Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

przestroga dla kierowców

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez jazzy » czwartek, 25 gru 2008, 12:35

Czy warto tak pędzić....?

Polecam stronę tylko dla osób powyżej 18 lat

(wycięto - to nie miejsce na takie linki - admin)
jazzy
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 25 gru 2008, 12:33

Postprzez darek-bb » czwartek, 25 gru 2008, 15:11

Doszedłem do samego dołu... Tylko dla ludzi o silnych nerwach. Działa na wyobraźnie i daje do myślenia :|
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » czwartek, 25 gru 2008, 17:22

Rownie dobrze można dać linka do fotek rozbebeszonych ofiar wojen np. w Gruzji.Nic ciekawego same flaki.Co z tego ze daje do myślenia,jak wnioski nie są wprowadzane w czyn?m.in.społeczne przyzwolenie na jazdę po piwku itd?Bo w Niemczech można,to czemu u Nas nie?I jazda.Dobra, zaraz bedzie krzyk,że absolutnie nie i inne ble,ble,ble.Proponuję takim niedowiarkom przejść się w porze wieczorno-nocnej po lokalach i przyjrzeć się,czy naprawdę niektórzy wychodzący zmierzają na postój taksówek :/ A dane z wczoraj z wiadomości.Wigilia,"miłujmy się" nakrycie dla przybysza i inne pierdoły i myślenie: a co tam kieliszek szampana, czy winka i bach prawie 200 miłosiernych pijanych (tylko tych złapanych)...
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez perelka84 » czwartek, 25 gru 2008, 17:25

tez oglądnełam całe.. rzeczywiście dla ludzi mogacych dużo znieść... podziwiam ludzi którzy muszą to ogladać na żywo i się tym zajmować... mam nadzieje że net to bedzie jedyne miejsce gdzie takie obrazki zobacze...
perelka84
użytkownik
 
Posty: 188
Na forum od: 16 sty 2007, 19:47

Postprzez Gość z Bielska » czwartek, 25 gru 2008, 18:03

jazzy napisał(a):Polecam stronę tylko dla osób powyżej 18 lat

Czy naprawdę jest sens to polecać? Czy ktoś chciałby widzieć flaki ludzkie, kości na wierzchu, wylany ludzki mózg na jezdni lub w samochodzie, wypadnięte ludzkie oczy na wierzchu albo człowiek z pozostałością połowy czaszki?

CHYBA NIE KAŻDY!


perelka84 napisał(a):mam nadzieje że net to bedzie jedyne miejsce gdzie takie obrazki zobacze...

Tylko w internecie zobaczysz takie zdjęcia, ale to co na tej stronie to NIC w porównaniu z innymi zbiorami zdjęć tego typu! Z pewnością mało kto widział kolekcję tysiąca zdjęć z wypadków drogowych całego świata lub film autopsja narkomanki jest jeszcze w internecie wiele innych filmów z autopsji i wypadków ale zapewniam że nie ma co szukać na youtube czy wrzuta, takie miejsca w necie znają jedynie nieliczni

Nigdy w życiu nie odważyłbym się komuś prezentować tych internetowych plików.
Bo ja może mam mocne nerwy, widziałem nie jedno, widziałem tysiące i miliony różnych plików i zastrzegam - to nie wpłynie dobrze na ludzi słabych emocjonalnie.

Powinno się ostrzegać przed takimi stronami albo w ogóle o nich nie mówić publicznie.
Gość z Bielska
użytkownik
 
Posty: 122
Na forum od: 7 paź 2008, 14:35

Postprzez lag » czwartek, 25 gru 2008, 21:58

imo jak juz przy... i zostanie ze mnie mokra plama to nie bedzie mi to robilo roznicy.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 25 gru 2008, 22:16

jazzy napisał(a):Czy warto tak pędzić....?

Polecam stronę tylko dla osób powyżej 18 lat

(wycięto - to nie miejsce na takie linki - admin)

Pajac z Ciebie i tyle. Czemu to ma służyć?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 25 gru 2008, 22:17

MADE IN HUNGARY napisał(a):Doszedłem do samego dołu... Tylko dla ludzi o silnych nerwach. Działa na wyobraźnie i daje do myślenia :|

GRATULUJE. Życzę smacznego.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez jazzy » czwartek, 25 gru 2008, 23:26

Pan Kazimierz napisał(a):
jazzy napisał(a):Czy warto tak pędzić....?

Polecam stronę tylko dla osób powyżej 18 lat

(wycięto - to nie miejsce na takie linki - admin)

Pajac z Ciebie i tyle. Czemu to ma służyć?

Napewno takich zdjęć jest mnóstwo na internecie,
nie wiesz, czemu ma to służyć???
A no temu, żeby się zastanowić, czy np wsiadać po pijaku za kierownicę,
czy wyprzezdzać na zakręcie nie mając widoczności, jakie mogą być skutki głupoty...

Pokazując ten link nie chciałem nikogo urazić, przepraszam,
powinienem dodać "dla osób o silnych nerwach",
mną osobiście bardzo zdjęcia wstrząsnęły, nigdy się nie wgłębiałem w szczegóły
widząc wypadki, czy słysząc, że ktoś zginął w skutek zderzenia samochodów.
Napewno będę jeździł ostrożniej.
jazzy
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 25 gru 2008, 12:33

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 26 gru 2008, 00:06

Ja myślę że normalnemu człowiekowi nie trzeba takich zdjęć aby jeździł ostrożnie i nie wyprzedzał np na zakrętach. Niestety zawsze będą debile którzy uważają że jezdzą najlepiej na świecie
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Krzysztof » piątek, 26 gru 2008, 10:58

I tu Kanie Kazimierzu popieram Pana w Pańskiej wypowiedzi. Żadne zdjęcia, przestrogi nie zastąpią zwykłej ludzkiej wyobraźni. Wychodzi na to, że to kolejne święta z których nie wszyscy wrócą do swych domów. I jak tu nie karać za zwykłą ludzką głupotę. Nowe prawo jest i tak jak z tego widać zbyt łagodnym prawem dla pijanych kierowców.Nie wiem dlaczego jeszcze do dziś nie uchwalono zaboru pojazdów prowadzonych przez pijanych kierowców. To prawdziwa plaga na naszych drogach. Zabijają siebie i bogu ducha winnych innych uczestników ruchu drogowego. Ale jak może być inaczej jak jesteśmy świadkami uwalniania pijanych ludzi którzy powinni być przykładem dla społeczeństwa. Jak może być inaczej gdy ustawy i prawo uchwalają ludzie którzy sami mają problem z przyzwyczajeniem do pracy po głębszym. Ile jeszcze musi zginąć niewinnych ludzi, aby to zmienić???
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez jazzy » piątek, 26 gru 2008, 11:38

Pan Kazimierz napisał(a):Ja myślę że normalnemu człowiekowi nie trzeba takich zdjęć aby jeździł ostrożnie i nie wyprzedzał np na zakrętach. Niestety zawsze będą debile którzy uważają że jezdzą najlepiej na świecie

Właśnie chciałem poruszyć tych bezmózgowców, bo niestety jest ich dużo między nami.
Prawo i przepisy obowiązujące w Polsce sprzyjają debilom :(
Tylko szkoda, że tracimy Bogu Ducha winnych bliskich...
jazzy
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 25 gru 2008, 12:33

Postprzez tren_d » piątek, 26 gru 2008, 16:39

Ludzie nie przestrzegają elementarnych przepisów ruchu drogowego. Popatrzmy jak jeżdża po Bielsku - przejazd na czerwonym świetle, nie włączanie kierunkowskazów, przejazd po linii ciągłej, czasami moja ostrożność jest kwitowana przez uczestników ruchu trąbieniem, nie mówiąc już o nagminnym ścianiu zakrętów po mniejszych drogach, szansa że ktoś Ci ustąpi miejsca na przeciwległym pasie jest nikła
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 26 gru 2008, 18:15

jazzy napisał(a):Właśnie chciałem poruszyć tych bezmózgowców, bo niestety jest ich dużo między nami.
.

Tych bezmózgowców nie da się poruszyć przez zdjęcia - zresztą wątpię aby tu zaglądali :)
Moim zdaniem ich można tylko poruszyć przez bezlitosne egzekwowanie kar.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez mipi » piątek, 2 sty 2009, 09:31

Zgadzam się w 100%. Zdjęcie jeśli miałoby zadziałać to tylko przez chwile podczas oglądania, ale na drodze to czują się bezkarnie i bezpiecznie. Ja niestety nie i również potem musze takich ludzi ratować - Surowe kary napewno złapały by nie za serce ale zaportfel i kratki.
mipi
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości