Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Przedstawiciel bankowy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez blackmamba » piątek, 31 paź 2008, 09:34

Witam :)

Mam pytanie dotyczące pracy na stanowisku przedstawiciela bankowego. Jestem po pierwszym etapie rozmowy kwalifikacyjnej, który udało mi się przejść :) Przede mną kolejny, na którym będę musiała prawdopodobnie podjąć jakąś decyzję. I tu rodzi się pytanie - czy warto? Czy ktoś z was pracował bądź pracuje na podobnym stanowisku? Bank wiele obiecuje (m.in. zarobki w granicach 5 tys. miesięcznie), ja zastanawiam się jednak jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Ile tak na prawdę jest w stanie zarobić taki początkujący przedstawiciel? Bo system opiera się jedynie na prowizjach, nie ma pensji stałej. Ile spotkań dziennie trzeba odbyć żeby zarobić przyzwoite pieniądze a nie zaharować się jak osioł? :)

pozdrawiam
blackmamba
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 31 paź 2008, 09:21

Postprzez sweeper » piątek, 31 paź 2008, 17:22

no przedstawiciel bankowyy to praca jak marzenie...
popatrz na tych od FI - boją się teraz klientom na oczy pokazać bo wciskali im shit w postaci agresywnych funduszy z megazyskami a o ryzyku mówili banalnie

jak masz mocne nerwy i brak sumienia to praca dla Ciebie...
Ostatnio edytowano piątek, 31 paź 2008, 17:22 przez sweeper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 2 lis 2008, 22:38

sweeper napisał(a):jak masz mocne nerwy i brak sumienia to praca dla Ciebie...

Jak ktoś ma mocne nerwy to polecam zawód kierowcy F1. Robert mówił mi że warto.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron