Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

z-d rosinski /plastik/

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 13 gru 2008, 22:06

m.k napisał(a):Pan kazimierz powinien porzegnac dom wielkiego brata bo wtraca się w nieswoje rzeczy

ORTOGRAFIA baranie :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 13 gru 2008, 22:08

docent napisał(a):pan kazimierz jest z chybia zamkneli największą cukrownie to burak niema się gdzie podziać

Jestem z BB mistrzu ciętej risposty:) Ale z ciebie cukiernik hahahahaha
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 13 gru 2008, 22:10

A tak swoją drogą wszyscy forumowicze mogą się przekonać że w rosinskim pracuje niewykształcona i chamska załoga która charakteryzuje się brakiem kultury a świadczą o tym posty powyżej:) hej hej hej trzymajcie się chłopaczki ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez j_23 » sobota, 13 gru 2008, 22:41

pozdro dla docenta i MAZIKA ,ramireza oval i myslacych normalnie ze pracujemy w obozie pracy to wszyscy wiemy wszystko musimy a nic nam nie wolno np (rozmowa przez telefon k )pudel zobaczy i przeje....
podobno firma szuka oszczednosci gdzie , na nas a niech panie sam zaoszczedzi nie korzystajac z samochodu sluzbowego w prywatnych celach np DOM
Ostatnio edytowano sobota, 13 gru 2008, 22:59 przez j_23, łącznie edytowano 1 raz
j_23
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 12 gru 2008, 19:28

Postprzez darek-bb » niedziela, 14 gru 2008, 00:21

Pan Kazimierz napisał(a):ORTOGRAFIA baranie smile

Pan Kazimierz napisał(a):A tak swoją drogą wszyscy forumowicze mogą się przekonać że w rosinskim pracuje niewykształcona i chamska załoga która charakteryzuje się brakiem kultury a świadczą o tym posty powyżej:) hej hej hej trzymajcie się chłopaczki ;)

Idź se pobiegaj panie geniuszu.
Ostatnio edytowano niedziela, 14 gru 2008, 00:23 przez darek-bb, łącznie edytowano 1 raz
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Laki » niedziela, 14 gru 2008, 06:38

Witam wszystkich! Właśnie dowiedziałem się o istnieniu tego forum! Zgadzam się z większością "zarzutów" Zebrania z Łysym już się zaczęły i podobno biadoli że firmę dotknął kryzys tylko tak dziwnie się składa że surowiec jest ropopochodny a jak wszyscy wiemy ropa tanieje więc i surowiec!!! Robimy tez ponad 90% produktów do chemii gospodarczej i co chce nam powiedzieć że z powodu kryzysu ludzie przestali sprzątać?! Szczególnie teraz przed świętami!!! Kpina! A co do zarobków to nie przesadzajcie nie są takie rewelacyjne,chyba że masz ustawiacza i robisz w czterobrygadówce, ale wtedy świątek,piątek jak wypadnie!
Ostatnio edytowano poniedziałek, 15 gru 2008, 22:07 przez Laki, łącznie edytowano 1 raz
Laki
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 14 gru 2008, 06:27

Postprzez poj V-112 » niedziela, 14 gru 2008, 09:03

Skoro przeszliśmy do oszczędności to jest kilka osób po zwolnieniu których nikt by nie zauważył różnicy np.koleś od przekłani extrudera itd
A też działy niedoceniane tzw nieproduktywne dzięki którym hala jedna i druga działają
ale na nockach ich nie ma.
poj V-112
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 13 gru 2008, 13:09

Postprzez m.k » niedziela, 14 gru 2008, 09:07

Kazimierz daj mi swój adres a ja zaprezentuje ci moje wykształcenie i ortgrafie
A burak i tak jeste
m.k
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 5 gru 2008, 17:31

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 14 gru 2008, 14:53

m.k napisał(a):Kazimierz daj mi swój adres a ja zaprezentuje ci moje wykształcenie i ortgrafie
A burak i tak jeste

A od kiedy to smyku jesteśmy na TY??? Nie przypominam sobie abyśmy sobie przepijali na ty.
Trzech Diamentów 4/64 tylko zapraszam wieczorem bo do południa pracuje. Po twojej prezentacji wykształcenia i ortografii mam Cie drogi koleżko zrzucić ze schodów czy zostawić nieprzytomnego na klatce schodowej??? Aha i umyj się przed wizytą i przebierz skarpetki żebyś mi dywanów nie wysyfił :)
Ostatnio edytowano niedziela, 14 gru 2008, 21:33 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez m.k » niedziela, 14 gru 2008, 16:05

Ja też się ciesze :)
m.k
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 5 gru 2008, 17:31

Postprzez fura » niedziela, 14 gru 2008, 19:10

te madein hungary jak już taki polonista jesteś to nie w rosińskim tylko u rosińskiego ale to tylko wykrztałciuchy jak ty z budżetówki z panem miodkiem siedzą przy kolacji na lekcji poprawnej polszczyzny ale ty zamiast słuchać chyba 10% ocet lejesz w gardło a na koniec to już jesteś bez filmu i oto powód poprawiania polszczyzny przez takiego patrz na logo "akcja pajacyk" pomoc dla niepełnosprawnych szkoda tylko ,że cię pomineła
Ostatnio edytowano niedziela, 14 gru 2008, 19:11 przez fura, łącznie edytowano 1 raz
fura
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 14 gru 2008, 19:04

Postprzez andrzej21 » niedziela, 14 gru 2008, 21:32

kłucicie sie barany o ortografie a nie o to w tym wszystkim chodzi.Tylko o dobra pracownikow pracujacych w tej firmie. Kazdy kto tam pracuje/pracował wie ze wynagrodzenie nie jest warte tej pracy. Bo człowiek musi ogladać sie wokoł siebie zeby mu sie noga nie poślizgła bo konfidenci Łysego i jego psa tylko na to czekaja...np.M.T
andrzej21
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 13 gru 2008, 20:43

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 14 gru 2008, 21:33

MADE IN HUNGARY napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):ORTOGRAFIA baranie smile

Pan Kazimierz napisał(a):A tak swoją drogą wszyscy forumowicze mogą się przekonać że w rosinskim pracuje niewykształcona i chamska załoga która charakteryzuje się brakiem kultury a świadczą o tym posty powyżej:) hej hej hej trzymajcie się chłopaczki ;)

Idź se pobiegaj panie geniuszu.

Kulnij się autobusem bo Ci miesięczny ostygnie :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Laki » niedziela, 14 gru 2008, 22:11

Jednym słowem praca nie najgorsza ale atmosfera do d...y na każdym kroku trzeba się pilnowac zeby nie podpaść za byle głupstwo!Kto pamięta ten chętnie by wrócił pod żądy poprzedniego dyrektora, bo tego to tylko na taczki i za bramę!
Laki
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 14 gru 2008, 06:27

Postprzez darek-bb » niedziela, 14 gru 2008, 22:17

Pan Kazimierz napisał(a):
MADE IN HUNGARY napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):ORTOGRAFIA baranie smile

Pan Kazimierz napisał(a):A tak swoją drogą wszyscy forumowicze mogą się przekonać że w rosinskim pracuje niewykształcona i chamska załoga która charakteryzuje się brakiem kultury a świadczą o tym posty powyżej:) hej hej hej trzymajcie się chłopaczki ;)

Idź se pobiegaj panie geniuszu.

Kulnij się autobusem bo Ci miesięczny ostygnie :)

Nie mam miesięcznego :P
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości