Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

jakie kursy,uprawnienia zrobić żeby załapac dobra prace w bi

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez ppiotr » wtorek, 6 sty 2009, 22:49

Addi napisał(a):
ppiotr napisał(a):Addi jak chcesz robić wyższe polecam ale wybierz renomowaną uczelnie (niektóre tylko produkują papier) i zastanów sie co Cie interesuje jaki kierunek i przeanalizuj plan co planują tam nauczać (jaki jest stosunek przedmiotów właściwych do wypełniaczy godzin zbędnych przedmiotów) i czy to jest to co chcesz się nauczyć inaczej niema sensu można się tylko męczyć a przyszły pracodawca dodatkowo może zapytać co to za uczelnia na której studiowałeś bo on jej nie zna ;)

Szczerze mówiąc to nie brałem tego wszystkiego pod uwagę wybierając kierunek czy uczelnie. Obecnie jestem na 2 roku nieruchomości na WSBiF jednocześnie pracując w biurze ubezpieczeniowym. Czy to był mądry wybór to się okaże w przyszłości, dla mnie to męczarnie nie są.

To dobrze, wybrałeś ;)
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez ewenement » wtorek, 13 sty 2009, 19:38

ludzie nawet po studiach nie maja pracy ale zawsze lepiej mieć papierek:D , ciężka sprawa w bielsku znależć dobrze płatna prace bez znajomości trzeba sie napocić ale dzieki za rade chłopaki 3majcie sie :P
jestem jak Chiński znak równowagi , trochę głupoty tyle samo rozwagi
ewenement
użytkownik
 
Posty: 107
Na forum od: 2 sty 2009, 14:18

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 13 sty 2009, 19:47

ewenement napisał(a):ludzie nawet po studiach nie maja pracy ale zawsze lepiej mieć papierek:D , ciężka sprawa w bielsku znależć dobrze płatna prace bez znajomości trzeba sie napocić ale dzieki za rade chłopaki 3majcie sie :P

Zależy po jakich studiach i z jakimi umiejętnościami. Po WSBiF raczej mogą być problemy bo powiedzmy sobie szczerze to marna szkółka jest.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez ewenement » środa, 14 sty 2009, 11:17

Pan Kazimierz napisał(a):WSBiF to prawdziwa KUŹNIA TALENTÓW więc się nie martw. Będzie dobrze :)

Pan Kazimierz napisał(a):Zależy po jakich studiach i z jakimi umiejętnościami. Po WSBiF raczej mogą być problemy bo powiedzmy sobie szczerze to marna szkółka jest.

hehe to już sam niewiem :D jaka to szkoła ale nie znam jej wiec sie nie wypowiadam :D może słyszał ktoś o jakiejś pracy na poł etatu po pare godz dziennie tak przed szkoła zebym pracował bo mam wieczorówke a chciałbym coś dorobic z gory dzieki pozdro! :P
Ostatnio edytowano środa, 14 sty 2009, 11:27 przez ewenement, łącznie edytowano 1 raz
jestem jak Chiński znak równowagi , trochę głupoty tyle samo rozwagi
ewenement
użytkownik
 
Posty: 107
Na forum od: 2 sty 2009, 14:18

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 18 sty 2009, 22:07

ewenement napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):WSBiF to prawdziwa KUŹNIA TALENTÓW więc się nie martw. Będzie dobrze :)

Pan Kazimierz napisał(a):Zależy po jakich studiach i z jakimi umiejętnościami. Po WSBiF raczej mogą być problemy bo powiedzmy sobie szczerze to marna szkółka jest.

hehe to już sam niewiem :D jaka to szkoła ale nie znam jej wiec sie nie wypowiadam :D może słyszał ktoś o jakiejś pracy na poł etatu po pare godz dziennie tak przed szkoła zebym pracował bo mam wieczorówke a chciałbym coś dorobic z gory dzieki pozdro! :P

Pierwsza moja wypowiedź to czysta ironia :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez kjs13 » piątek, 23 sty 2009, 23:15

Na koparki, ładowarki itp sprzet kurs robi sie najblizej w Jastrzebiu ( podobno Zdrój ale w to bym nie wierzył ;) ) i są wymagane prawo jazdy kategorii C. Koszt cos około 2000 moze 2,5 tys. Prawo jazdy C mozna orbic w wielu firmach ja robiłem u Cypcera ale jakos nie moge go polecać, kolega robił C+E na ulicy Długiej i sobie chwalił że dobrze uczą.
CCNA jest kursem informatycznym i jeżeli nie masz pojecia o sieciach to bedzie ci trudno, a kosztuje 500- 600 zł za semestr, sa cztery plus egzamin w j. angielskim wazny trzy lata.
Ja ze swojej strony moge polecić kursy jezykowe. Nie znam jezyka angielskigo na takim poziomie żebym sie "dogadał" i z tego powodu straciłem kilka fajnych ofert pracy. Zacznij sie uczyć języka i rób jakiś kursy. Język zawsze sie przyda. Na kierowców na trasy miedzynarodowe jest juz czasami wymagany, znalazłem kiedys oferte pracy na stanowisku magazyniera- j. angielski w stopniu komunikatywnym
kjs13
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 20 kwi 2007, 16:07

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości