Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

rok 2012 sonda

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez GeN » poniedziałek, 22 gru 2008, 11:01

No to jeszcze teraz to :mad:
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Piotr25 » poniedziałek, 22 gru 2008, 20:30

Wg kalendarza Majów koniec świata 24.12.2012
Piotr25
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 22 paź 2007, 14:49

Postprzez Gość z Bielska » poniedziałek, 22 gru 2008, 23:29

26 grudnia na kanale Discovery od 21:00 program: "Wizja apokalipsy"
a także TV Polsat - Strefa tajemnic "koniec świata"

- to była reklama, dziekuję :)
Gość z Bielska
użytkownik
 
Posty: 122
Na forum od: 7 paź 2008, 14:35

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 22 gru 2008, 23:33

Wg mojego kalendarza,koniec świata jak ja sam fiknę :) reszta mnie nie interesi :) A Majowie? nawet silnika V8 nie umieli wymyśleć,a koniec świata by mieli przewidzieć :) Phi :P
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 23 gru 2008, 07:27

Del_Rey napisał(a):Wg mojego kalendarza,koniec świata jak ja sam fiknę :) reszta mnie nie interesi :) A Majowie? nawet silnika V8 nie umieli wymyśleć,a koniec świata by mieli przewidzieć :) Phi :P

Oj człowieku jak byś widział jakie rzeczy budowali to byś zdębiał :) Miałem okazję widzieć co nieco i jestem pod wrażeniem jakie budowle stawiali :) Chichén Itzá - słyszałeś o tym??? Tulum - ????
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez GeN » wtorek, 23 gru 2008, 08:40

Oj tam, taka kupa kamieni ;)
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 23 gru 2008, 08:54

GeN napisał(a):Oj tam, taka kupa kamieni ;)

Racja kupa kamieni ale ułożona po mistrzowsku :) echo , odpowiedni padanie cienia itp historie
Ostatnio edytowano wtorek, 23 gru 2008, 08:54 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Del_Rey » wtorek, 23 gru 2008, 11:36

Pan Kazimierz napisał(a):Oj człowieku jak byś widział jakie rzeczy budowali to byś zdębiał :) Miałem okazję widzieć co nieco i jestem pod wrażeniem jakie budowle stawiali :) Chichén Itzá - słyszałeś o tym??? Tulum - ????

Okej,Okej :) budowali, i co z tego? Kamienie są, ludzi nie ma... Inne cywilizacjo-potęgi też budowały i też z hukiem upadały :) a budowne dalej stoją . Zabytki, piękna sprawa.Obejrzeć warto.Ale czemu wszyscy sie na tych nieszczęsnych Majów uwzięli? Może dlatego,że to mało poznana cywilizacja i wiekszość informacji to domysły?A jak domysły dają możliwość dowolnej interpretacji?Wystarczy,że jakiś "autorytet X" chrząknie,że ostatecznie teoria taka, czy inna jest możliwie prawdopodobna i już poszukiwacze teorii spiskowych maja wodę na młyn. X powiedział, a on przecież mądry.A jak mądry to pewnie ma rację :)
A "nasz" Nostradamus, to co? Juz w niełaskę popadł?Za mało medialny ;) bo wg jego rymowanek niektórym wyszło,że ludzkość czeka jeszcze przynajmniej 2000 lat istnienia? :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 23 gru 2008, 11:55

Del_Rey napisał(a):Okej,Okej :) budowali, i co z tego? Kamienie są, ludzi nie ma... Inne cywilizacjo-potęgi też budowały i też z hukiem upadały :) a budowne dalej stoją . :)

Upadli bo biały człowiek tak chciał :) Pomyśl co było np na ziemiach Polskich kiedy Majowie budowali swoje miasta może wtedy docenisz co osiągneli. 5 mln ludzi używa obecnie języka Majów a liczbę samych Majów(może bardziej ich potomków) szacuje się na 2 mln:)
Ja nie wierzę w koniec świata w 2012 r. A kalendarz Majów nie kończy się w 2012 r tylko kończy się jeden z jego cykli a po nim następuje kolejny :)
Ostatnio edytowano wtorek, 23 gru 2008, 11:56 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Del_Rey » wtorek, 23 gru 2008, 12:54

Pan Kazimierz napisał(a):Upadli bo biały człowiek tak chciał :) Pomyśl co było np na ziemiach Polskich kiedy Majowie budowali swoje miasta może wtedy docenisz co osiągneli. 5 mln ludzi używa obecnie języka Majów a liczbę samych Majów(może bardziej ich potomków) szacuje się na 2 mln:)
Ja nie wierzę w koniec świata w 2012 r. A kalendarz Majów nie kończy się w 2012 r tylko kończy się jeden z jego cykli a po nim następuje kolejny :)

Biały człowiek przybył chyba w XVI wieku,a oni już w okolicach X wieku coś cieńko zaczynali prząść. Generalnie to na tamtych terenach jedna kultura wymierała by na jej miejsce powstawała nowa.Czyli jak wszędzie.A to,że tak mało o nich wiadomo i tyle jest pytań: po co, dlaczego, czemu, to chyba świadczy o tym,że raczej nie zależało im zbytnio na przekazaniu swojej wiedzy potomnym. Nawet łatwiejsza jest do rozgryzienia starsza potęga jaką jest Egipt i duzo więcej informacji mozna wyciągnąć z odkryć archeologicznych.
A w tym czasie nasi ojcowie porywali sobie nawzajem białogłowy i nie mysleli o budowlach :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez kinol » poniedziałek, 4 maja 2009, 13:54

nie!!!!!!!!!!!!!
kinol
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 4 maja 2009, 12:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez darek-bb » poniedziałek, 4 maja 2009, 14:12

kinol napisał(a):nie!!!!!!!!!!!!!

Kolejny spamer-troll?
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości