Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

odloty.pl lub roksa.pl

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 20 cze 2008, 16:23

ducati_696 napisał(a):Dajcie już chłopakowi spokój! Żal Wam d... ściska że on może a Wy zapewne już nie? Ciekawe czy "Pan" Kazimierz i reszta ferajny taka świeta..:-) jego życie, jego kasa i niech robi co chce. A jak jeden z drugim nie macie nic do powiedzenia w temacie o ktory pyta,to sie nie odzywajcie bo wasze wypociny zajmują tylko cenne miejsce na dysku serwera..:-) skoro jego post nie został usunięty tzn że nie narusza regulaminu tego forum. i tyle w tym temacie..:-)

hahahahhahahha ale potem będzie się leczył za nasze pieniądze na Kase Chorych z różnych syfów i na zęby innym nie starczy:) ja moge. nie bój nic gumowy koleszko
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez banan.eu » piątek, 20 cze 2008, 19:32

cos mi sie widzi ze ducati_696 i eXodos to ta sama osoba :]
co do tematu : buhahahahah

to sie nazywa chyba trollostwo przez dzieci neo...czy jakoś tak....
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez darek-bb » piątek, 20 cze 2008, 22:04

Admin widzi czy to ta sama osoba czy nie. A dyskusja poniżej poziomu jest i myślę że cały temat jest tylko ośmieszeniem się autora.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » piątek, 20 cze 2008, 23:25

MADE IN HUNGARY napisał(a):Admin widzi czy to ta sama osoba czy nie. A dyskusja poniżej poziomu jest i myślę że cały temat jest tylko ośmieszeniem się autora.

nie zgodzę się,że Admin widzi.
Nawet jeżeli jest to samo IP to nie znaczy,że jest to ta sama osoba.
Mogą to być nawet bracia korzystajacy z jednego komputera.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez eXodos » niedziela, 22 cze 2008, 01:26

zapewniam was ze Ja i dukati_696 to nie te same osoby.A banan.eu i pan kazek powinniscie isc razem na piwo poflirtowac,bo chyba bedzie z was dobrana parka.
eXodos
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 15 cze 2008, 00:39

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 22 cze 2008, 19:33

eXodos napisał(a):zapewniam was ze Ja i dukati_696 to nie te same osoby.A banan.eu i pan kazek powinniscie isc razem na piwo poflirtowac,bo chyba bedzie z was dobrana parka.

ty mi nie pisz z kim mam chadzać na randki. sam wiem mój ty gumowy koleszko :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez eXodos » czwartek, 26 cze 2008, 19:06

lepiej zważaj na słowa,bo wiesz....A gumowym koleszka mozesz nazwaz tego pana ktory cie robil....Nie jestem twoim kolezga ani twoim starym frajerze zebys tak do mnie mowil!
eXodos
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 15 cze 2008, 00:39

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 26 cze 2008, 19:25

eXodos napisał(a):lepiej zważaj na słowa,bo wiesz....A gumowym koleszka mozesz nazwaz tego pana ktory cie robil....Nie jestem twoim kolezga ani twoim starym frajerze zebys tak do mnie mowil!

od mojej rodziny to się odwal i zluzuj troche frendzlu. i sie tak nie denerwuj bo Ci żyłka pęknie w głowie i będzie tragedia. idź sobie lepiej do agencji i się wyżyj to może Ci się pod deklem poprawi i ciśnienie spadnie.
pozdrawiam
Ostatnio edytowano czwartek, 26 cze 2008, 19:26 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez darek-bb » czwartek, 26 cze 2008, 19:52

Czy jest na sali lekarz? od nóg bo od głowy to za późno.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Becia;D » czwartek, 26 cze 2008, 19:56

Niestety choroba jest juz zbyt zaawansowana:P Chłopaki nie wiem o co wy sie tak spieracie...naprawde...aaa juz wiem-ktos komus zahaczyl o za duze ego...:P
VIVA LA SALSA! Alleluya y arriba!!
Becia;D
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 24 sie 2007, 21:12

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron