Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Studio kuchni BRW - opinie

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez arekz » poniedziałek, 2 lut 2009, 09:07

Dzień dobry.
Szukam opinii na temat wykonawstwa i cen jakie oferuje Studio Kuchni BRW (w budynku Bogmar).

Czy ktoś z szanownych Forumowiczów korzystał z ich usług.

Proszę o opinie.
arekz
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 2 lut 2009, 08:56

Postprzez turalyon » wtorek, 3 lut 2009, 09:15

Strasznie drogie mają meble robione na wymiar, a te gotowe są wg mnie niezbyt dobre. Jeżeli szukasz fajnej i niedrogiej kuchni na wymiar polecam wybrac się na giełdę towarową w bielsku w niedzielę. Pełno producentów mebli sie tam wystawia (nie wiem tylko czy w zimie też). Ceny dość okazyjne, od 500zł za metr. Sam robiłem u jednego z nich. Jedyny kłopot to długie terminy realizacji. Ja czekałem 2 miesiące
turalyon
użytkownik
 
Posty: 392
Na forum od: 10 lip 2008, 14:42

Postprzez necia55 » środa, 4 lut 2009, 18:45

A ja w zeszłym roku kupiłam kuchnię na ul 1-go Maja,obok Beskidzkiej Giełdy Meblowej,czy coś takiego,jest taki niski pawilonik w podwórku.Tam są całkiem zgrabne i ładne mebelki-i nawet ceny niewysokie.Można sobie zamówić na wymiar,lub z gotowych szafek pokombinować pod własne potrzeby.Ja wybrałam szafki z gotowych wzorów i muszę przyznać,że jestem bardzo zadowolona.Młodzi ludzie tam pracujący,są mili ,fachowo doradzą i są elastyczni-nie trzymają się sztywno wzorców.Nawet są w stanie zrobić szafki wg. rysunku klienta.Polecam.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości