Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Głupie, dziwne ale ważne

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Oses77 » wtorek, 19 sie 2008, 13:23

Jakoś nie znam takiego tytułu "RYNEK".To dodatek do jakiejś gazety, czy coś?
Oses77
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 16 sie 2008, 21:11

Postprzez sweeper » wtorek, 19 sie 2008, 13:31

a ja mam propozycję dla admina - Zbyszeko strasznie spamuje forum..
ja rozumiem, że sprawa jest nagła, pilna i w ogóle ale jak ktoś nie odpisuje to znaczy, że nic nie znalazł...
a zmiana tematu również by się przydała ponieważ nie każdy może mieć ochotę na czytanie o przygodach seksualnych zbyszeko...
Ostatnio edytowano wtorek, 19 sie 2008, 13:33 przez sweeper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » wtorek, 19 sie 2008, 16:38

sweeper napisał(a):(...) a zmiana tematu również by się przydała ponieważ nie każdy może mieć ochotę na czytanie o przygodach seksualnych zbyszeko...

Prawdę mówiąc, nikt tu nikogo nie zmusza do czytania czegokolwiek... ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zbyszeko » piątek, 22 sie 2008, 18:41

Nie mogę sobie naprawdę przypomnieć jaka zatem była nazwa tej gazety. Jestem pewien że jest ona również zaprojektowana identycznie jak JARMARK, ( są w nim tylko ogłoszenia ). Jest mniejszej wielkości aniżeli Jarmark i wciąż wydaje mi się że nazywa się RYNEK, jednak również w internecie nic o takiej nazwie znaleźć nie mogę. Pamiętam że wychodzi chyba 2 razy w tygodniu. Jeżeli już moja prośba denerwuje wszystkich, zatem poddam się i zamilknę. Bardzo przepraszam za moją nie codzienną , może i rzeczywiście idiotyczną prośbę, jednak prosze mi uwierzyć że była dla mnie ona bardzo ważna.
Pozdrawiam i dziękuje tym co zechcieli mi pomóc.
Ostatnio edytowano piątek, 22 sie 2008, 18:45 przez zbyszeko, łącznie edytowano 1 raz
zbyszeko
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 15 sie 2008, 13:08

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości