu- a przez ta KARCZE musialem wybrac Mc
Donald's bo stracilem 2h na trasie.

KOSZT OBIADU: 39zl

w skali od 1 do 10
OBLSUGA: 1
CZAS OCZEKIWANIA: 1
MUZYKA- 1 - halas, i ciagle to samo
CENY: 1 z kosmosu- na Slowacji- mozna zjesc tyle ze mozna sie najesc za godne
pieniadze
WALORY SMAKOWE: 3- dobre ale malooo

JESLI NIE CHCECIE BYC TAK ROZCZAROWANYM JAK JA- OMIJAJCIE "Stara Karczme" w JELEŚNI
kris883
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 13 sty 2008, 16:45

Postprzez GP » niedziela, 13 sty 2008, 20:45

Vonda_ napisał(a):(...) Kolejnego dnia nasze opinie zostały w całości wymoderowane; zostały tylko pochwalne peany. Nie daliśmy za wygraną i wpisaliśmy się ponownie. Najpierw zrugał nas, na forum, jakiś niby-klijent, a wczoraj możliwość wpisywania opinii o Starej Karczmie została na jej stronie zablokowana; zlikwidowano po prostu opcję "księga gości".(...)

Tak się na ogół traktuje upierdliwych klientów ;)

Ja tam bywałem kilkukrotnie, parę lat temu i wszystko było w jak największym porządku. Ale kto wie - może coś się od tego czasu zmieniło?
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości