Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Inwestowanie w ...siebie w Bielsku

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez rev » środa, 19 lis 2008, 15:55

W temacie chciałbym aby podawać formy spędzania czasu w Bielsku, które mogą czegoś nauczyć, dać nowe możliwości, doświadczenie itepe. Jak np. szkoła tańca, kurs szybkiego czytania, robienie garnków z gliny, protesty przeciw GMO, łowienie ryb, czy cokolwiek innego dzięki czemu człowiek się rozwija. Wszystko poza dyskotekami, pubami i innymi tego typu pierdolami dla mas;p

Fajnie by było jak już ktoś coś takiego doświadczył, lub ma jakiś info. to podać lokalizacje, cene i co dzięki owej aktywności można osiągnąć, czego się nauczyć, co to daje itede.

:)
rev
użytkownik
 
Posty: 250
Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Postprzez GeN » środa, 19 lis 2008, 19:14

1. Otworzyć "Pełną kulturę"
2. Czytać
3. Otworzyć oczy
4. Czytać

IMO w B-B dzieje się dużo, tylko się porozglądać. Choćby takie:
- kursy tańca: do BCK
- szybkie czytanie: coś jest na Wzgórzu koło przystanku
- robienie garnków z gliny: kursy w Bajce w Olszówce
- protesty przeciw GMO: tamże, bo to Gaja prowadzi
- łowienie ryb... no, kurde nie wiem, wolę spędzać czas intensywnie, czyli właśnie cokolwiek innego.
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez twardzik.m » środa, 19 lis 2008, 20:07

Taniec...Taniecn...Taniec.... jest dużo szkół tanca od tanca towarzyskiego na hip hopie koncząc czego dusza zapragnie :)
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00

Postprzez darek-bb » środa, 19 lis 2008, 21:51

Kup sobie aparat i rób foty :P
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 20 lis 2008, 09:06

MADE IN HUNGARY napisał(a):Kup sobie aparat i rób foty :P

Bardzo dobry pomysł. Chyba ostatnio pojawiła się moda na takiego typu rozrywkę :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez rev » piątek, 21 lis 2008, 08:46

Pan Kazimierz napisał(a):
MADE IN HUNGARY napisał(a):Kup sobie aparat i rób foty :P

Bardzo dobry pomysł. Chyba ostatnio pojawiła się moda na takiego typu rozrywkę :)

Znalazłem na strychu starego ruskiego Zenita. Widziałem zdięcia jakie robi, no i są zajebiste. Co prawda nie tak łatwo i przyjemnie jak z cyfrowkami, ale efekt daje calkiem niezły. Tylko, że za bardzo nie umiem się nim obsługiwac :)

A co do reszty, to może jakies konkrety, ceny?
rev
użytkownik
 
Posty: 250
Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Postprzez darek-bb » piątek, 21 lis 2008, 17:30

Najtańsze nowe aparaty takie 3x zoom kupisz nawet po 200zł, z tym że fotki nie będą zbyt górnolotne. Porządny aparat cyfrowy musi kosztować ~600zł, to też zależy na czym Ci zależy, zoom, matryca, niskie iso. Ja mam Panasonica DMC-FZ18. Wydałem na niego 1079zł. Bardzo dobry aparat, teraz wyszła nowa wersja FZ-28, cena nawet 950zł na allego widziałem. Lustrzanki zaczynają się od ~1000zł, ale to jest tylko body i kitowy obiektyw.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez wuzel » piątek, 21 lis 2008, 23:22

Najlepiej zapisz się do Gaji. I od razu kup sobie trampki na zimę
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez darek-bb » sobota, 22 lis 2008, 00:03

Ale temat brzmi "Inwestowanie w ...siebie w Bielsku". A klub geja jest w Wilkowicach :D
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 23 lis 2008, 13:39

MADE IN HUNGARY napisał(a):Ale temat brzmi "Inwestowanie w ...siebie w Bielsku". A klub geja jest w Wilkowicach :D

Kolega widzę błyszczy intelektem a żarciki ma ostre jak brzytwa:) Szkoda tylko że niskiego lotu to żarty.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Biznes_S » niedziela, 23 lis 2008, 22:20

Jeśli na prawdę jesteś osobą, która chce się rozwijać i jest otwarta na informacje to przede wszystkim gratuluję!!! i polecam spotkanie biznesowe organizowane w Centrum Konferencyjnym Bit (Bielski inkubator technologiczny) ul. Bohaterów Monte Cassino
Mam info, że w tą środę 26-11-2008 w godzinach od 18:00 do 20:30 odbędzie się bodajże czwarte w tym roku takie spotkanie.
Osoby utożsamiające się z pierwszym zdaniem tego post-u proszę o kontakt e-mailowy, chętnie podam więcej informacji.
Ps. Ja miałem przyjemność uczestniczyć w Forum Przedsiębiorczości organizowanym przez te osoby w Krakowie dlatego Polecam.

Bardzo Proszę o komentarze i opinie ale Proszę aby to były opinie osób, które mają jakieś doświadczenia w tym temacie!
Pozdrawiam " Kto się nie rozwija, ten się zwija"- niestety takie mamy czasy!
Biznes_S
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 23 lis 2008, 19:11


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron