Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Organizacja wesel

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez marekzywiec » piątek, 30 sty 2009, 18:03

Co myslicie o firmach ktore zajmuja sie kompleksowa organizacja slubow , wesel i imprez okolicznosciowych ? Dalibyscie zlecenie takiej firmie???
marekzywiec
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 30 sty 2009, 17:59

Postprzez marekzywiec » poniedziałek, 2 lut 2009, 21:44

Bardzo prosze o odpowiedz wasze uwagi sa dla mnie naprawde wazne. Chciałbym sie dowiedziec co myslicie o takich firmach? I czego od nich oczekujecie???
marekzywiec
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 30 sty 2009, 17:59

Postprzez Lelulila » czwartek, 5 lut 2009, 10:13

ja bym sie nie zdecydowala. Chyba ze na jakies podpowiedzi

nic nie zastapi tych emocji, jak sie samemu organizuje swoje wesele
Lelulila
użytkownik
 
Posty: 693
Na forum od: 5 lut 2009, 09:58

Postprzez amalenka8027 » środa, 18 lut 2009, 21:43

a ja uwazam ze to jest dobra rzecz, wszystko zorganizowane niczym sie nie trzeba przejmowac, tylko sie zamawia i juz :)))
my mamy zarezerwowana taka firme ktora organizuje nam wesele w czerwcu i dopoki co jestesmy zadowoleni , pełen profesjonalizm, od ubrania sali po jedzenie itp
a my mozemy sie zająć innymi sprawami:))
amalenka8027
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 10 lut 2009, 21:45

Postprzez Del_Rey » środa, 18 lut 2009, 22:13

amalenka8027 napisał(a):a ja uwazam ze to jest dobra rzecz, wszystko zorganizowane niczym sie nie trzeba przejmowac, tylko sie zamawia i juz :)))

Masz rację.Jak tylko jest kasa, to brać taką firmę. Inaczej to męczarnia.Ja chciałem na łatwizne iść i na 2 tyg na jakieś wypaśne wczasy zaraz po wyjściu z USC jechać.A musiałem gościom nadskakiwać :), bo niby byli "pilnujący"by nikomu nic nie brakowało,ale np. tort o czasie nie wjechał itd :) To fotograł, to toast, to tamto wciąż zaracają głowę :).A byłem na weselu zorganizowanym przez firmę , to para młoda generalnie miała wszystko w "D" i się bawi, a nie sprawdza, czy goście sie dobrze bawią.Gratuluję wyboru i życzę udanej imprezy :) I polecam takie rozwiązanie.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez amalenka8027 » środa, 18 lut 2009, 23:12

myśle ze to nie chodzi tylko o kase bo wcale duzo więcej się nie wyda jak płaci się firmie, trzeba się zastanowić czy wybiera się wygodę czy jest czas na załatwianie wszystkiego. pozdrawiam
amalenka8027
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 10 lut 2009, 21:45


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości