Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

gdzie rodzić..??

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez perełka » środa, 6 sie 2008, 22:06

Witam... mam problem.. jestem w ciąży i boję się porodu... chciałam poznać Wasze opinie na temat kliniki w Wapienicy Esculap... czy warto tam rodzić?? doradzcie co o Tym sądzicie z własnego doświadczenia!! A zastanawiam się nad wyborem cc, pomóżcie czy to dobry wybór..!!??
perełka
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 6 sie 2008, 22:03

Postprzez bsiuda » środa, 6 sie 2008, 22:17

Avatar użytkownika
bsiuda
użytkownik
 
Posty: 92
Na forum od: 12 lis 2006, 17:32

Postprzez greg1 » czwartek, 7 sie 2008, 12:51

perełko, już kiedyś przy innej okazji o tym pisałem: cesarki żaden lekarz nie ma prawa robić "na życzenie", to jest kwalifikowane jako operacja dozwolona tylko ze wskazań medycznych. Niestety, wciąż sa lekarze, którzy dla pieniedzy naciągną ten przepis do granic rozsądku (i bezpieczeństwa pacjentki), ale nie chciałbym być przez takiego lekarza leczony. Jak coś będzie nie w porządku, to i tak cię zawiozą do szpitala publicznego. A jak się boisz porodu, to pomykaj do szkoły rodzenia, jest ich w BB kilka, tam sie lepiej przygotujesz i nabierzesz odwagi. Przepraszam, że tak się wymądrzam w sprawach dotyczących porodu, choć jestem facetem, ale byłem kilka razy przy porodzie i cos na ten temat wiem, również z racji zawodowych. Odwagi i powodzenia, piękny czas przed tobą :-)
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » czwartek, 7 sie 2008, 15:21

bsiuda napisał(a):użyj funkcji szukaj
http://bielsko.biala.pl/forum/search.php

!!!
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości