Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dentistry Dextra - staw skroniowo zuchwowy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez zuo » poniedziałek, 17 mar 2008, 11:40

Witam,

czy ktos z Was korzystał z usług tego gabinetu (http://www.stomatolog.bielsko.pl/)? Konkretnie chodzi o osobę doktora Tomasza Skoczka. Z tego co widze jako chyba jedyny w okolicy zajmuje sie rowniez schorzeniami stawu skroniowo zuchwowego, niestety nie wiem jakie ma w tej dziedzinie wyniki. Moze ktos z Was albo ktos z Waszej rodziny ma problem ze stawem skroniowo zuchwowym i leczyl sie u niego albo moze polecic jakis inny gabinet.


pozdrawiam
Ostatnio edytowano poniedziałek, 17 mar 2008, 11:41 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez von Bielitz » piątek, 21 mar 2008, 08:52

Miałem problemy z kośćmi w gębie. Pan Tomasz Skoczek jest w Bielsku i w duużej okolicy najlepszym chirurgiem. Uratował dziesiatki twarzy. Jest bardzo znany ze swojej fachowości i w zasadzie innego do tak poważnej sprawy nie znajdziesz. Polecam !
von Bielitz
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 11 mar 2008, 08:54

Postprzez zuo » środa, 7 maja 2008, 00:06

A jednak znalazłem. www.sypien.pl i osoba doktora Tomasza Sypienia. Zauwazył to czego inni lekarze nie widzieli, widziec nie chcieli, poprawił i jest tak jak ma byc czyli dobrze.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron